14.12.2015
Kategorie: Společnost

Chudák pan poslanec Ransdorf

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 14|12|2015

Člověk by i slzičku zamáčkl, jak dojemné je konání pana poslance. Chtěl jen pomoci a takhle dopadl, chudák.

Myslel to dobře. Je takový lidumil. Dopadlo to špatně. Dle poslancovy verze za to nejdříve mohl někdo. Kdo, nespecifikoval. V pondělí: „Mám velmi nepříjemný pocit, že celá kauza může souhlasit s mým odporem k politice špiček Evropské unie a této strany ve věci imigrace, Sýrie a Ukrajiny. V ČR mi mnozí ani nemohou zapomenout můj odpor k takzvaným církevním restitucím. Důvodů k provokaci na mne je celá řada.“  Takže tu máme EU a ČR.

[ad#clanek-respo]

Podle další verze za to může samotná jeho rodná strana: „Já dlouhodobě kritizuji to, že nedostatečně hájíme zájmy lidí. Nejsem z tohoto důvodu ve straně některými politiky oblíben. Z uvedeného důvodu mne dala strana až na 4. místo kandidátky, když samy špičky KSČM uváděly, že je reálný výsledek dva až tři europoslanci.“

No a nyní se vytasil s tím, že jde o hon novinářů na jeho osobu.

[ad#clanek-respo]

Především je zajímavé, že všichni tito lidé mají dlouhé prsty, které sahají až do Švýcarska. Nejdříve ovlivnili recepční, aby zavolala ochranku, potom přesvědčili ochranku, aby zavolala policii, dokonce i u policie mají své kontakty, neboť došlo k zatčení. A představte si to sáhodlouhé spiknutí, které sahá až ke švýcarskému státnímu návladnímu, který ho obvinil. Strašné. Ta konspirace! Ti Švýcaři se z toho musí zhroutit, když se dozvěděli, že jsou takhle ovládání nejen Evropskou Unií, ale i komunisty a novináři z ČR!

Tohle nakonec může skončit pouze jedním způsobem – pana poslance zavřou. Je jen otázkou, jestli do vězení, nebo do blázince.

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...