Vážení čtenáři,

tento zpravodajský portál vznikl koncem listopadu roku 2012 jako reakce mnoha čtenářů autora projektu, kteří situaci ve společnosti v tomto období vyhodnotili jako téměř neudržitelnou. Razantní nástup komunistů, demagogická manipulace s veřejným míněním pomocí mainstreamových médií, eurosocialistické nekoncepční hospodaření státu, multikulturní “obohacování” s pozitivní diskriminací, řádění exekutorské a soudní mafie, zákonná i daňová džungle, narůstání byrokracie geometrickou řadou, korupční prostředí likvidující volný trh či plíživé omezování osobních svobod jednotlivce, vše posvěceno činy pseudopravicové vlády, vhání do duší pravicově, nebo chcete-li liberálně, smýšlejících lidí oprávněné obavy a smutek z vývoje po sametové divadelní frašce o revoluci v roce 1989.

Mnoho pracovitých lidí, kteří se nechtějí nechat státem vodit za ručičku od kolébky až do hrobu, aby se za to stali otroky jeho “sociální” politiky, mnoho pracovitých, čestných a hrdých lidí, kteří nechtějí žrát jen drobky z panských stolů, soukat se do análních otvorů papalášů pro pár korupčních korun odkloněných ze státního penězovodu, mnoho chytrých lidí, kteří pochopili, že nic není zadarmo, komunismus ani eurosocialismus nefunguje a pomocnou ruku nikdy nepodá erární mašinérie, má na těchto stránkách prostor. Pravý prostor.

Chtěli bychom přinášet články a výzvy, které by po kapkách pomohly přeplnit pohár trpělivosti české společnosti s vládnoucí oligarchií, která si tuto republiku již téměř přivlastnila a z občanů si udělala jen dojné krávy s právem si jednou za čas zvolit menší zlo. Tedy z těch občanů, kteří nejsou provázáni s mocenskými strukturami, převážně dnes ovládanými bývalými bolševiky a estébáky, z těch občanů, kteří musí pod hrozbami kriminálů platit tanec na vrchní palubě Titanicu ve formě vyděračských daní, okrádající produktivní jedince o tři čtvrtiny jejich tvrdě vydřeného výdělku.

Dovolujeme si tedy tímto požádat ctěnou čtenářskou obec, která zavítá na náš portál, aby myšlenky a články zde publikované, brala jako obranu svých práv a svobod, rovných příležitostí pro všechny, či podporu malého efektivního státu s minimem úředníků, jednoduchou daňovou soustavou a jasným právním rámcem. Nechceme nic jiného než svobodně žít svoje životy bez státní šikany, pracovat a vytvářet hodnoty na volném trhu a nekráčet po nesmyslných třetích cestách sociálních inženýrů, končících nevyhnutelně totálním morálním i hospodářským krachem, ke kterému nejspíše zatím jako společnost spějeme.

Všichni, kteří to cítí stejně, zde mají svůj pravý prostor. Budeme rádi za články k publikaci na tomto portálu, které můžete zasílat na adresu redakce:

[email protected]

Věříme, že pokud se zde spojí dostatečné množství rozumně uvažujících a pracovitých lidí s jasnou vizí, podaří se i díky tomu prolomit mediální hradbu politické “korektnosti” a přinejmenším pojmenovat věci pravým jménem. Doufáme však, že se povede i něco více. Postupně vytvořit i relevantní politickou sílu, která konečně začne prosazovat program všech lidí, kteří ve společnosti tvoří opravdu reálné hodnoty, a kteří jsou dnes takřka záměrně likvidováni. Všech lidí s rovnou páteří, svědomím a ctí, kteří nesedají na lep populistické propagandě o sociálním státu.

Pokud se váženému čtenáři tato slova a vize líbí, budeme rádi za jakoukoliv formu vyjádření podpory: ZDE.

Politika je svinstvo. Pokud ji však necháme jen na pospas sviním, nikdy se to nezmění!