jednej.cz

Hlavní předností projektu Jednej.cz je tvorba online petic a kompletní seznam demonstrací, které proběhnou na území České republiky. Založení petice a podepsání petice vždy je a bude zdarma. Projekt je vytvořen uživatelsky příjemnou formou, takže založení online petice či přidání demonstrace do seznamu je velmi jednoduché. 

Alternativnipohled.cz

Alternativní pohled je alternativní zpravodajský web, který si dává za cíl publikovat zprávy, které massmédia často přehlížejí nebo překrucují.

reformy.cz

Naší misí je přinášet Vám informace ze světových svobodných médií: Kromě toho, že Reformy.cz slouží jako platforma pro publikování a překlad zajímavých zahraničních videí, je to také místo, kde publikujeme ty nejzajímavější články od českých a zahraničních autorů.

scp.cz

Stránky Českých Patriotů: Cílem těchto stránek je probudit v lidech hrdost a sounáležitost se svojí vlastí a chuť zapojit se do dění kolem nás.

Společnost pro obranu svobody projevu

Společnost pro obranu svobody projevu byla založena v návaznosti na petiční iniciativu Stop cenzuře. Naším posláním je podpora svobody slova jako základní podmínky demokracie a obrana proti novým formám cenzury na sociálních sítích, které se stávají hlavními veřejnými fóry občanské diskuse.