9.4.2024
Kategorie: Politika

Volebně válečné paralely

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Jak se mohlo stát, že na Slovensku vyhrál Pellegrini? Vždyť byl po prvním kole druhý. Vždyť ten Korčok byl tak seriózní, tak vzdělaný, tak noblesní, tak slušný člověk. Byl hezký, měl takové slušivé brýle. Vždyť vyšly průzkumy, podle kterých to zaručeně vyhraje. Vždyť Pellegrini je přisluhovač mafie, Putinův bratr, vtělený Hitler a navíc buzerant. Korčoka přece volí výkvět lidstva a Pellegriniho jen samí kreténi a debilové. Korčok vyznává henty hodnoty a fanynky mají orgasmus, když pan uhlazený diplomat hovoří…

Prásk… vyhrál Pellegrini a to zcela přesvědčivě o 200 tisíc hlasů.

Vyhrál právě proto, že ho libtardi obviňovali z mafiánských praktik, ale zcela bez důkazů. Vyhrál, protože hyterický výstup Vicy Kerekes fungoval přesně naopak než zamýšlela. Vyhrál, protože voliči nemají rádi povýšené rady. Vyhrál, protože voliči nemají rádi, když o nich někdo říká, že jsou hloupí… obzvlášť to nemají rádi těsně před volbami, když už mají doma volební lístky. Takhle vyhrál volby i Zeman. Lidi tak dlouho poslouchali, že jsou kreténi a nevzdělaná chátra, až je to zvedlo ze židle prostě to Starému Ještěrovi hodili. Pellegrini vyhrál, protože volič nesnáší panské manýry nadřazené liberální rasy a ještě víc nesnáší vyhrožování koncem světa, když nebude volit, jak si bratislavská kaviareň přeje.

Pellegrini vyhrál, protože protistrana uvěřila vlastní propagandě.

Následně jsme se mohli podívat, kolik libtardů přemýšlí stejně jako Magda Goebelsová. Nechtějí žít ve světě bez nacionálního socialismu… tedy ve světě bez evropských hodnot. V jejich jménu je možné demokratické volby a svobodu slova klidně zrušit. Nikdy jim nešlo o svobodnou soutěž názorů, je to pro ně jen nástroj, aby se dostali k moci. Pak už žádná soutěž být nemá, obzvlášť, když lidé dávají přednost jinému názoru než jejich vlastnímu.

Myslíte, že ve válce na Ukrajině je to jiné? Tam také existuje jen vítězství nad zlým a pekelným Ruskem a nebo konec. Buď budeme žít ve světě bez Ruska a nebo nestojí za to žít. Obviníme Putina ze všech možných i nemožných zločinů. Zamlčíme, že naši oblíbení Bush či Obama udělali to samé, jen s tím začali o pár let dřív. Budeme se tvářit, že útok na Irák pod naprosto vylhanou záminkou není pro Rusko žádný důvod k obavám před expanzí NATO na Ukrajinu.

Budeme zveřejňovat bombastické zprávy, že Rusko je na kolenou a už brzy slavně zvítězíme. Pak budou tyto zprávy stále křečovitější a křečovitější, protože se stále viditelněji míjí s realitou. Budeme to překrývat jásavými zvěstmi o muniční iniciativě a dalších zázračných zbraních, které teď už konečně změní poměr sil na bojišti. Čím méně to bude vycházet, tím více budeme démonizovat ruské vedení a tím více ho budeme obviňovat ze všech možných zločinů… Samozřejmě bez důkazů. Stejně jako s Kuciakem.

Budeme nadávat všem, kteří to vidí jinak, budeme o nich říkat, že jsou kolaboranti, dezinformátoři, budeme se domáhat jejich kriminalizace, některé i zabásneme, to rozhodně pomůže, díky tomu budou ve volbách znovu volit Fialu a generála Gumu. Budeme lhát, nosit do televize podvržené pamflety proti Jandejskovi, budeme dělat aktivistickou žurnalistiku, využijeme i Dominika Haška a Atombábu Drábovou, budeme mluvit o ruských chapadlech a to všechno samozřejmě bez důkazů.

Budeme vybírat peníze na drony, budeme na ně psát svá jména, budeme si dávat ukrajinské vlajky na profily, budeme udávat… samozřejmě bez důkazu.

A pak prásk… Ukrajina prohraje. Protože uvěřila své vlastní propagandě a uvěřila Západu jeho věčnou a neutuchající podporu a zakázala si analyzovat afghánské i irácké fiasko. Protože místo aby dělali válečné hospodářství, tak dělali propagandu. Protože místo, aby se příkopy ve společnosti zakopávaly, tak se zvětšovaly. Protože sice strašně chtěli válčit s démonizovaným nepřítelem, ale jaksi uvěřili novinářským žvástům, že je to slabý nepřítel.

Teď probleskují nepotvrzené zprávy, že Západ připravuje na Ukrajině řešení, že si Rusko vezme okupovaná území a zbytek Ukrajiny ihned vstoupí do NATO. Má to jen jednu chybu… nikdo se nezeptal Putina, jestli s něčím takovým bude souhlasit, když má teď mnohem silnější armádu a vyrábí víc zbraní i munice než celý Západ dohromady.

Korčok neměl žádný plán B. Ani celý Západ ho na Ukrajině nemá.

Když Korčok prohrál, co udělal? Vyhrožoval větší válkou a nenávistí až za hrob. Co dělá na Ukrajině Západ? Vyhrožuje větší válkou a nenávistí až za hrob. Naštěstí Korčok ničeho schopen není. Ale Západ ještě nějaké možnosti má… především má dost lidí do mlýnku na maso.

Dovedete si představit Šarapatku, Dominika Haška nebo Stepní orákulum Džamilu Stehlíkovou, jak budou mluvit, až najednou ze dne na den nebude Ukrajina na naší straně, ale prostě přejde k Rusům, protože to je jediný způsob, jak neplatit ty šílené válečné dluhy? Dovedete si představit, až se dají dohromady ukrajinské a ruské archivy o těch nápisech na dronech? To bude opravdu jako pád Třetí říše. I s těmi sebevraždami, až chciválkům dojde, kolik uhodilo.

A nebo bude větší válka. Korčok by to tak udělal, kdyby k tomu měl prostředky. Netajil se tím. Ani před volbami ani po volbách.

Ani ti naši se tím netají. Oni nechtějí žít ve světě, kde je Rusko. Jsou ochotní obětovat cokoliv… tedy především to, co není jejich. Ještě pořád je toho hodně, co se dá položit na oltář evropských hodnot. Ještě pořád jsou u kormidla a nehodlají se poučit. Pád Třetí říše a nebo jaderná válka? To jsou jejich volby. Korčok už ukázal, jak by si vybral…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)