15.2.2024
Kategorie: Společnost

Vidím všude žlutomodrou, dokonce i na biatlonu u nás doma

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Potlačujete vlastenectví a jsou vám milejší vlezprdelky, vlastizrádci, konfidenti a sebranka všeho druhu.

Vzpomněla jsem si, že kdysi existovala černobílá televize a na chvíli se mi po ní docela zastesklo. Fakt, že jo. Mám moc ráda biatlon a i když to letos není žádná velká sláva, dívám se pravidelně a fandím. Obdivuji všechny, nejen naše, a fandím při střelbě a je mi léto když se netrefí. Pro mně je to krásný a napínavý sport.

Proto jsem se tak vytočila při přenosu z naší země v Novém Městě na Moravě. Naběhla tam drobotina která dělá tento sport a co měla na sobě? Žlutomodou bundu a černé kalhoty. Tak jsem si řekla, jestli už nejsme napůl Ukrajina a napůl Německo. Která svině učí tyhle děti takové zhovadilosti, to nevím. Dostalo to biatlonské vedení rozkazem, nebo to byla jejich iniciativa a touha dosáhnout tímto způsobem na státní dotace? Děti měly být v barvě naší země, červenomodrobílé a hlavně jim mělo být vysvětleno proč v barvě trikolory a naučit je úctě a láska k vlasti.

Je mi hanba za některé lidi v naší zemi a je mi smutno, že to ostatním nevadí. Tady není Fricovo ani Ukro. Tady je český, moravský a slezský lid se svojí historií, se svými špatnými zkušenosti a přesto nepoučitelní. Neustále čtu narážky na „mužiky“, že tu ale nemuseli bez nich být, to nikdo nepřizná. Vzpomenout si, že nás Němci chtěli vyvraždit, ale napřed využít? Uvědomí si někdo, že nás Západ, za pomocí našich politiků, ekonomicky vysál? Rusů zemřelo kolem 20 miliónů a jen u nás doma kolem 150 000. To vám nic neříká? Je to Vaše věc, ale jednou snad poznáte kde je pravda, pokud se jí dožijete.

Na závěr, naštvali jsme mě a znechutili i ten biatlon. Politika se nemá tahat do všeho a už vůbec ne do sportu. Jakoby jste chtěli, aby jsme my všichni zapomněli kdo jsme, čím jsme a čím máme být. Potlačujete vlastenectví a jsou vám milejší vlezprdelky, vlastizrádci, konfidenti a sebranka všeho druhu.

 

politikarina.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)