18.6.2024
Kategorie: Společnost

Těch prasáren už je příliš

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Česká televize je sice veřejnoprávním médiem, ale slouží jen určitým lidem a zájmům. Požadavek na zvýšení a rozšíření koncesionářských poplatků je naprosto nesmyslný a drzý. Hrozba, kterou sdělil ředitel ústavu na Kavčích horách, týkající se rizika propouštění, pobavila většinu občanů republiky nesdílejících s tím ancáblem ideologický směr. A mezi prvními propuštěnými by klidně rádi viděli některá z es typu Fridrichová, Jílková či Moravec.

Nora Fridrichová dlouhodobě patří mezi moderátory neštítící se ničeho. Pořad 168 hodin lze považovat za jednu z žump, které mainstream u nás produkuje. Díl, v němž udělala vše pro dehonestaci Filipa Turka při používání vytrhávání vět z kontextu, lze vnímat jen jako jeden z dalších impulsů k tomu, aby byla Česká televize zrušena. To se však nestane a je evidentní, že po Babišovi, Agrofertu a Okamurovi si moderátoři a redaktoři České televize našli novou lovnou zvěř. Způsob, jakým se pokusila Fridrichová znemožnit a zneuctit Filipa Turka, je na žalobu. O této paní jsme už napsali dost, autor tohoto článku se dokonce objevil v jím moderovaném pořadu 168 hodin, ovšem opět jen jako součást naprosto zkreslené informace a bez jakékoliv spojitosti s tématem, o kterém pořad byl. Fridrichovou považujeme za koncentrované zlo zrozené ze lží a polopravd. Navíc reportáž o Turkovi napovídá, kdo ČT ovládá. Nestrannost tohoto média je podobná té, kterou bychom mohli zaznamenat u Forum 24. Je nulová.

Můžete si o Turkovi myslet cokoliv, nemusíte souhlasit s jeho vystupováním, názory či okolím, ale jeho vyjadřování ke Green Dealu a dalším evropským klimatickým názorům vychází z reality a zdravého rozumu. Médium, které ignoruje situaci kolem kauzy Dozimetr, nereaguje na vývoj a smrt spojené s kampeličkou předurčenou k praní peněz členy vládní Pětikoalice a především závažným nařčením Petra Fialy z aktivního členství v ní, odmítá hledat spojitost mezi Nerudovou a prodejem diplomů na škole, kde dlouhou dobu byla součástí jejího vedení, nebo přehlíží defraudaci peněz určených na pomoc Ukrajině, nás bude moralizovat a vychovávat? Ta reportérská a novinářská špína zkorumpovaná penězi daňových poplatníků je hlavní hlásnou troubou liberalismu a drží vládní Pětikoalici u moci. Netvrdíme, že Nova či Prima-CNN jsou mnohem lepší, ale aspoň si na sebe musí vydělat a nevysávají peněženky i těch, kteří ČT odmítají sledovat.

Vzhledem k výše zmíněnému spojení Pětikoalice a ČT nemůžeme čekat nic čestného. Co vyčítáme Babišovi, je jeho laxní přístup k tomuto institutu v době, kdy v něm mohl za své pozice premiéra udělat průvan. Místo toho na nás z obrazovek proudí manipulace, lži a naprosto idiotské ideologie. Liberalismus vládne všemu, nenávist k Rusku i k vlastním občanům nesouhlasícím se štábní kulturou Pětikoalice čiší z každého slova moderátorů. Politologem je nazýván každý, kdo má správný názor, odborníci z druhého břehu jsou ignorováni. ODS se svým prolhaným předsedou a se členy, jejichž trestná činnost překročila hranici únosnosti, těží ze solidarity vedení ČT natolik, že se udržela na 2.místě popularity i přes všechny přehmaty poslední doby. Aroganci strany dokazuje i divadlo kolem vyloučení Novotného před volbami a odpuštěním všeho hned po nich. Nelze to hodnotit jinak, než konstatovat cosi o tom, že je to na zvracení.

Omlouváme se, pokud se Vám publicistické pořady v našem mainstreamu líbí a my Vám tímto rozkopáváme bábovičky. Vadí li Vám to, podléháte zločinné manipulaci. Česká televize spadnula na úplné dno a bere sebou i pár dalších mainstreamových titulů a značek. Přesto i v tomto bahnu existují výjimečně odporné osobnosti. A Fridrichová patří mezi ně.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)