13.1.2016
Kategorie: Politika

Multikulturalismus si rozvracet nedáme aneb vítejte v nové totalitě!

Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 13|01|2016

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas se na tiskové konferenci vyjádřil, že se s okamžitou platností zavádí kontrola internetu a sociálních sítí, podle speciální komise bude “nevhodný” obsah do 24 hodin likvidován a lidé budou pronásledováni s výměrou trestu až 2,5 roku natvrdo. Tento německý model přebral Brusel a zavádí se do členských zemí Svazu evropských socialistických republik. První opatření již přišlo i v  Česku, kde byla na Facebooku zakázána stránka Islám v České republice nechceme, která měla přes 160 tisíc příznivců.

[ad#clanek-respo]

Multikulturalismus si rozvracet nedáme! 

Jak se vlastně rodí novodobá cenzura a totalita? Přečtěte si jak a podívejte se na video z projevu německého ministra spravedlnosti Heiko Maase na tiskové konferenci:

My jsme v Task-Force za jedno, že chceme dělat více proti projevům nenávisti a této kriminalitě. Tedy všude tam, kde jsou překročeny hranice svobody projevu, kde jde o nezákonné vyjádření, nenávistné projevy vůči skupině obyvatel, veřejné výzvy k páchání trestné činnosti, kde se lidem vyhrožovali, zde by měl být takový obsah ze sítě odstraněn, smazán a to rychle.

A také jsme se shodli na tom, že by to mělo být zpravidla během 24 hodin.

K tomu jsme spolu se společnostmi spadající pod Task-Force, Google, Facebook, Twitter, ale také s civilními společenskými organizacemi dohodly balíček opatření.

Důležité je, aby bylo jednotně prosazovány německé právo.

To neznamená jen podmínky použití, tak jak to v některých případech platilo dosud, ale německé právo, a s tím i německé trestní právo.

V uvedených společnostech budou zřízeny speciální týmy, s výjimkou těch, kde už takové týmy jsou, které se těmito otázkami budou zabývat. Týmy budou speciálně vyškolené a my chceme partnerství mezi společnostmi, které s Task Force spolupracovaly, také použít ke kontinuálnímu rozšíření činnosti a zintenzivnění společné práce, zlepšení oznamovacích systémů a tím i optimalizovat systémy zpracovávající stížnosti.

To celé je začátek, to znamená, že Task-Force bude nadále pracovat a v březnu se sejdeme, abychom zhodnotili jejich výsledky a společně pohovořili o nových otázkách.

Také bude zaveden monitorovací proces, to znamená, na tom, na čem jsme se dohodli a jak to bylo implementováno bude doprovázeno monitorovacím procesem, vyhodnoceny a následně vytaženo resumé. To není téma jen v Německu, ta iniciativa, kterou jsme odstartovali v Německu, byla mezitím převzata množstvím členských států EU.

To celé se již podruhé dostalo do programu jednání ministrů spravedlnosti a vnitra, Evropská komise převzala ve svých konzultacích k celoplošnému průzkumu toto téma, co můžeme podniknout proti projevům nenávisti. A co proti tomu můžeme nejen v Německu, ale i jiných evropských státech více podniknout. A to jak na straně veřejnosti, ale také, co se dá ještě více zlepšit ve společnostech. Nezměněné zůstává, že my jako stát nechceme akceptovat to, že se kriminální nenávistná rétorika stále více objevuje na sociálních sítích.

Jak si Facebook představuje boj s nenávistí vůči islámu

Prohlédněte si toto video.

Ve zkratce – video hovoří o pokusu, když se na dvě stránky ukládají stejné odkazy, články a videa, kde se mění jen text. Na jedné se mluví u obrázků a postů o nenávisti k judaismu, židům a Izraeli a na druhé o nenávisti vůči islámu, Arabům a Palestině. Po určité době byly obě stránky nahlášené.

Stránka, kde nemilujete islám, byla okamžitě vymazána. Stránka, kde se islamisté vyhrožují okolnímu světu – v tomto případě Izraeli, stále existuje.

[ad#clanek-respo]

Komentář Markéty Šichtařové, k likvidaci opozice vůči elitou nařízené lásce k islámu, si přečtěte sami. Výsledkem tedy nebude potlačení nenávisti vůči islámu, ale naopak vzrůst odporu vůči němu a nejen to. Podpora islámu ze strany vlád EU podpoří i extremisty na straně muslimů.

Zdá se, že sluníčkáři (je jedno jestli vědomě nebo z hlouposti), ženou Evropu do občanské války, nebo do vytvoření nekompromisní totalitní diktatury.

Pro nás začíná tento postoj znamenat, že pokud si nemáme zopakovat trpkých 40 let komunistické diktatury nebo si vyzkoušet osud Sýrie, musíme urychleně z Unie vypadnout. Včera už bylo pozdě.

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...