25.4.2024
Kategorie: Historie

Totalitní opatření za covidu byla záměrně cílená proti lidem. Věděli přesně, co dělají!

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Každý kdo skutečně sleduje celé dění kolem covidového podvodu, už dávno ví, že vlády byly po celou dobu patřičně instruovány. Jejich cílem bylo otestovat manipulovatelnost obyvatelstva, zničit ekonomiku a ve finále co nejvíc lidí donutit k aplikaci genové injekce. V přístupu k neočkovaným se naše vláda nijak nelišila od té německé, která je nyní oprávněně na pranýři i díky odtajněným dokumentům RKI (Robert Koch-Institut).

Proč politici nejen umožnili aplikaci experimentální vakcíny, ale také ve skutečnosti nutili lidi, aby tuto látku užívali? Proč existovala nouzová schválení bez nouze? Proč bezpočet poškození vakcínou nemá žádné následky?

RKI files. Německem otřásají nové dokumenty z doby covidu.

V současné době otřásají Německem nově uvolněné oficiální dokumenty. Protože ukazují, že politici se neřídili vědeckými fakty, ale smyšlenými bludy. Soubory RKI jsou interní protokoly německé Spolkové agentury pro zdraví. Byly získány soudní cestou na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Ze spisů vyplývá, že politici nařizovali odborníkům, aby si vymýšleli příběhy a vyprávěli tak, aby podpořili předem připravená opatření vlády. Více ve videu prof. Stefana Homburga, odkaz na dokumenty v popisku pod videem.

Německem otřásají nové dokumenty z doby covidu – RKI files

Institut Roberta Kocha (německy Robert Koch-Institut, zkráceně RKI) je německý spolkový ústav pro kontrolu a prevenci nemocí, obdoba našeho Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Během plandemie covidu měl rozhodující vliv na formování narativů uplatňovaných německou vládou, které velmi často následně přebírala i naše vláda.

V souvislosti s těmito dokumenty je připomínán i projev dr. Stefana Homburga z konference, kterou před pár měsíci v Německu uspořádala AfD. Mnohé z toho, nač ve své řeči upozorňoval, se po odtajnění dokumentů německé RKI ukázalo jako pravda.

To nejdůležitější, v pěti bodech.

Za prvé, obsazenost nemocnic klesla v roce 2020 na celostátní minimum. Tvrdí to federální ministerstvo zdravotnictví.

Za druhé, v letech 2020 a 2021 se nevyskytla žádná závažnější respirační onemocnění než obvykle. Covid přišel, chřipka zmizela. Údaje z RKI to říkají.

Za třetí, v roce 2020 nezemřelo více lidí než obvykle podle věku. Úmrtnost se zvýšila pouze od roku 2021. Vyplývá to z údajů Spolkového statistického úřadu.

Za čtvrté, lidem, kteří zemřeli s covidem nebo na něj, bylo v průměru 83 let, ostatním zemřelým bylo 82 let. Říká to RKI a Federální statistický úřad.

Za páté, Švédsko bez roušek a lockdownů si vedlo lépe než Německo. Říká to i WHO. Takže opatření byla k ničemu.

Myšlenka „pandemie“ vzešla výhradně z nových masových testů, jejichž výsledky značně kolísaly a vedly publikum k přesvědčení, že nemocných a mrtvých je více než obvykle. Což nebyla pravda. Podobné iluze mohl vytvořit PCR test na rhinoviry. A mohli byste tyto iluze vytvořit nyní, kdybyste chtěli.

Jak politici reagovali na běžnou klinickou situaci? Na měsíce zavřeli školky, školy, obchody, kostely a podniky, přiměli staré lidi izolovat a umírat osamoceně a zničili živobytí.

Policie zakázala čtení knih na lavičce v parku, lovila mladé lidi venku a děti na sněhu a mlátila pokojné demonstranty. Politici vyloučili každého, kdo se ptal na smysl opatření.

Nechali televizi oznámit, že děti jsou krysy přenášející virus, a že neočkovaní lidé jsou slepé střevo, které nepatří do národa. Používali jazyk, který neznáme 75 let.

Vládní moc je obvykle omezena soudy, médii a vědou. Tentokrát všichni selhali:

  • Soudy přiměřenost téměř nezkoumaly a uvěřily pouze dvěma svědkům, kteří se hlásí k ministru zdravotnictví, a to RKI a PEI. Tímto způsobem mohla vláda sama potvrdit potřebu lockdownů a povinného očkování. Kromě toho soudy poslaly do věznic lékaře, kteří dodržovali jejich étos ochrany pacientů před zásahem do fyzické integrity prostřednictvím certifikace. Téměř každý známý kritik opatření byl kriminalizován, suspendován, propuštěn, zatčen nebo podroben domovní prohlídce. Karlsruhe cynicky oznámilo, že základní práva občanů nezmizela, ale nebylo již dovoleno je uplatňovat.
  • Média četla testovací čísla do oblbnutí, aniž by zmínila, že klinická situace byla normální. Nekriticky sledovali vyprávění PCR, stylizovali prof. Püschela, který jako první provedl pitvu, jako rasistu, prof. Bhakdiho jako antisemitu a doslova každého, kdo opatření zpochybňoval, jako konspiračního teoretika a nepřítele státu.
  • Specializovaní vědci, zejména epidemiologové a lékaři veřejného zdraví, zmizeli ze scény. Nahradili je fyzici, dopravní plánovači, mikrobiologové a vojenští důstojníci, kteří udržovali publikum v napětí stále novými nesprávnými prognózami a modelovými výpočty. Měsíce. Léta.

Proslov dr. Homburga. Byl pronesen dřív, než se podařilo odtajnit dokumenty RKI, které jasně ukázaly, že vláda věděla, že restrikce nejsou účinné, ale společnost spíš poškodí a ničemu nepomohou.

Nyní se již v Německu pravda dostává velmi pomalu i do mainstreamu a k odtajnění vládních dokumentů z „doby covidové“ se chystají také v Rakousku. U nás pro to zatím není politická vůle. A zřejmě ani nebude.

Každopádně je třeba neustále připomínat minulost – a to i tu nedávnou, neboť mnozí velmi rádi zapomínají.

 

Zdroje a další informace:

RKI-Files – Datenanalyst Tom Lausen beweist: Sie wussten genau, was sie taten!
Datenanalyst Tom Lausen über die RKI-Protokolle: Was verbergen die geschwärzten Seiten wirklich?
Odtajněné dokumenty německé RKI: Od začátku se vědělo o falešné pozitivitě PCR testů
Odtajněné dokumenty německé RKI ukazují, jak nám lhali o rouškách
Dr. Stefan Homburg: „COVID byla lež, iluze vytvořená vládou, aby převzala úplnou kontrolu“
Německem otřásají nové dokumenty z doby covidu – RKI files
Prof. Dr. Stefan Homburg beim 2. Corona Symposium im Deutschen Bundestag

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)