6.3.2018
Kategorie: Společnost

Jsme ve válce

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Tato válka je pro Česko zatím pouze ideologická, informační, propagandistická, zpravodajská, právní i ekonomická. Je to úsilí o postupnou islamizaci, o zavádění práva šaría, podporované neomarxisty, přičemž obě tyto ideologie odmítají demokracii, takže je to velká síla.
[ad#textova1] 

Jejím cílem je rozvrátit a pak ovládnout EU za pomoci negramotných a na pracovních trzích nepoužitelných migrantů, jejichž invaze neustále probíhá. Naše nepřátele můžeme poznat také podle toho, že tuto invazi podporují, např. řecký komisař Avramopoulos : „ Nemůžeme a nikdy nebudeme moci zastavit migraci.“

Také je můžeme identifikovat podle toho, že nám vyhrožují veřejně, protože zde musí aktivovat a mobilizovat pátou kolonu, bez které se neobejdou. Hitler zde měl německou menšinu, Brežněv stalinisty a dnešní evropští byrokraté mají islamisty a vítače migrantů, kteří již jsou rozhodnuti spolupracovat. Vyhrožují ekonomickými sankcemi, pokud se nepodvolíme jejich diktátu tak, jak oni potřebují.

Ještě si můžeme všimnout, jak primitivní demagogii používají: Nejdříve to měli být uprchlíci, které jsme povinni přijímat podle ženevské a dublinské konvence o uprchlících. Když se zjistilo, že uprchlíků je mezi nimi minimum, prohlásili, že to jsou ekonomičtí migranti, které stárnoucí EU nutně potřebuje. Nakonec vyšlo najevo, že většina z nich pracovat nemíní, nebo jsou negramotní, takže jsme je nuceni přijímat z důvodu solidarity se zeměmi, kde jich je už příliš mnoho.

Německá vláda očekává, že do konce roku 2020 vynaloží přibližně 93,6 miliard eur ( 2,38 biliónů Kč ) na náklady související s invazí uprchlíků. (8)

Podle těchto jednoduchých kritérií můžeme nepřátele snadno jmenovat: Agentka Merkelová (1), komisaři Juncker a Avramopoulos, bývalý předseda SPD Schulz, miliardář Soroš a jeho nadace (2, 9), atd.

Nizozemský poslanec Evropského parlamentu Marcel de Graaf prohlásil: „Pokud bude EU pokračovat v současném kurzu, budoucnost Evropy bude islámská. To je cílem islámského světa a také cílem elit EU. Je to zaměření politiky otevřených hranic a cíl této zločinné masové imigrace. Samozřejmě existují oběti zneužívání, vražd a znásilnění. To je cena, kterou je třeba platit za vyhubení národních identit. Je to úmyslná politika Evropské unie. Na cestě k evropskému chalífátu stojí jen jedna překážka a tou jsou národně cítící občané, kteří volí národní politické strany.“ (3)

Rusko je nepřítelem EU, protože ta na něj vyhlásila sankce, ale nemusí být nutně i nepřítelem ČR. Je zde dost významných politiků, kteří sankce odmítají, např. prezident Zeman, protože sankce škodí i nám. Rusko nám také nic nediktuje a nevyhrožuje ekonomickými sankcemi ani o nás neříká, že máme názory duševně nemocných lidí ( xenofobie je chorobná úzkost). A není zde ani ruská pátá kolona, která by vyvíjela podvratnou činnost. Ale v západní Evropě má jistě mnoho svých agentů, kteří tamní rozvrat nejspíše budou podporovat.

A nyní něco k naší současné páté koloně. Strana SPD Tomia Okamury navrhla změnu zákona dle § 403, Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka – aby tam byla doplněna propagace ideologie (5). Tato pátá kolona měla nejdříve snahu návrh zamítnout, takže se nejdříve hlasovalo o zamítnutí tohoto návrhu. Pro zamítnutí hlasovali jen Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, takže jejich návrh byl jednoznačně odmítnut (6). Potom se teprve hlasovalo o přijetí zmíněného návrhu a zde si podporovatelé islamizace uvědomili, že by se zostudili před celým národem, takže návrh podpořili také (7).

Na závěr jedno varování exmuslima z Maroka, který žije v Curychu: „ Pokud nebudete bránit vaši svobodu před těmi, kteří vám ji chtějí vzít, jednoho dne o ni přijdete.“(4)

[ad#pp-clanek-ctverec]

Prameny:
(1) http://raazservices.com/kdo-je-merkelova-i-proc-nevzpomina-na-zivot-v-donecku/
(2) https://www.youtube.com/watch?v=jM2WFYSfsdA
(3) https://www.nejvic-info.cz/holandsky-europoslanec-obvinil-evropskou-komisi-napomahani-islamizace-eu-media-mlci/
(4) https://stredoevropan.cz/2017/03/19/ex-muslim-z-maroka-varuje-muslimove-veri-ze-evropa-bude-do-15-let-islamska/
(5) https://www.facebook.com/tomio.cz/posts/1933975829946556
(6) https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=67391
(7) https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=67392
(8) https://freespeechtime.blogspot.com/2018/03/angela-merkel-embraces-sharia-laws.html
(9) http://www.skrytapravda.cz/domaci/1485-co-spojuje-panka-pehe-drtinovou-taberyho-niedermayera-spravni-rada-sorosova-osf-praha

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...