5.10.2015
Kategorie: Společnost

Chybičky česke propagandy

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 05|10|2015

Moji mili propagandystyčti synci v Praglu. Když už se snažite robit propagandu podle stryčka Geblsa, Arona Levenštajna nebo Jaroslava Kojzara, tak to musite robit tak, aby to jako propaganda nevypadalo. Jak dluho vas to budu učit?

[ad#hornisiroka]

Jinak si z vas, vy užitečni novinařšti idyjoti v ČT, Nově, Primě, Českem rozhlase, Blesku, Třesku, Plesku budu všeci robit srandu. Propaganda se musi robit pořadně, a ne aby lidi viděli, že ste placeni z grantu a dotaci EuroSajuza a proto plati “koho chleba žeru, teho pisničku zpivam”.

Tuž poďme se podivat, co všecko ste zrobili blbě za poslednich par dnu.

—————————————————————————————-

479161_article_photo_uD3KlJ10_900x

Odbočka Českeho rozhlasa, takzvane radyjo Vejv, kere nikdo neposlucha, zveřejnilo na svojem fejsbučkovem profilu krasny text o tym, jak Česi jezdi pomahat, bo su frustrovani. Tuž text je to propagandystycky dobry. Češi opravdu byli pomahat. Byli dva, oba dva placeni z neziskovky a frustrovani byli maksimalně z teho, že ho maju maleho. Chyby tu su ale dvě. Když už pišu o rodinach s děckama a mnohačetnych rodinach, tak nemožu dat na tytulku obrazek osamocene roby, kera ide s nakupem z Teska. Ale chapu, že fotograf po dvanacti hodinach čekani, kdy kolem něho prochazeli sami mladi vycvičeni bojovnici to už večer vzdal a zrobil fotku. Druhu vytku bych měl tuto: vy idyjoti blbi, řikal sem vam, že lidi nemaju radi, když se za jejich penize robi propaganda proti nim. To, že si kupite za penize daňovych poplatniku reklamu na fejsbučku je v pořadku, ale uvědomte si, že pak tam je v podtitulku napsano “Sponzorovano”. A pak všeci vědi, že to ide z přikazu Brusele.

——————————————————————————————

479161_article_photo_ilgwvns_900x

Tak Monika Horakova, agentka rozvracečske strany zelenych, koordynuje humanytarni pomoc. Tuž to je v pořadku. Kdo koordynuje, ten nic nezkazi. Bo sem ještě neslyšel, aby se koordynaci cokoliv pokazilo. Ale kura synci, když už chcu zrobit srdceryvnu scenku uboheho hladoveho zmrzleho imigranta, tak tam nemožete dat fotku dobře oblečeneho bojovnika s ajfonem a vedle teho haldy sněhu před šervudem. Vždyť bylo teprve zaři a 25°C!  A pod tytulkem zase znamka teho, že ide o placenu reklamu. Nadpis “Sponzorovano”. Na to si synci fakt davejte pozor.

———————————————————————————–

479161_article_photo_5GvIzUH0_900x

Mezinarodni medyja robi stejnu chybu. Zase podtytulek “Sponzorovano”. A přitom taka hezka fotka, vypada to, jak kdyby fakt policati zapalili ty pneumatyky. A ten nadherny text: “…komando zautočilo na bezbranne žadatele a novinaře…” Už se nikdo nezepta, proč by žadatel měl byt ozbrojeny a co robi novinař v davu terorizujicich bojovniku.

———————————————————————————-


479161_article_photo_n4EEXwn0_900x

Policie krade uprchlikum penize. Dost dobry propagandystycky tytulek Blitskych ristu. Ale zase, ten podtytulek “Sponzorovano”. Davejte si na to pozor, synci!

———————————————————————————

479161_article_photo_gtTXLjF0_900x

Kluci z iDnesu, neblbněte. Vždyť za taku fušeřinu vas može Endy vyhodit. Nemožete napsat v tytulku, že Rusko si samo schvalilo utoky, a o dvě věty niže napsat, že o pomoc požadal legalni představitel svrchovane země. To potom všeci čtenaři pochopi, že pišete podle teho, jake notičky vam šefredaktor rozdal.

—————————————————————————————–

479161_article_photo_FzEy36y0_900x

Vyborně, kluci z Bleska. Jenom si musite davat pozor, aby ten tytulek nevyznival uplně opačně. Takhle to vypada, že nalet byl podniknut na děti, protože nezabily jedineho teroristu.

479161_article_photo_MmQndJR0_900x

Jejda, a ten obrazek! Nemožete použivat obrazek zraněneho děcka z 25. zaři. To bylo tyden před ruskyma naletama. Co když si teho někdo všimne, že děcko už je zraněne dřiv, než přileti to zle ruske letadlo?

—————————————————————————————-

479161_article_photo_uW8uE4s0_900x

479161_article_photo_vFltE880_900x

Vyděšene zraněne holčičky nechapou, co se děje. A ja tež ni. Řikal sem vam, že ty obrazky se zraněnyma děckama mate začit davat na tviter a fejsbuček až po bombardovani a ne ve 4:25 rano. Idyjoti pitomi, celu propagandu mi pokazite.

——————————————————————————————————

[ad#velkadolni]

Tuž přišti tyden od vas čekam lepši vysledky, nebo vam nepošlu dotace!

Ladislav Větvička, hlavni rozdělovač dotaci, Mordor – pobočka brusel

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...