12.4.2024
Kategorie: Ze světa

Budou vás věšet a nepomůže vám ani emigrace na Západ

Sdílejte článek:

VK

Budou vás věšet a nepomůže vám ani emigrace na Západ, protože i tam vás dostanou! Alexej Arestovič obvinil ukrajinskou vládu, že je v důsledku své rusofobie zodpovědná za konec dodávek zbraní ze strany Západu! A navíc prý hrozí tvrdé zúčtování “Rusiánů” s kyjevskými neonacisty! Na adresu kyjevské vlády padala slova o idiotech, blbcích a šílencích!

Uběhlo několik měsíců a bývalý poradce Volodymyra Zelenského pro otázky národní bezpečnosti Alexej Arestovič dal o sobě znovu vědět a tentokrát ve velkém stylu, když v posledním videocastu naložil kyjevskému režimu a Ukrajině takovým způsobem, že kdybychom neznali Arestoviče z minulosti, tak bychom si mysleli, že je to nějaký ruský analytik nacionálního ukotvení na způsob Alexandera Dugina.

Na Ukrajině před několika dny vypukla totální mobilizace na základě schválené novely mobilizačního zákona, ovšem v ulicích ukrajinských měst to zatím moc vidět není, protože ukrajinská armáda nemá peníze, uniformy, výstroj, zbraně a munici pro nové brance, takže zatím se zdá, že ta mobilizace je spuštěna jen na úrovní byrokratického aparátu, ale ve skutečnosti se čeká, co se stane, jestli někdo z EU nebo z USA pošle větší balík peněz, zbraní a munici. Jenže Ukrajina uvnitř již chápe, že válka je nejen prohraná, ale že Ukrajina jako taková může reálně zaniknout a rozpadnout se.

Arestovič se podivoval nad tím, jak kyjevský režim po vzoru Evropy a také Prahy ukotvil rusofobii na oficiální politickou úroveň, ale přitom Rusiáni (pozn. označení pro ruské nacionalisty) si to nenechají líbit, zvednou se, vezmou kulomety a půjdou všechny nacifikované Ukrajince postřílet. A ty, které nepostřílí, ty budou věšet na náměstích jako psy, tedy přesně jako ty psy, které ukronacisté zmiňují na adresu Rusů.

Přitom celá ukrajinská historie je spojena s ruskou historií a celá ukrajinská státnost je vlastně ruská státnost, protože bez Kyjevské Rusi by nikdy Ukrajina a nic ukrajinského nevzniklo a neexistovalo. Ti idioti v Kyjevě prý nevědí, co dělají, a proti komu vlastně bojují. Podle Arestoviče totiž Ukrajina bojuje ne proti Rusku, ale proti vlastní historii, kterou v Kyjevě ti idioti neznají. Arestovič zkrátka rozjel historický exkurz v pořadu a de facto zopakoval slova Vladimira Putina z rozhovoru [1] s Tuckerem Carlsonem.

Arestovič varoval ukrajinskou vládu před pokračováním vlny rusofobie, mohla by je dovést na šibenice

Bývalý Zelenského poradce rovněž varoval, že ukrajinští neonacisté a současná garnitura ukrajinského státu se nikde na světě neukryje, protože Rusiáni je prý dostanou všude, jako toho ruského pilota, který dezertoval na Ukrajinu a poté byl ukryt ve Španělsku, kde ho nakonec našla ruská rozvědka a nechala ho teatrálně a pro výstrahu oddělat mafiánským způsobem [2]. Exil ukrajinským politikům životy prostě nezachrání, když budou dělat protiruskou a rusofobní politiku.

Dezertér Maxim Kuzminov (ruský pilot, na snímku vpravo) byl 13. února 2024 zlikvidován ve Španělsku

Západní politici totiž podle Arestovičových informací považují Ukrajince a Rusky za dva barbarské národy, které se mlátí mezi sebou, ale Západ nechce riskovat vypuknutí jaderného střetnutí s Ruskem. Proto došlo podle Arestoviče k ukončení vyzbrojování ukrajinské armády, protože ta ukrajinská rusofobie začala americké politiky děsit, že by to mohlo vést až k jadernému střetu. Pokud nemáte čas na video výše, tak tady je přepis:

Arestovič: Válka proti Rusku je válkou proti ukrajinské historii

Jistý pán (Arestovič) a jak říkají vaši vlastní učitelé, o kterých můžete tvrdit, že jsou s ním zajedno, je úplně stejný, pokračuje v jejich stejné linii. A vy radostně křičíte, že je moskevský špion a známá ruská svině a tak dále. A nekřičíte na Ivana Franka, když o něm točíte filmy, čtete, co píše o Rusku, Ukrajině a vůbec o Rusku a tak dále. Proč to neřeknete Bogdanu Chmelnickému? Ivanu Vygovskému, který porazil moskevskou armádu u Konotopu, jak se rádi chlubíte? Proč to nekřičíte na Konstantina Ostrožského, který byl na vteřinu vlastně ruským knížetem, nebo na Danila Galického, který byl pokřtěn jako jaký král? Ruský! A proč a proč. Arestovič samozřejmě povolen není. Toto je vše.

Opusťme historický exkurz a pojďme pokračovat v čem? Pokračujme například tím, že se podíváme z hlediska moderního mezinárodního a humanitárního práva na to, co prohlašují naši představitelé. Vaše ideologické zrození Ukrajinství znamená co? Že je špatné být nazýván Rusem, protože to ani není člověk. To je rasismus, přátelé. Možná jste to nevěděli, ale to je ruské tvrzení. Nyní dávejte pozor: Jak chcete jít do Evropy a EU s ruskými výroky? No, a váš skromný služebník se ne více než před 4 dny zúčastnil jedné velmi vážné akademické uzavřené akce v Evropě.

A nejsem to já, kdo řekl větu: Ano, je tam (na Ukrajině) jedno zlo, které vyje s druhým zlem, a nezbývá tam už nic dobrého.” Jestli si myslíte, že vaše křiky o sviních a psech, o tom, že všechno ruské je špatné, a že nejsou lidé, nedosahují Evropanů, a proto se budete učit u Američanů, tak je to chyba, která v nás doslova rozkvétá. To všechno vědí dokonale. Neříkají, že ruská prohlášení jsou nepřijatelná. Pomáhat takové ideologii nebudeme, nebudeme za ni platit. Pak vaši vlastní vojáci, vaši příbuzní sedí bez nábojnic, protože všichni evropští a američtí politici vyrostli z akademické obce a jejich profesoři říkají: “Víte, já to teď všechno sleduji a zdá se mi, že jsme udělali velkou chybu, když jsme pomohli Ukrajině.” Pak si stěžujete na (Elona) Muska, že říká, že musí zabránit další pomoci Ukrajině. Takže poslouchá profesora, který poslouchá vás.

Vy bezmozci si neuvědomujete, že svým křikem motivujete nejen Rusy k boji proti nám. Dorazit nás, aby z politického ukrajinství nezbylo nic ideologického z toho, jak žijete svůj život. Protože když lidé mohou být bastardi, jak o nich říkáte, natřikrát bastardi, ale když jim opakují pořád o prasatech a psech, pak dříve nebo později tato osoba vstane ve svém Salekhardu, vezme kulomety a jde vás zabít, aby to jednou provždy ukončila. Víte, nemůžete lidem 2 roky říkat, že jsou svině a psi. Vytváříte tím motivaci. Ale to je polovina problému, naši západní spojenci, když to všechno slyšeli, říkají: “Co se to tam děje? Nějak jim nemůžeme pomoci. Jedni barbaři bojují proti jiným barbarům. Proč bychom se kvůli tomu měli vystavovat vyhlídce na jaderný střet? Podívejte se, jak se od sebe obecně neliší.” To nejsou moje slova.

Měli byste si přečíst, že to nejsou ani slova nějakého insidera, na kterého bych se teď musel odvolávat, I když se nerad odvolávám na insidery. Ano, čtěte západní tisk, publicisty, ti o tom přímo píší. To je cena za vaši nelidskost. Tak dlouho jste se chichotali. Dnes vaši příbuzní, naši vojáci, sedí bez nábojnic. Vy šílíte a křičíte, že Arestovič směšně prohlásil, že je Rus a v dalším videu pořádá sbírku, nevím, asi na topení (pro vojáky) a tak dále, protože vojáci tam umrzají a chodí bosí. Vy jste to zařídili, aby tam byli bosí. Přinejmenším 3/3 toho, co se tam děje, je přímo vaše vina s vaší idiotskou primitivní jeskynní ideologií. Vyvoláváte tyto procesy v Rusku, vytváříte motivaci, vyvoláváte tyto procesy na Západě.

Až vás Rusiáni, ne Rusové, budou věšet, nebudete se mít na koho urazit. Nebo si myslíte, že se vám podaří utéct do exilu? I tam vás dostanou. Připomínám, že po porážce Čečenské republiky ve 2. válce byli do 10 let hlavní představitelé v zahraničí zlikvidováni. A žádný Západ vás nespasí. Podívejte se na osud toho chudáka pilota ve Španělsku. Vás všechny blbce dostanou. Všichni si budou pamatovat na ty svině a psy, jak jste prohlašovali. Pokud jste bez mozku a neumíte bojovat a nevíte, jak bojovat na informační frontě a ani ne na ideologické, ale na kognitivní frontě, tak bych poslouchal chytré lidi, kteří vědí, co a jak v tomto případě dělat. Poslouchali byste své předky, kteří tisíc let tvrdili, že jsou Rusové a umírali za to.

Chápete, jenom proto, aby dnes nad označením (Rus) idioti mohli hýkat. Tato země šílenců zaplatí plnou cenu za to, jací šílenci jsou a jaké šílenství podporují a dále šíří. Nemáte ponětí, kdo jste a o co vám vlastně jde. Jste pro přejmenování Bulgakovovy ulice v Kyjevě. Řeknu vám, v Německu vycházejí nové překlady Bulgakova každé dva roky. Osobně znám několik desítek lidí, kteří se učí rusky právě v USA a v Evropě, aby mohli číst Bulgakova, Dostojevského, Čechova, Tolstého v originále. Zrovna včera jsem s nimi mluvil. V originále, víte? A když se na vás podívají a uslyší, že tam u vás pes Bulgakov prý drží imperiální vliv, tak si dají whisky a řeknou: “Panebože, s kým to tam na té Ukrajině máme tu čest?” Jste šílenci, divocí šílenci. Udělali jste z toho společenskou normu, byli jste vyslyšeni.

Byli jste vyslyšeni, věřte mi, byli jste vyslyšeni v Rusku. Proto je v Rusku 40 000 dobrovolníků (proti vám) měsíčně. A v Evropě vás také uslyšeli. Proto nemáte náboje. Proto jsou pochybnosti o poskytování pomoci, prostě Musk je čistá duše, přímo o tom mluví, o čem si zatím všichni mezi sebou povídají. Ujistili nás, že samozřejmě náboje budou a tak dále. Za všechno si můžete sami. Za všechno si můžete sami. Je to minimálně z jedné třetiny vaše vina, to je všechno. Nikoho neobviňujte, nikoho neobviňujte. Vy idioti ještě neznáte historii své vlastní země. Neznáte ideologii své vlastní země. Neznáte mytologii vlastní země, že Rusy a ruskou Ukrajinu nevymyslel Arestovič, zatracený moskevský špion, kterého ovládá Dugin. Všechny tyto klíčové postavy, ke kterým se modlíte, aniž byste o nich cokoli věděli, používaly tuto terminologii, trvaly na této terminologii, položily za ni život.

-Arestovič-

Převrácení Alexeje na stranu pravdy

Arestovič je opravdu velmi mimořádná osobnost, protože tento člověk se postupně transformoval z ukronácka do pro-ruského konceptuála způsobem, ke kterému obvykle dochází na určitých pozicích vysokého řízení, kdy si osoba uvědomí, že všechno, čeho se účastní, je součástí destrukčního národního procesu a najednou začne kritizovat procesy řízení vlastní vlády. Nejprve jsou to různé poznámky, komentáře, útržky pravdy o tom, čí to byla vina ta raketa, která dopadla na panelák v Dněpropetrovsku, potom to jsou informace o skutečných číslech obětí AFU na frontě, prostě postupně krok za krokem se osoba odkloňuje od oficiálního procesu a narativu, až je osoba vyhozena z pozice řízení.

V srpnu roku 2022 ještě v pořadu Dmitrije Gordona líčil, jak do konce roku bude AFU na Krymu, když všechno půjde tak dobře jako v Charkovské oblasti, odkud v srpnu toho roku AFU vytlačila Ruskou armádu

V tom okamžiku dochází obvykle k odstranění autocenzury a osoba začíná plně kritizovat vládu a vedení války. Arestovič začal podivné řeči vést na podzim roku 2022, když po svých výrocích z léta toho roku korigoval svoji předpověď, že do konce roku bude AFU na Krymu.

V prosinci 2022 totiž začal vypouštět první korekční výroky o tom, že Krym možná Rusku zůstane a chystaná jarní ofenzíva by mohla získat zpátky jen Záporoží. V lednu 2023 to byl výrok o sestřelené ruské raketě, která v důsledku ukrajinského sestřelu dopadla v Dněpropetrovsku na panelák, zatímco oficiální ukrajinská propaganda hřímala, že to byla úmyslně vypálená ruská raketa namířená na panelák.

Konceptuální transformace v přímém přenosu

Po tomto výroku přišel vyhazov Arestoviče z funkce poradce Zelenského. A od toho okamžiku se z Arestoviče stala hybridní ukrajinsko-ruská střela, která pravidelně demoluje kyjevské informace o válce. Arestovič se neustále přesouvá, pobývá střídavě v Izraeli, v USA, v Německu a v Monaku, přičemž podle informací ruského serveru BAZA má Arestovič soukromou ochranku, protože se obává likvidace ze strany ukrajinské tajné služby SBU. Právě proto pravidelně střídá místa svého pobytu. Pravidelně pořádá humanitární sbírky pro ukrajinské vojáky v zákopech.

Alexej Arestovič byl vyfocen v Monaku v únoru 2024

Nedávno dokonce přiznal svůj ruský rodový původ, jeho matka byla Ruska z Voroněžské oblasti, otec byl Bělorus s polským původem. Je velmi pravděpodobné, že právě rodové ukotvení donutilo Arestoviče odklonit se od ukronacistické ideologie, která se začala projevovat destruktivně na procesech řízení na Ukrajině. Jeho předpověď, že ukrajinské vedení státu čekají poválečné tribunály a věšení ukronacistů na náměstích, je asi ne příliš lákavou předpovědí pro kyjevské aparátčiky Zelenského junty. Označení těchto politiků za idioty, šílence, bezmozky a primitivy je jasným konceptuálním vymezením se ukrajinské garnituře. Tu opravdu hezká budoucnost nečeká.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)