12.1.2021
Kategorie: Politika

Bidenovo volební vítězství znamená urychlení neomarxistické revoluce

Sdílejte článek:

SN

Politici Demokratické strany nedávno prohlašovali, že by chtěli pojmy jako „matka“, „otec“, „syn“ a „dcera“ nahradit více „genderově neutrálními“ slovy jako „rodič“ a „dítě“. Ředitelka Centra mezinárodního práva Institutu Ordo Iuris Karolina Pawłowska se k tomuto vývoji vyjádřila a zároveň poukázala na to, co vítězství Joea Bidena znamená pro západní společnost.

Karolina Pawłowska

Karolina Pawłowska

„Bohužel vidíme, že spolu s prohrou prezidenta Donalda Trumpa v Americe dojde k rychlým a negativním změnám týkajícím se fungování politického divadla. Jejich cílem je podkopat základní sociální instituce rozmarům radikálních aktivistů,“ uvedla v rozhovoru pro portál Dorzeczy.pl.

Pawłowská se domnívá, že tyto kroky mají vést k hlubokému sociálnímu inženýrství v USA, jehož hlavním cílem je učinit člověka zcela bezmocným vůči veřejným institucím tím, že zbaví lidstvo jeho základních struktur. Varovala, že tento jev je nebezpečný a díky Bidenovu vítězství se situace může obrátit k horšímu a tyto změny budou zavedeny mnohem rychleji.

Právníčka zdůraznila, že Biden se podřizuje tlaku radikálních požadavků týkajících se ochrany lidského života a rodiny. To bude mít dopad nejen v USA, ale povede to i ke změně politiky USA na mezinárodní scéně.

Pawłowská vysvětlila, že v posledních několika letech byla ochrana života, rodiny a základních práv jednou z klíčových oblastí zahraniční politiky USA, která byla vyjádřena v jejích akcích v Organizaci spojených národů. Připomněla, že USA spolu s Brazílií, Polskem a Maďarskem iniciovaly v OSN koalici nazvanou „Partnerství pro rodiny“. Jeho vrcholnými úspěchy bylo schválení takzvaného ženevského konsensu o Octtovi. 22, 2020, který stanovil, že potrat nemůže být nikdy považován za lidské právo, že každý život by měl být chráněn a že rodina je základní společenskou buňkou, na které stojí společnost.

„Vzhledem k současné situaci je téměř jisté, že USA opustí toto spojenectví a přejdou na druhou stranu. Změna prezidenta v USA pravděpodobně silně ovlivní OSN, kde jsou radikální koncepce často tématem úvah a rezolucí,“ řekla Pawłowská.

Právnička hovořila také v souvislosti s tím, že zástupce demokratů zakončil modlitbu, která slavnostně zahajovala zasedání Kongresu USA slovy „amen“ a „awoman“. Amen se ani nezmiňuje o mužích, ale je latinsky „budiž“.

Zdůraznila, že cílem takového vyprávění je vytvořit dojem, že žijeme ve světě založeném na mužském útlaku a nadvládě, což je třeba ukázat i ve slovech, která používáme každodenně. „V případě slova „amen“ se jedná o totální zneužití, neboť se nespojuje s muži a znamená „budiž“, řekla a dodala, že pocit systematické diskriminace má být vytvořen v náboženském kontextu a začleněn do společenského povědomí národa.

Pawłowská zdůraznila, že neomarxistické teorie používají různé otázky ve fungování určitých sociálních skupin k vysvětlení potřeby provádět sociální inženýrství. To je stejná rétorika, jakou používali marxisté, kteří tvrdili, že zrušení soukromého vlastnictví pomůže vytvořit dokonalý svět.

„Moc dobře víme, že k tomu nedošlo,“ dodala.

Odhaduje se, že během 20. století bylo na celém světě pod komunistickou nadvládou zabito na 100 milionů lidí.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...