28.4.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Hamburk: Hordy muslimů pochodovaly městem a požadovaly zavedení práva šaría a německého chalífátu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Hamburk patří přesně k těm městům, kde již v nejmladší generaci jasně převažují muslimové. To jen nastiňuje, že právě zde již za několik let zřejmě skutečně vznikne první „mikrochalífát.“

Právě velká německá města jsou důkazem, že počet muslimů v zemi je velmi silně podhodnocen. Zcela střízlivé odhady naznačují, že jich je již kolem 20%, z toho většina v mladších generacích.

Tedy zatímco Němci vymírají, dovezené obyvatelstvo se množí jako o překot, slučuje si rodiny a mezitím vláda dováží další „nové voliče“ do země.

Ovšem v kuloárech se již hovoří o plánech na založení islámské strany, která by zajistila přesně to, co požadovali mohamedáni, kteří včera vyšli do ulic Hamburku.

Díky migračnímu paktu možná za několik let také u nás…

Včera se v Hamburku shromáždilo více než tisíc muslimů vedených Joem Adade Boatengem, známým také jako „Raheem Boateng,“ z radikální skupiny Muslim Interaktiv.

Tato skupina má vazby na zakázanou islámskou organizaci Hizb ut-Tahrir a prosazuje islámský chalífát, požaduje média, která dodržují právo šaría, čímž zpochybňuje základní právo na svobodu tisku.

V sobotu se v Hamburku shromáždily hordy muslimů, aby demonstrovaly proti základnímu právu na svobodu tisku a proti tomu, co považují za „islamofobní zpravodajství.“

Jedná se zřejmě o to, že v poslední době již i mainstreamová média byla nucena opakovaně otevřeně prozradit, jak islamizace země ničí celou společnost.

Ať už se jednalo o statistiky kriminality, tristní situaci na školách či železnicích, rekordní počet útoků nožem a znásilnění, či výrazně zhoršenou bezpečnost koupališť – všude dominují právě muslimové a o všech těchto problémech se v poslední době otevřeně píše již nejen na alternativních médiích.

Jako demonstrace síly se v Hamburku shromáždili muslimové z teroristické skupiny Muslim Interaktiv, kteří vyznávají právo šaría, aby požadovali islámský chalífát, v němž by vládlo islámské právo.

Mobilizace Ummy (globální muslimské komunity) k založení jejich islámské civilizace je jejich přiznaným cílem. Policie přijela s početným kontingentem.

Kolem 16:00 se více než 1 100 radikálních islámských demonstrantů shromáždilo na ulici Steindamm ve čtvrti St. Georg v Hamburku. Mezi nimi byl i Joe Adade Boateng (25), vůdce „Muslimského Interaktivu,“ nástupnické organizace islámské teroristické skupiny „Hizb ut-Tahrir“ (HuT), která je od roku 2003 zakázána.

Hizb ut-Tahrir byla v Německu zakázána kvůli své praxi a záměru infiltrovat politiku, touto cestou převzít zemi a vytvořit z ní chalífát. Muslim Interaktiv byl založen v Hamburku v roce 2020 a stejně jako HuT věří ve vytvoření islámského chalífátu.

Na plakátu, který před demonstrací zveřejnil Muslim Interaktiv na platformě sociálních médií X, uvedli:

Tato sobota je ten den!

Společně pozvedneme své hlasy k Alláhovi

Společně se stavíme proti islamofobnímu zpravodajství, a to jak v posledních týdnech, tak v posledních měsících.

Jejich cílem je démonizovat veškerý islámský život v Německu.

Přijďte v hojném počtu a pozvěte všechny své přátele, příbuzné a známé!

Joea Adadeho Boatenga (viz obrázek níže), který si také říká „Raheem Boateng“, nyní sledují tisíce lidí na Instagramu a TikToku. Pětadvacetiletý muž radikalizuje mladé muslimy na sociálních sítích a pravidelně publikuje nebezpečně radikální kázání proti celému západnímu světu.

Na minulých tajných schůzkách se svými stoupenci prý vyzýval k vytvoření evropského islámského státu neboli chalífátu, který by se řídil islámským právem a jehož hlava státu (chalífa) by byla volena muslimy.

Hamburský Úřad pro ochranu ústavy opakovaně varuje před „Muslim Interaktiv“ a bedlivě sleduje nástupnickou organizaci HuT, která je financována ze stínových darů většinou z různých islámských zemí.

Na začátku demonstrace se podle policejních odhadů shromáždilo ve Steindammu asi 1100 převážně mladých mužů. Téměř 80 džihádistek vyznávajících právo šaría, často oblečených v burkách, stálo deset metrů od mužů v zadní části demonstračního bloku:

Mnoho demonstrantů mělo na sobě mikiny s kapucí s nápisem „Chalífát“ a drželi transparenty s přeškrtnutými stránkami novin a potřenými červenou barvou. Řečníci opakovaně útočili na média a obviňovali je z šíření lží o cílech Muslim Interactive.

Výkřiky jako „Zastavte mediální agitaci!“ se opakovaně ozývaly ulicemi.

Muslimové se poté zastavili u pódia, odkud k nim promluvil Boateng.

 

 

Organizátoři byli zaneprázdněni natáčením, aby vytvořili videa pro TikTok, protože islámští radikálové na TikToku jsou známí tím, že pořádají takové radikální akce především proto, aby nakrmili svá sociální média a naverbovali do svých skupin více džihádistů.

 

Navzdory zákazu skupina již dříve zorganizovala demonstraci v St. Georg na konci října. V únoru 2023 skupina zmobilizovala 3 500 lidí na shromáždění proti pálení Koránu ve Švédsku.

Kolem 17:30 se shromáždění v Hamburku rozešlo, nebyly hlášeny žádné incidenty.

 

Pochopení dopadu chalífátu na islámské právo je klíčové. Chalífát, v podstatě islámské království vedené postavou představující Mohameda jako vůdce, výrazně ovlivňuje, jaké kroky mohou muslimové podniknout podle práva šaría nebo islámského práva.

Když neexistuje chalífát, ofenzivní džihád nebo válka proti nevěřícím za účelem dobytí postrádá právní základ. Veškerý džihád vedený bez chalífátu musí buď bránit náboženství, nebo být ve své podstatě obranný.

Jakmile je však ustanoven chalífát, šaría poskytuje právní základ pro ofenzivní džihád a prosazuje islámský zjevný osud prostřednictvím dobývání nemuslimských území.

Legálnost braní sexuálních otrokyň a další aspekty koránského života a zákonů vyžadují chalífát s chalífou, politickým a vojenským vůdcem chalífátu. Část veškeré válečné kořisti, včetně sexuálních otrokyň, musí být vyplacena chalífovi, což připomíná hierarchickou strukturu v mafiánských organizacích.

Historické důkazy podporují tato pravidla Koránu, zejména v roce 2014, kdy se různé skupiny islámského džihádu spojily, aby vytvořily vznikající chalífát v Sýrii a Levantě, později pojmenovaný Obamovou administrativou, která jej pomohla stvořit, ISIL (Islámský stát Iráku a Levanty).

Tato entita rychle expandovala do Afghánistánu, částí Afriky a dalších regionů Středního východu, kde vykazovala agresivní džihádistické chování, včetně získávání kořisti a sexuálních otrokyň, spolu se zaváděním tvrdých trestů šaría, jako jsou amputace a kamenování.

A totéž se nyní plánuje nejen pro Německo, ale pro celou Evropu…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)