28.4.2024
Kategorie: Politika

PRO: Politické neziskovky plánujeme zcela odstřihnout od veřejných financí

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Na e-mailovou adresu naší strany PRO přišla výzva webu Svět neziskovek, zda bychom měli zájem se zúčastnit jimi pořádané ankety ve formě zaslání odpovědí na jejich 3 otázky. Tak jsme jim napsali, že velmi rádi a připravili následující odpověď:

1. Zajímáte se v souvislosti s evropskými volbami o aktivity neziskového sektoru? Plánujete nějak hájit jejich zájmy, využívat jejich expertízu? Co vlastně může dělat EU pro organizovanou občanskou společnost?

Odpověď: Politické neziskovky plánujeme zcela odstřihnout od veřejných financí. Současně chceme upravit legislativu tak, aby dary od soukromých subjektu nebylo možné odečíst ze základu daně. Politické neziskovky jsou rakovinou metastázující v celé naší společnosti a za stranu PRO jim vyhlašuji otevřenou válku.

2. Podle průzkumů veřejného mínění voliče nejvíce zajímají témata migrace, ekologie a postoji ke klimatické změně a postupu EU v oblasti války na Ukrajině. Jak se k těmto tématům stavíte a jakou politiku plánujete v případě zvolení prosazovat?

Odpověď: Naším záměrem je prosadit okamžité ukončení Migračního paktu, jenž je jen jiným názvem pro zavedení povinných migračních kvót, zastavit všechny kroky vedoucí k realizaci monstrózní zelené lži s krycím jménem Green Deal a následně dosáhnout jeho zrušení. Co nejdříve chceme také odstoupit z podvodného systému emisních povolenek, jenž slouží pouze k ožebračování našich občanů za účelem zvyšovaní životní úrovně západní Evropy. Naším cílem bude ochrana českých národních zájmů tedy budeme bránit suverenitu, bezpečnost a prosperitu ČR. Dále budeme na evropské úrovni kategoricky prosazovat ukončení dodávek zbraní na Ukrajinu a aktivně se zapojíme do všech aktivit, které povedou k bezodkladnému uzavření příměří s následným jednáním o podmínkách trvalého míru.

3. Jaká další témata vás pálí? Čemu byste se dále chtěli věnovat v Evropském parlamentu?

Odpověď: Plánujeme se s maximální razancí a všemi našimi právními kapacitami zapojit do vyšetřování korupčního jednání Ursuly von der Leyen a vyvodit vůči ní trestně-právní odpovědnost. Jsme přesvědčeni, že předsedkyně Evropské komise patří za mříže. Dále se budeme snažit ze všech sil blokovat implementaci všech neomarxisticých experimentů, jakými jsou genderismus, multikulturalismus a Green Deal. Za timto účelem se pokusíme hrát co nejaktivnější roli při jednání o vzniku nové konzervativní frakce v čele se stranami Fidezs, Smer a PiS, jež by měla být efektivní brzdou proti těmto destrukčním plánům bruselských psychopatů.

Myslím, že ve Světě neziskovek budou mít z našich odpovědí velkou radost.

Ale my se jim fakt podbízet nehodláme.

P.S. Naše odpovědi se samozřejmě netýkají nepolitických neziskovek, jako je horská služba, dobrovolní hasiči, kynologické spolky, spolky působící v oblasti zdravotnictví a sociální péče atd. Tyto budeme přirozeně i nadále velmi aktivně podporovat.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)