29.4.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Most na Krym, Bundeswehr a přípravy na válku

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Maria Zacharova, mluvčíi ruského Ministerstva zahraničí vypráví o stavbě Kerčského mostu. Tento most, o kterém nikdo nevěřil, že může být postaven, nakonec postaven byl a dokonce v rekordním čase. Dosáhl Krym v místě, kde je malé městečko, zvané Kerč. V tom městě byla kdysi škola a ta tam stojí dodnes.

Když za 2. světové války obsadili nacisté Krym, škola byla zavřena. Ale nacisté řekli, že škola může být otevřena, protože i když je válka, děti se mohou dál učit. A tak školu znovu otevřeli a 245 dětí přišlo hned první den do vyučování. Nacisté je pak všecky vzali na výlet, někam do přírody. Jako přesnídávku jim dali nějaké cukroví a děti je s chutí snědly. Jenže cukroví bylo otráveno a většina dětí do 15 minut zemřela. Ty, na které cukroví nezbylo, dostaly tabletku, po které rovněž během pár minut zemřely.

Takže všech 245 dětí tam bylo tehdy hnusným způsobem zavražděno!

Proto je město Kerč pro Rusy významné místo. Je to jakýsi historický památník na děsivý zločin, který byl spáchán na jeho obyvatelích.

Američané se chlubí, že osvobodili Evropu od nacismu a vyhráli 2. světovou válku. To ale není pravda. Tu 2. světovou válku vyhráli pro Evropu Rusové, tehdy ještě Sověti a stálo je to 245 mrtvých dětí z malého městečka Kerč na Krymu a k tomu více než 20 milionů dalších lidských životů.

A dnes, se potomci těchto německých nacistů domlouvají, jak zabít ještě víc ruských dětí a s nimi i jejich rodiče, jejichž celou budoucí generaci kdysi dávno vyvraždili.

Nejen bývali nacisté, ale také američtí ‘osvoboditelé‘ a s nimi mnoho ostatních dnes mlčky přihlížejí, jak ukrajinský president Zelenský provádí zjevnou genocidu Ukrajinců, kryjí jeho krvavé zločiny a finančně ho podporují. Je to genocida a nic jiného, protože ta válka už je dávno prohraná. Ale ukrajinské vedení do ní násilím nutí další a další davy svých občanů, kteří nejsou vycvičení vojáci, nemají řádné zbraně a ani náboje do nich a často nejsou ani schopni, nebo ochotni zabít druhého člověka, ať je to kdokoliv.

Takže to jsou lidská jatka a nic jiného než lidská jatka.

Sjednocení Německa

Maria dále mluví o tom, jak přišlo v 90. letech na sjednocení západního a východního Německa. Tehdejší Sovětský svaz se ochotně vzdal své části, což bylo východní Německo, i když bylo od 2. světové válce jeho satelitní součástí. Investovali hodně svých vlastních zdrojů, snahy a píle do vybudování této země po válce a přesto se celého území vzdali a dělali vše pro to, aby obě Německa byla sjednocena.

Zato Amerika byla vší moci proti sjednocení. Těžko říct, co je k tomu vedlo. Když náhradou přislíbili Sovětům, že se NATO nerozšíří ani o jeden krok na východ, tak to nejspíš už tehdy nemínili dodržet.

Podle informacíii, které nejsou běžně známy, prý bylo sjednocení nutné. V té době bylo západní Německo stále ještě okupováno americkými vojsky (a je dodnes), stejně jako byla jeho východní část okupována Sovětským svazem. Podle jistých mezinárodních zákonů bylo nutno tuto situaci po 50 letech od války změnit. Ta změna mohla přijít pouze skrze geopolitickou úpravu, anebo skrze další válku.

Sověti se rozhodli pro geopolitickou úpravu; Spojené státy zřejmě dávaly přednost válce.

Bundeswehr nám pikle kuje, Amerika pomáhá

Nedávno se vynesly na světlo světa informace o telefonním rozhovoru hlavních vedoucích německé armády, zvané Bundeswehr, kdy tito domlouvali útok na Kerčský most. Takže potomci těch, kteří ve 2. světové válce nemilosrdně zavraždili 245 krymských dětí a dokonale zničili budoucnost jednoho krymského městečka na aspoň jednu generaci, opět zkoušejí napadnout to stejné místo, kde se tak neslavně provinili.

Brigádní generál Frank Gräfe a inspektor letectva, Ingo Gerhartz, spolu se dvěma zaměstnanci letectva, což byl podplukovník Fenske a velitel vesmírných jednotek Florstedt, se před několika týdny telefonicky domlouvali, jak použít německé Taurus rakety na zničení Kerčského mostu. Podle nich, britští vojenští odborníci jsou již na místě, přímo na Ukrajině, aby pomohli Kyjevu tento útok provést. K útoku zamýšleli použít francouzská bojová letadla, Dassault Rafale.

Němečtí důstojníci se rovněž zmínili o tom, že mohou doručit přesné zeměpisné informace pro místo úderu, s odchylkou pouhých tří metrů.

Je zajímavéiii, že během rozhovoru mluvili o tom, že ten plán byl diskutován již před čtyřmi měsíci se ‘Schneiderem‘ a s ‘Wilsbachem‘. Takže podle jmen se zdá, že se jedná o čistě německý nápad. To ale není docela pravda. Vyšetřující novináři Dirk Pohlman a Tobias Augenbraun zjistili, že Kevin Schneider a Kenneth Wilsbach jsou Američané. Kenneth je dřívější velitel amerického Pacifického letectva a Kevin je jeho nástupce!

Takže ten plán ve skutečnosti pochází z Ameriky a vysoce postavení vojenští velitelé německé armády diskutovali něco takového se svými americkými protiklady, protože zřejmě dostali z Ameriky příkaz toto provést. To je čistá zrada! Je to zrada Německa!

A nejen to. Během rozhovoru se diskutující rovněž dotkli jiného námětu a to byla ‘Aljaška‘. Přesně řečeno, vyjádřili se: „Ne, já myslím tu druhou věc … Ty myslíš Aljašku?“ Co má Aljaška co dělat s Kerčským mostem?

Novináři Pohlman a Augenbraun zjistili, že velitel Florstedt se měl setkat se Schneiderem v půli března na Aljašce. A Gräfe měl rovněž jít ‘zpátky na Aljašku’, aby Schneiderovi znovu všecko objasnil, protože tento je v pozici velitele letectva nový.

Takže se můžeme ptát: proč právě Aljaška?

Zřejmě proto, že v různých akcích na Aljašce je nějakým způsobem zapletena Čína. Jedná se o ještě další plán, zvaný něco jako ‘Kumalatra‘, což je plán současné americké vlády, CIA a Pentagonu na rozpoutání další světové války v Rusku a to za každou cenu. Vyzradil to současný ředitel CIA, William Burns, který zřejmě není dostatečně politicky zdatný na to, aby dokázal udržet důležité tajemství. Při výpovědi před americkým Senátem, řekl:

Myslím, že bez další pomoci může v r. 2024 dojít ještě k dalším Avdijivkám, (na Ukrajině) což by byl masivní historický přehmat pro Spojené státy.“

To ukazuje, jak moc traumatická byla pro Západ ztráta Avdijivky. Ale Burns pokračoval:

S další (finanční) podporou může zůstat Ukrajina v první linii až do začátku 2025. Tím pádem bude na Rusko i nadále uvalovat náklady na válku a to nejen skrze útoky daleko na Krym, ale také proti ruské černomořské flotile.“

A brzy poté odsouhlasilo vedení Spojených států dalších $60 miliard ‘pomoci‘ Kyjevu, aby je udrželi jakž-takž bojeschopné a protahovali válku co nejdéle. Tímto způsobem se jim podaří vyhubit ještě víc Ukrajinců a zavraždit obrovské množství vojáků NATO, ničit nadále Rusko, vyrabovat Evropu a ještě tím držet Čínu v šachu! A to všecko i přesto, že jak Burns přiznává, ‘Ukrajina zaznamená podstatné územní ztráty!‘

Takže je zjevné, že všichni dobře ví, že válka je už dávno prohraná. Docela čítají s tím, že Ukrajina postupně ztratí všecko, co se ztratit dá a přesto stále dál budou pokračovat v bojích! To je bezúčelné krveprolití drahé a vzácné lidské krve!

A pak ještě dodal:

Kdybychom teď přestali podporovat Ukrajinu, to by vyvolalo pochybnosti mezi našimi spojenci a partnery v indo-tichomořské oblasti a také by to podpořilo čínskou vládu, co se týče jejích záměrů převzít Tajwan a celé jižní Čínské moře.“

Západ stále nechápe o co jde

Jak analyzoval situaci Rostislav Iščenko, což je president ‘Centra pro systematickou analyzu a předpovědi na Ukrajině‘, tito lidé nemají zřejmě dostatečné vzdělání a kulturní předpoklady, aby pochopili jinou kulturu, jako je na příklad ruská. Prostě jiným lidem nerozumí. A přesto si vybrali válku!

Snad je to diktováno jejich nesmyslným plánem na nový světový řád, což zahrnuje trvalý chaos a nekonečné války. Přesně, jak to předpovídal George Orwell.

CIA a dalších 17 amerických rozvědek a špionážních center informovali Kongres, že Rusko naprosto spolehlivě bude zkoušet odvrátit přímou srážku s NATO a udělá všecko, aby zabránilo celosvětové válce. To je možná víc jejich přání, anebo obavy, jak u koho, než skutečnost. Ale zde zkoušejí světoví manipulátoři použít cokoliv, i nepravdivé informace, jen aby zabránili kolosálnímu ponížení NATO, které válku na Ukrajině prohrálo.

To všecko dohromady nasvědčuje tomu, že plán s Taurus raketami, vystřelenými na Kerčský most je záměrná disinformace na odvedení pozornosti od jiného, daleko horšího plánu na dlouhodobou válku s Ruskem, za účelem jeho finančního a celkového vykrvácení a rozpoutání další světové války, té třetí.

Nesmíme zapomínat, že touto dobou bojuje proti Rusku na Ukrajině celý svět. Jsou tam žihádisté, jsou tam teroristé, ISIS a všecko ostatní, Američané, Francouzi, Němci, Poláci, celé NATO, Jihoameričané, seveřané – pouze orientálci zatím chybí, i když ani to není jisté.

Reakce veškerá žádná

Německý ministr obrany se k celé zápletce s vyzrazeným telefonním hovorem hlavních velitelů armády nijak nevyjádřil! Řekl pouze, že se obává, aby se nevyskytly další nahrávky jiných tajných rozhovorů, které jsou vedeny skrze internet. Stránka, na která se tato diskuze odehrála, což je WebEx, je totiž poměrně snadno zhackovatelná.

Bylo by samozřejměiv snadné, obvinit nahrávku rozhovoru jako ruskou propagandu, nebo dokonce výtvor AI (artificial intelligence), ale Němci sami přiznali, že nahrávka je autentická a že zveřejnění tajných vojenských informací je vážný prohřešek.

Bombardování mostu by samozřejmě udělalo z Německa a snad i z Británie aktivní účastníky ve válce proti Rusku, se všemi následky. Něco takového dále snižuje tvrzení NATO, kdy říkají, že nejsou ve válce na Ukrajině zainteresováni, na prostou lež.

Při zmíněném telefonním rozhovoru, účastníci diskutovali, jak skrýt německou účast na tomto teroristickém činu. Gerhartz byl toho názoru, že snad by bylo dobré najmout větší množství lidí, kteří mluví s americkým přízvukem, neboli Američany a ty na Ukrajině použít. Podle nich, most je tak pevně postaven, že ani 20 raket ho nezničí. Těch raket bude zapotřebí aspoň 50. Do Kyjeva by měly být dodány po částech, ale stejně – ani ty rakety nezmění to, jak válka postupuje a oni sami to dobře ví.

Rusové se k tomu vyjádřili, že vysocí vojenští hodnostáři mluvili natolik jasně, že jejich přímá účast na útoku nebyla zpochybnitelná. Požadovali okamžitě vysvětlení z Berlína a vyšetřování celé záležitosti.

Maria Zacharova řekla, že z celé situace vysvítá, že odstranění nacismu z Německa nebylo úplné. Podle ní je nutné, aby to němečtí lidé pochopili a sami zjednali nápravu. Jinak ty následky by mohly být nedozírné.

Politické intriky

Snad abyv se jakýmkoliv pochybným způsobem ospravedlnili, Němci prohlásili, že zveřejnění telefonátu bylo zaviněno Ruskem. Stejně jako při útoku na plynovod Nord Stream, obviňovat Rusko byla automatická odezva celého Západu. Německý ministr obrany, Boris Pistorius se dokonce vyjádřil, že ‘nesmějí věřit Rusům‘.

Jak říká profesor z univerzity v Norsku, Glenn Diesen, zde máme přední německé generály, kteří diskutují přímý útok na ruskou stavbu a plánují použít k tomu německé Taurus rakety, které mají Američané střílet přímo na Rusko. Přitom o něco dříve kancléř Scholz zaslání raket na Ukrajinu popřel.

Něco takového je značný problém, protože to ukazuje nejen na přímou účast NATO ve válce, kteří chtějí přímo útočit na ruské území. Zde už nejde jen o dodávání zbraní a špionážních informací; tito lidé přímo jmenují cíle útoku, což je jakoby už ty rakety stříleli.

Podle něho, Spojené státy jsou ty, které mají zájem něco takového provést a manipulují Německo, aby to udělalo za ně. Kvůli současné republikánské opozici v Kongresu nemohou Ukrajincům potřebné zbraně dodat a proto k tomu zneužívají Německo. A ještě ke všemu, když se po útoku prokáže čí rakety to byly, tak budou Rusové ukazovat prstem na Němce.

Proč pořád ten most?

Jak říká Gunnar Beck, zástupce německé AfD strany v Evropském parlamentu, skoro to vypadá, že krymský most je pro NATO jakýsi magnet; je to symbolická záležitost. Ten most je součástí Ruska a jeho zničení by pro ně zřejmě znamenalo porážku Ruska.

Profesor Diesen je toho názoru, že Krym je důležitá součást Ruska. Zničením mostu by byly zastaveny dodávky jak na Krym, tak na pevninu. Obzvlášť teď, v dobách války, by něco takového mohlo mít nedozírné následky. Ale je také možné, že to celé má ještě mnohem rozsáhlejší podhoubí. Nesmíme zapomínat, že zde existuje historická snaha porazit Rusko, zničit je a zabránit mu v přístupu k moři. Ta snaha se táhne již celá století – všemožní vojevůdcové se pokoušeli Rusko porazit a žádnému z nich se to nepovedlo.

Potupa pro NATO

Jak říkávi Scott Ritter, dřívější rozvědčík amerického námořnictva a inspektor zbraní OSN, z rozhovoru předních německých vojenských činitelů vyvstává jedna otázka: kdo vlastně v Německu vládne? Je to vedení státu, jak je známe, kancléř, Bundestag a tak dále, anebo je to vojsko? Protože pouhých pár dnů před tím, než došlo k tomuto osudnému telefonnímu rozhovoru, se německý kancléř Scholz vyjádřil, že žádné rakety na Ukrajinu nepůjdou a německý Bundestag s ním souhlasil.

Ty rakety jsou velice obtížné na obsluhu a Němci by museli spolu s nimi poslat i personál. A německý kancléř otevřeně odmítal poslat vojsko na Ukrajinu.

A najednou armádní vedení říká něco zcela jiného.

Nejen to, zmíněný telefonní rozhovor se proviňuje proti všem zásadám NATO. Na příklad, každá členská země NATO musí dodržovat zásady demokratické vlády, což znamená, že v takovém státě má civilní vedení vyšší pravomoc než armáda. NATO prostě neuznává země, kde existuje vojenské diktátorství, obzvlášť ne v dobách míru.

V r. 1990 Sovětský svaz souhlasil se spojením Německa pod podmínkou, že Němci už nikdy nepovedou válku proti Rusku. Takže plánováním válečného, nebo spíše řečeno teroristického činu proti Rusku, se Německo přímo proti tomuto ustanovení proviňuje. Další podstatné provinění je v tom, že se Scholzova vláda stala druhým největším podporovatelem Kyjeva co se týče zbraní, výcviku vojska a podpory války.

V polovině letošního února ještě ke všemu podepsali 10-stránkovou smlouvu s Ukrajinou o výpomoci, která má trvat ‘tak dlouho, jak bude potřeba‘. Také jejich plánované výdaje na rok 2024 obsahují $8 miliard vojenské pomoci Kyjevu – a pak že nebojují proti Rusku!

Skutečně, věci se začínají hýbat

Podle ruské vojenské rozvědkyvii, francouzští a američtí vojáci pronikli skrze Rumunsko do Oděsy, takže to vypadá, že ta obávaná, celoevropská válka se blíží. Několik dalších NATO zemí posílá své ‘poradce‘ na Ukrajinu a tito mají organizovat činnost ukrajinské armády. Prý se nebudou zúčastňovat bojů – prozatím.

Takže je možno očekávat zvýšenou přítomnost NATO na Ukrajině. Tito lidé prostě nedokážou přiznat, že prohráli.

V Německu prý dávají dohromady 90 000 vojáků, údajně pro účely vojenského cvičení. Zjevně plánují skutečný konflikt s Ruskem v blízké budoucnosti. NATO nabádá civilní obyvatelstvo, aby se připravilo na válku, jak přiznává holandský admirál Rob Bauer. Je toho názoru, že dalších 20 let nebude žádný klid a lidé mají očekávat to nejhorší. NATO se též připravuje na válku „s Ruskem a s teroristickými skupinami“ … proč spojují Rusko s terorismem? Snad proto, že jsou sami teroristé, tak je jim to blízké?

Obrovské množstvíviii zbraní ze Spojených států, Británie, Německa a Polska je převáženo na Ukrajinu pro ‘novou‘ NATO armádu. Pro koho to tam posílají? Kdo bude s těmi zbraněmi zacházet, když ukrajinská armáda nemá dost vojáků? Snad s tím budou zacházet všecky ty školní děti, těhotné ženy, starci, invalidové a vězni, které dnes zkoušejí narukovat?

To by asi nefungovalo dobře, takže Rusové uvažují, že se jedná o značný příliv NATO vojsk, kteří budou na Ukrajinu posláni buď přímo jako NATO vojáci, anebo jako žoldnéři.

Mnohé ty zbraně a střelivo jsou již uskladněny v Německu a v Polsku, aby se snížila dodací lhůta na místo bojů. Jedná se o munici, protiletecké zbraně, ozbrojená vozidla, rakety, čluny a mnoho dalšího.

Také Litva posílá velké množství zbraní, hlavně pak obrněná vozidla, která předtím koupili z Německa a to včetně náhradních dílů a nářadí, potřebného na jejich opravu. Turecko, které jako vždycky je na obě strany, jak při Rusku, tak při Ukrajině, posílá Ukrajincům pohyblivý dělostřelecký systém včetně nábojů, protože doufají, že se s nimi Ukrajinci podělí o tu obrovskou sumu peněz, které dostanou z Ameriky.

Někdo by jim měl poradit, aby při tom čekání nezadržovali dech. Mohli by se udusit.

A Ursula von der Leyen se vyjádřila, že „Rusko je existenční ohrožení Evropy.“ Asi to má bojechtivá Amazonka trošku popleteno. Spíš by se dalo říct, že Evropa je existenční ohrožení Ruska. A Spojené státy jsou existenční ohrožení jak Ruska, tak Evropy.

Putinovo tajné noční jednání

Plukovník v penziix, Douglas MacGregor přiznává, že se dověděl od svých zdrojů, že ruský president Putin byl uprostřed noci povolán do Kremlu na poradu. Zřejmě se jednalo o nějakou naléhavou záležitost, pravděpodobně něco s NATO. Co to bylo? Nikdo neví.

Někteří usuzují, že mohlo jít o to, že americká a francouzská vojska pronikla skrze Rumunsko do Oděsy. Kapitán Coronady, o tom napsal skrze stránku ‘Zprávy civilní obrany‘ (US Civil Defense News). Ovšem Rusové, žijící v Oděse prohlašují, že neviděli žádné americké ani francouzské vojáky ve městě, ani v okolí. Co potom je pravda?

 

i https://www.youtube.com/watch?v=XaD_A-ObOug

ii https://www.deutscher-reichsanzeiger.de/

iii https://transition–news-org.translate.goog/die-deutsch-amerikanische-clown-show-der-strategischen-tiefe?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

iv https://www.zerohedge.com/geopolitical/germany-confirms-leaked-audio-its-top-generals-discussing-blowing-crimean-bridge

v https://sputnikglobe.com/20240304/german-military-leak-added-embarrassment-to-berlins-silence-on-nord-stream-sabotage-1117132702.html

vi https://sputnikglobe.com/20240305/scott-ritter-leaked-crimea-attack-plans-begs-the-question-whos-in-charge-in-germany-1117141206.html

vii https://warnews247-gr.translate.goog/diethnh/nato/megales-polemikes-proetoimasies-sthn-germania-gia-thn-uposthriksh-90-000-stratiwtwn-tou-nato-rwsika-mme-odhgoumaste-se-paneurwpaiko-polemo/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

viii https://warnews247-gr.translate.goog/war-monitor/oukrania/anoiksan-oles-oi-apothhkes-oplwn-se-germania-kai-polwnia-hpa-kai-bretania-metaferoun-terasties-posothtes-oplismou-sthn-oukrania-gia-ton-neo-natoiko-strato/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

ix https://www.youtube.com/watch?v=GY6ETPvCCLs

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)