6.8.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Chtít CZEXIT není nesmyslné!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedalo mi nereagovat na některé názory, které tvrdí, že je nesmysl požadovat CZEXIT. Samozřejmě, je to nemožné při stávající vládnoucí politické garnituře. Sněmovna je z takřka 90% eurohujerská, Senát dokonce ze 100%. To samo o sobě nedává v nejbližších letech sebemenší šanci na CZEXIT. Nicméně je dobré se připravovat na to, co by bylo, kdyby pro něj jednou nastaly vhodné podmínky.

Co mi naopak připadá hloupé, je tvrdit, že je lepší čekat, až se EU sama rozpadne. To už je totiž úplný nesmysl, vždyť EU jako taková byla založena pro zájmy nadnárodních korporací, finančních institucí a parazitů z různých neziskovek, kteří jsou jimi podporováni. Ti všichni budou vyvíjet úpornou snahu molocha udržet pohromadě. V “době koronavirové”, kdy nás zavřeli v našich domovech, mnoho lidí také tvrdilo, že právě to povede k rozpadu EU. Já jsem naopak psala, že tato záležitost EU utuží, protože si přes svoje loutkovodiče – nadnárodní finanční instituce – zajistí bezpodmínečnou oddanost 4. říši vydíráním jednotlivých zemí. Tedy přes půjčky a záruky chudším zemím. A to se také stalo.

Proto očekávat, že se nějakým zázrakem EU sama rozpadne, je naivní. Na to můžeme čekat ještě skutečně velmi dlouho, může to nějakou tu generaci trvat. Vždyť nedávno byly ukončeny přístupové pohovory s Albánií a Severní Makedonií, novými členy. Zvrácenost EU je jasně patrná i na tom, že odmítá ukončit přístupové pohovory s Tureckem, které napadá hned dva členské státy – Řecko a Kypr.

Tedy v blízké budoucnosti nemůžeme čekat, že se celý moloch rozpadne. Ti, v jejichž zájmu byl založen a v jejichž zájmu se snaží o likvidaci národů a národních států Evropy, jen tak rozpad EU nedovolí. EU totiž ovládají přesně ti, kdo nyní zavazují půjčkami jednotlivé členské země.

Nicméně časem může docházet k jednotlivým “exitům”. To tedy v případě, že si země najdou způsob, jak se z dluhového chomoutu, do kterého se nedávno uvázaly, dostat. Stále více lidí v různých zemích EU má zájem o odchod, hodně se hovořilo o ITALEXITu, kdy dokonce v Itálii vznikla nová strana, která by měla zemi z okovů Bruselu vyvést. 

Podobně se hovoří i v jiných zemích, kde je obyvatelstvo odchodu ze 4. říše nakloněno. Možná se budete hodně divit, ale poprvé v historii je nyní dokonce většina Švédů pro odchod z EU a odmítají přejít na euro, proto i tam vznikla nová strana, jejímž hlavním programovým bodem je vystoupení Švédska z EU. A to přesto, že je mnoho Švédů indoktrinovaných multikulturní propagandou či v rámci politické korektnosti využívají autocenzuru. I tak se najde dost zastánců odchodu z EU. Nejspíš už se tam také najde jen málo lidí, jejichž známí či příbuzní ještě nebyli objektem multikulturního obohacení.  Takto samozřejmě postupně může dojít k vystřízlivění nemalé části společnosti.

Nejen občané Itálie a Švédska, ale třeba i Francie, Finska a některých dalších zemí, jsou příznivě nakloněni odchodu z EU. Pokud tedy během příštích deseti let k několika vystoupením z EU skutečně dojde, pak nebude výstup problémem ani pro ostatní. A kdo bude připraven, nebude překvapen. Eurohujerské strany jsou u nás zatím “na koni”, ale tak to nemusí být donekonečna.

Už brzy má dojít k projednání společné azylové a migrační politiky, ale sjednocovat se bude i v dalších oblastech. To pak samozřejmě znamená konečnou ztrátu suverenity členských zemí. Jak si budou lidé postupně uvědomovat, oč ve skutečnosti jde, bude v různých zemích docházet ke snahám o vyvolání referenda, potažmo i k referendům samotným.

Pamatuji si, jak mnozí předpovídali, že Velká Británie nikdy z EU skutečně neodejde. A nehovořili tak výhradně kovaní eurohujeři, ale i ti, kdo se považují za euroskeptiky. Jak to s Británií dopadlo, víme všichni. Už v EU není a nikdo ji nenutí ručit za cizí dluhy.

Tedy zastávám ten názor, že je dobré volat po CZEXITu podobně, jako volají po vystoupení v jiných zemích. Je dobré se na něj zatím připravovat s tím, že někdy v budoucnu může (ale přiznávám, že i nemusí) nastat k tomuto kroku příznivá konstelace. Nikdo z nás totiž neví, co se bude v příštích pěti či třeba deseti letech dít. Ale my vlastně pořádně nevíme ani to, co si na nás “světovládci” vymyslí třeba za rok.

Proto  tvrdím, že plánovat někdy do budoucna CZEXIT je mnohem lepší, než jen čekat, že se spolek, který je zcela účelově držen pohromadě, úplně sám rozpadne. To by pak ovšem znamenalo, že budeme čekat, až jiné země odejdou a opět budeme mezi posledními, co zhasnou. 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...