2.12.2021
Kategorie: Politika

V Rakousku stávkovali, v České republice vytvořili fond pro zesnulé děti

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNový rakouský premiér přebírající zvyky jednoho neblaze proslaveného krajana svým vyhlášením povinnosti se od února nechat očkovat naštval i jindy poklidné občany krásné alpské země. Ti nejsou zvyklí příliš se vzpírat, což se ukázalo už při postupném obsazování jejich vlasti opálenými turisty z islámských zemí, takže je musela vakcinace docela solidně naštvat. Ve středu tak stávkovala celá země a do ulic vyšli místní v mnoha městech. Nešlo o desítky tisíc, jak nám naše média možná řeknou, možná budou zticha úplně, ale demonstrovalo mnohem více lidí bez ohledu na to, jsou li již pod vlivem pseudovakcín či nikoliv. Oni totiž už někteří pochopili, že by mohlo dojít k utečkování. Sliby o tom, jak budou chráněni, zdají se být poněkud liché.

To u nás lidé ještě spí nebo věří. Dva premiéři se dohodli, že přebytečné zásoby vakcín s prošlou či končící expirací uložené ve skladech je třeba implantovat do lidských těl. Protože antivaxeři jsou vcelku tvrdý oříšek a není moc času, to i přes drastickou propagandu, vzali se na mušku ty, kteří už 2x skočili na špek a sliby o tom, jak budou chráněni a definitivně dotečkováni. Teď jim naprosto zdarma nabízí už třetí pokus, přičemž jim nikdo nezvýrazňuje, že i po třech dávkách leží pozitivní v nemocnicích, a ne zrovna každý si před Jipkou stihnul dát posledního šluka jako herec a astmatik Etzler. Aby tomu nebyl konec, šílenci mající děti už je registrují na první dětské dávky a někteří z potomků prý nemohou dospat, jak se těší. Nemáme v oblibě norský způsob chování úřadů k rodinám a nesouhlasíme s odebíráním dětí, ale v tomto případu by bylo na místě k tomu za jistých okolností i přistoupit.

Z výše uvedeného tak vyplývá, že Češi, Moravané a Slezané zatím jindy umírněné Rakušany nenásledují. Přestože nám hrozí něco podobného, byť to absolutně nemá oporu v zákonech, ostatně víme, že s tím si vedoucí politická garnitura hlavu skutečně nedělá, u nás je zatím klid. Zeman si ze svého skleníku kompletuje názor na vznikající vládu a místo pozastavení se nad tím, jak se připravuje další porušování Ústavy, spřádá plány na podporu povinné vakcinace. Stává se tak spolupachatelem covidové mafie. A to je na pořadu dne Omrikon, tedy další mutace, kterou už ostatně jeden z šéftrenérů covidového týmu Roman Prymula do detailu popsal. Jestliže ve světě je Omrikon považován za sice nakažlivý, ovšem vcelku neškodný vir a lze ho považovat za možné ukončení životaschopnosti covidohysterie, to z důvodu jeho vnímání jako běžné virózy, pak Prymula z něj vytvořil zbraň hromadného ničení. A tu samozřejmě dle něj a pár dalších kolegů placených farmaceutickým průmyslem zničí další kolo vakcinace. Pro vaxery jde o hit, ostatní si už klepou na čelo.

Mezitím vzniká fond určený na náhrady pro děti zesnulé na následky vakcinace. Jistě si uvědomujete závažnost tohoto prohlášení, kterým politici přiznávají, že se počítá s jistou úmrtností dětské očkované populace. Jestliže už třeba i hexavakcíny způsobují nemalé zdravotní problémy, jakými jsou opožděný vývoj, pozdější schopnost mluvit, epilepsii a autismus, hyperaktivita a další komplikace, pak mRNA mixy, které navíc děti vůbec nepotřebují, protože jim covid v absolutní většině naprosto nic nedělá, jsou obrovským hazardem s jejich zdravím. Je s podivem, že ani to jejich rodiče do ulic nevyžene. Opravdu jsme národ, kterému nezáleží na vlastních dětech? Nebo je snad výhodné zkasírovat stát o pár desítek až stovek tisíc za ztrátu vlastního dítěte či za poškození jeho zdraví? Pokud ano, pak jsme ten největší odpad, který se na této planetě nachází. Případně ti, kteří nechají své děti skutečně očkovat, aniž by se mohli ti nejmenší rozhodnout sami (na což musí samozřejmě dospět), jsou normální morální hyeny.

Bude zajímavé sledovat, jak se situace v Rakousku vyvine. Právě tam se nyní upírá celý svět pozorující experiment nemající v lidské historii obdoby. Představitelé vaxerů a hlavní propagátoři očkování by si měli připomenout, jak skončili jejich předchůdci na konci 2.světové války. Všichni souputníci Mengeleho s podobnými názory, jaké měl tento jejich donátor, skončili po odchytu na šibenici, ve vězení, někteří byli zlynčováni. Představa, že by takto mohli skončit Prymula, Kubek, Vojtěch, Hořejší, Babiš a plno dalších momentálních mediálních hvězd, je jistě krásná. Ve zločinnosti si totiž s gestapáky v ničem nezadají. A nezapomínejme ani na lumpy říkající si Dezinformátoři, Čeští elfové či Manipulátoři. Těm by bylo třeba věnovat výjimečně kvalitní péči. Kolaborantů se vyrojilo mnoho, bude práce je jednou roztřídit. Už bychom však měli začít.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...