8.7.2023
Kategorie: Ekonomika

Unie by měla jít příkladem a naordinovat si redukční dietu

Sdílejte článek:

SVOBODNÍ

Unie požaduje po členských státech další peníze na vlastní agendu. Například chce 15 miliard na realizaci nové legislativy, týkající se migrace. Jaká je situace a co s tím?

Státy napříč Evropou jsou zadlužené. I český rozpočet je ve velkých problémech. Potřebujeme místo dalších výdajů deficit naopak snižovat a udržet si konkurenceschopnost. I Unie by měla jít příkladem a místo vymýšlení a snahy o realizaci dalších a dalších projektů na tyto snahy rezignovat a naordinovat redukční dietu i sama sobě.

Žádné drahé plány obnovy za stovky miliard. Žádné drahé celoevropské plány a projekty. Omezení evropských dotací. EU by měla jít členským státům příkladem a naordinovat si úspory. Zvlášť teď, když většina členských států nemá peníze nazbyt.

Nabízíme elegantní řešení. Unie nebude dělat to, co si předsevzala, a bude šetřit. Členské státy jí proto nebudou muset posílat další peníze, které samy většinou nemají. A úředníci v EU budou díky tomu mít méně práce s náročnými projekty a více času na odpočinek. Když to podáme takto, tak by to snad mohlo mít šanci na úspěch, co myslíte?

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x