28.6.2023
Kategorie: Politika

V čem se Černochová liší od Biľaka?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Odpovím hned na začátku: v ničem. Pozvala k nám cizí vojska bez jakéhokoli referenda, kterým by dali k podobnému kroku souhlas sami občané, kteří jsou víc než kdo jiný citliví na cizí vojska na vlastním území.

Cizí vojska obsazovala naše území opakovaně, což bylo o to jednodušší, že se vždy našli kolaboranti, kteří s tím neměli žádný problém. Ať už nacisté nebo později vojska Varšavské smlouvy v čele se SSSR, vždy byla cizí okupace vlastizrádci na vysokých politických postech  aktivně podporována.

Nyní sem opět zveme vojska země, která již více než 70 let okupuje suverénní státy po celém světě, vyvolává války a barevné revoluce, přičemž se neštítí využívat proti civilistům zbraní, které zanechávají stopy na životech a zdraví po celé další generace.

Ať už se jednalo o atomovou bombu v Japonsku, Agent orange ve Vietnamu nebo munici s ochuzeným uranem na území Srbska a Iráku, vždy to byly USA, kdo těmito zbraněmi postihl osudy celých generací.

Libye, Irák, Afghánistán, Somálsko, Jugoslávie, Vietnam, Sýrie  – všude tam a mnohde jinde okusili jak vypadá „dovoz demokracie“ made in USA. Vždy pořádaný v zájmu amerických zbrojních korporací, jejichž lobbing má neskutečný vliv na tamní zákonodárce.

Válka na Ukrajině je uměle prodlužována ze stejných důvodů: americké zbrojovky musí prosperovat. Proto je nepřípustné mírové jednání.

Pod vlivem válek a sankcí v režii USA zahynulo v různých zemích světa 20-30 milionů civilistů. A v mnoha jejich útočných válkách ještě jako správní lokajové světovému drábovi asistujeme.

Ale asistovat nestačí. Již dlouho se u nás připravuje půda pro zřízení amerických základen.

Zpevňování mostů a silnic, demonstrativní průjezdy amerických vojáků, mnohaletá příprava ostravského letiště v Mošnově, přílet asi 300 amerických vojáků v době covidismu pod průhlednou záminkou údajné zdravotnické pomoci (mezi nimi však byli jen 4 lékaři) a mnohé další indicie již možná tak 10 let naznačují, že se „něco“ chystá.

Armáda, kterou tentokrát pozvala současná obdoba Biľaka Černochová, již obsadila většinu evropských zemí, které jsou součástí útočného paktu NATO. Podobným způsobem se naposledy usadila na Slovensku.

USA jsou asi tak stejní spojenci, jakými byl svého času Sovětský svaz. Přece i s ním jsme byli v jednom paktu. Pozvání vojsk USA je tedy úplně totéž jako pozvání vojsk SSSR v roce 1968.

Válka na Ukrajině je nyní vítanou záminkou pro umístění okupační armády na našem území. A to si mnozí z nás ještě někdy v 90. letech naivně mysleli, že na našem území již nestane svojí nohou ani jeden okupant.

To byl ovšem omyl, neboť slouhové Aspenu a jiných organizací konají zásadně v zájmu Washingtonu a Bruselu – nikdy ne v zájmu ČR.

A právě dnes má být ve Sněmovně probrána okupační smlouva, která bude mít podle všeho potřebnou podporu.

V tomto případě by pětikolce hlasy stačit neměly, podobné smlouvy běžně vyžadují ústavní většinu (120 hlasů), nicméně Metnar za ANO již deklaroval, že tyto potřebné hlasy jejich Aspeňácké uskupení dodá.

Mezitím se má konat protest, který ovšem nic nevyřeší. Na Slovensku byly před schválením přijetí okupační armády velké demonstrace a nepomohlo to ničemu.

Umístění cizích vojsk neumožnili politici, ale jejich voliči. To oni jsou za vše zodpovědní. Neboť dokud se budou volit pouze lokajové Washingtonu, Berlína a Bruselu, což činí drtivá většina voličů, tak se nic nezmění.

Historie se tedy opakuje a nám nezbývá než nyní doufat, že dojde k zásadní změně přímo v USA. Právě tamní politická situace dosti přispívá i k tomu, co se děje ve světě, včetně Evropy.

Pokud by byl do čela země zvolen například R.F. Kennedy, tak by ke změně došlo – a to velmi zásadní. Jeden z jeho programových bodů je stažení vojáků ze všech cizích zemí, včetně zemí NATO.

Kennedy prohlásil, že američtí vojáci mají bránit svoji zemi a ne být rozeseti v základnách po celém světě. Americká armáda je navíc ve značném úpadku, za což může především „woke“ politika armády, která mnohé schopné zájemce odrazuje.

Stále víc Američanů si také uvědomuje, že jejich armáda slouží výhradně zájmům amerických zbrojních koncernů a ne občanů.

Paradoxně tak jediným, kdo může Evropany zbavit okupačních vojáků, jsou američtí voliči. A bylo by to i v jejich výsostném zájmu…

 

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x