4.11.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zlo přichází!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Určitě se nepletu, že to co chystá nová vládní garnitura pro seniory nad 65, se tady ještě nikdy v dějinách nepokoušel žádný vládní gauner. A že se jich tu za dobu existence naší republiky vystřídalo! Když jsem tu úvahu slyšel poprvé z úst člověka, kterého TOP O9 navrhuje na funkci nového ministra zdravotnictví, tak jsem ještě nevěřil, že je něco takového možné.

Ale televizní rozhovor s Petrem Fialou, tedy s tím člověkem, který bude nové vládě velet, mě potvrdil, že to nebyl momentální úlet chorého ,či alkoholem zmoženého mozku budoucího ministra zdravotnictví, ale že to má posvěcení jeho budoucího šéfa, že to bude základ bojové strategie za zdraví nás seniorů.

A ta spočívá v tom, že na všechny neočkované seniory nad 65, bude uvalena neomezená domácí vazba, kterou oni nazývají vznešeným výrazem lockdown. Což není opravdu nic jiného než domácí vězení. Netušil jsem, že na sklonku svého života, o kterém nevím jak ještě bude dlouho trvat/ a to neví nikdo/, mě nějaký hajzl zavře doma na zámek za to, že jsem starý, stále schopný pohybu, společenského dění a samostatného myšlení ? Ničím jiným jsem se totiž, pánové, neprovinil!! Takže za co domácí vězení? Nejsem odborník na trestní právo, ale myslím, že v trestním zákoníku neexistuje žádná sazba ve formě domácího vězení za to, že neposlechnu nějakého Válka, či Fialu. Nehledě na to, že umístění do vězení, ať klasického či domácího doposud vynášel jen soud!

Vím, že ještě nevylezly všechny podrobnosti tohoto plánu, ale když někoho zavíráme, tak jej obvykle hlídáme. Mám tedy čekat, že mě při nepovolené vycházce svalí na zem ,nebo zmlátí, pár mladíků v uniformách? A z domácího vězení budu propuštěn ihned, co skloním hlavu a nechám se opíchat? Nebo až po druhé dávce, nebo bude nutná ještě posilující třetí? Vše maskováno tím, že je to pro moje dobro, že mě tím zachraňují život? Že očkování mě uchrání od nemoci zvané Covid, že zabrání tomu, abych skončil v nemocnici a naprosto jistě zabrání tomu, abych zemřel? Mám 80 let a je mě naprosto u prdele na co zemřu. Prostě s tím počítám! Žádná vakcinace mě nepřidá dlouhé roky a množství světlých zítřků! A poslední čas, který mě zbývá nechci strávit tím, že se budu dívat na svět kolem sebe přes záclonu v okně. Mám právo žít a dožít podle svých představ!! A přesně na totéž mají právo ty statisíce seniorů!

Politici se k této kategorii chovají, jako by to byly samé stařecké dementní mozky ,které je potřeba jen správně nasměrovat, jinak by sami nebyli schopni nějakého rozhodnutí. Nejsou to žádní hlupáci, kteří neví co dělají!!! Je mezi nimi obrovská množina daleko chytřejších lidí, lidí s bohatými životními zkušenostmi, než mezi těmi, co si dnes hrají na Pány Bohy a chtějí kategorii starých vodit za ručičku.. A navíc, je jim naprosto cizí něco, čemu se dříve říkalo úcta ke stáří!

To si ti namyšlení trubci opravdu myslí, že se k nim nedostanou informace, které jsou v naprostém rozporu s tím co hlásají oni, jako nezpochybnitelnou pravdu? Myslí si, že nečtou a nevnímají informace, které třeba zazněly 1.11. 2021ve zpravodajství iDnes s nadpisem „Z nově hospitalizovaných na JIP spadli neočkovaní nad 65 let pod polovinu. Pokračuje větou z prvního odstavce „Dlouhodobě je také dvakrát více plně naočkovaných, než neočkovaných seniorů mezi nově nakaženými!!

A dále se dozví, že na JIP leží lidé nad 65 let v počtech158 bez očkování, 150 plně a 9 s jedním

  • Že v neděli 31.10 přibylo 97 nakažených bez očkování a 188 s dokončeným !!!
  • Že v říjnu bylo mezi nově nakaženými jen 31% bez očkování a zbytek byl plně očkován!
  • Že s dokončeným očkováním je v kategorii nad 65 let 67,7%pacientů a v září to bylo 61%!! Logický závěr: S vyšší proočkovaností starých, se zvyšuje jejich počet lidí v nemocnici.

A tyto údaje mají staré lidi, kteří mají dost problémů s jinými nemocemi a na které se umírá daleko častěji než na Covid motivovat k tomu, aby pospíchali pro něco, co není vůbec, ale vůbec přesvědčivé? Co je spíše ruleta, než nějaká jistota? Když všichni také ví, že tlak na očkování je poháněn strachem těch, co jsou zainteresovaní na obchodu s vakcinacemi. Blíží se doba, kdy nakoupené zboží časově překročí svou použitelnost a bude se muset vyhodit. A kdy se také blíží doba povolení pro použití vakcín v rámci nouzového použití. Takže se bezcharakterní jedinci neštítí prezentovat takové nápady, jaké zazněly od Válka z TOP 09.

K tomu se teď přidávají hoši a děvčata z provařeného MeSesu. Ti se znovu cítí být vládci Česka. Český Maďar včera vyhrožoval tisíci mrtvých kolem Vánoc. Vystřídal tak Flégra, který bude muset trochu přidat, jinak ztratí svou mediální slávu. Ten také vždy strašil neočkovanými mrtvými. Zveřejněné statistiky přitom ukazují pravý opak!! Nikdo z nich to není schopen to přiznat a už vůbec ne, vést o tom seriózní debatu.

Nikomu z těch plašanů nevadí, že každý den při uvádění nově nakažených ,je skoro vždy 70% z nich, bez jakýchkoliv příznaků. Nevadí jim, že PCR test by měl být po novém roku stažen a nahrazen něčím, co prý opravdu bude umět rozlišit Covid od banálního respiračního onemocnění. Takže doposud házel a stále háže každoroční nemoci tohoto druhu do jednoho pytle s Covidem.

Také vyšlo najevo, že existuje dvojí statistika ÚZISu, jedna pro poddané a druhá tajná pro politiky. Tento fakt určitě nepřidává na důvěře v kecy politiků, kteří chtějí někoho přesvědčovat nebo domácím vězením nutit k očkování. Když k tomu ještě přidáme hlasy stranických kolegů Válka, kteří říkají, že 2 miliony neočkovaných terorizuje 6 milionů zodpovědných očkovaných, tak to je již mimo normálně myslící rozum.

Není to náhodou obráceně? Opravdu neočkovaní někomu něco nařizují, vyžadují jeho plnění a vyhrožují nějakými postihy? Někoho do něčeho nutí?

Nazpět k Maďarovi. To je ten pán ,co zařídil ,aby se rozhlas Čro Ostrava již nikdy neodvážil vysílat rozhovor s někým, kdo má jiné názory než on a jeho bližní. Šlo o rozhovor s internistou Radanem Gocálem, který naprosto rozumně poukázal na úskalí protipandemické kampaně. Vedení Čro Ostrava poníženě slíbilo, že se to již nebude opakovat a s moderátorkou si to vyřídí. Lepšího důkazu, kdo tu skutečně vládne, netřeba.

Malé připomenutí: v Česku žije podle statistiky 2020: cca 10 701 000 obyvatel. Momentálně je uváděno, že nemocných na Covid je cca 75 000. Pomiňme fakt, že cca 70 % z nich, tj. 52 500 je bez příznaků a použijme těch 75 000. Po odečtu zjistíme, že je v republice 10 626 000 lidí bez Covidu!! A to nikdo nevzpomíná. Neznamená to sice, že jsou zdraví, protože mnozí z nich mají již teď zaděláno na daleko smrtelnější nemoci. To se ale bere jako samozřejmost. Samozřejmých je 130 mrtvých denně na srdeční příhody, cca 80 mrtvých denně díky rakovině. A mediálně je to pohoda sama. Jako by to ani nebylo!

S Maďarem se dá s jeho tisíci mrtvými na Vánoce souhlasit v případě, že ta banda opravdu zavře statisíce seniorů do domácího vězení a stres z toho, že jim bylo znemožněno prožít zbytek života podle svého přání, zabije desítky tisíc z nich. Pokud navíc ještě nějaká skupina hajzlů zase zavře část kapacity nemocnic a znemožní znovu dalším 330 000 lidí / dle údajů Úzisu z loňska/ neodkladnou zdravotní péči, zruší zase na 9 měsíců plánované a nezbytné operace, tak ano. Bude mnoho tisíců mrtvých, ne na Covid, ale kvůli těmto opatřením. Ten, kdo to takto zinscenuje bude jejich vrahem!

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (57 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x