17.1.2021
Kategorie: Společnost

Vakcinace může být pro staré lidi nebezpečná

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Ve stínu covidu se na světě šikanují lidé, vlády vládnou v nouzovém režimu a mají neuvěřitelnou moc. V podstatě si dělají co chtějí a zbytek světa jen kouká jak se mu utahují opasky v pase a za chvíli na krku.

Zaposlouchala jsem se do chvástavé řeči ministra zdravotnictví Blatného, který na otázku jedné ženy odpověděl, že nikdo na světě očkováním vakcínou na Covid nezemřel. Buď lže, nebo je to hlupák.

Vakcinace.   Podle zpráv z Norska zemřelo 23 osob krátce po naočkování vakcínou proti koronaviru. U 13 z nich pitva potvrdila, že k úmrtí přispěly vedlejší účinky vakcíny. Šlo o velmi staré a nemocné v posledním stadiu. V Norsku se očkuje většinou vakcínou BioNTech/Pfizer, v menším množství vakcínou Moderna. Zprávu o úmrtích jako první sdělil úřad Statens legemiddelverk. Norsko mění strategii očkování, u velmi starých a nemocných lidí bude přihlížet k rizikům, které by jim mohly způsobit vedlejší účinky vakcíny. Experti se shodují, že s výjimkou osob ve velmi špatném zdravotním stavu je vakcína bezpečná. Zdravotní stav starých lidí bývá velmi křehký. Vedlejší účinky vakcíny pro ně mohou mít vážné následky. Pro ty, jimž  zbývá velmi málo života, může být prospěch z vakcíny jen nepatrný nebo vůbec žádný.

Přesně to zapadá do předešlých mých článků. Pořád dokola se ptám, proč začínají očkováním starých lidí nad 80 let, protože jen malé procento z nich netrpí nějakou nemocí. Proč očkování po domovech důchodců a čekat co se stane. Přežijí či nepřežijí? Vůbec nejsem proti očkování, ale lidé mají mít možnost si vybrat jakou vakcínou a jestli to vůbec chtějí.

Včera zveřejnili z jednoho kraje, že 30% lékařů se odmítlo nechat očkovat. Jsou to blázni, hazardéři, nebo všichni snad na smrt nemocní? Proč odmítají něco, co je podle našich expertů naprosto bezpečné a má to člověku zachránit život? Vědí snad něco, co neví nezdravotníci? Nevím, nikdo mi zatím neodpověděl ze žádného tábora tak, abych mu uvěřila.

Ve stínu covidu se na světě šikanují lidé, vlády vládnou v nouzovém režimu a mají neuvěřitelnou moc. V podstatě si dělají co chtějí a zbytek světa jen kouká jak se mu utahují opasky v pase a za chvíli na krku. Vše děje pod zástěrkou covidové smrti.  Je neuvěřitelné, co všechno jsou lidé schopni spolknout a někteří i poděkovat. Nepijte venku kávu, nestůjte u piva. Zákaz vycházení po 22 hodině, pak zase po 20 hodině. Nenakupovat v neděli. Kupujte jen jídlo a běda, pokud nemáte doma tužky a papíry, či sešity. Pak vaše dítko bude psát asi na zeď.  Nelezte do hospody, nespěte v hotelu a nelyžujte. Připadám si jako v hodně blbém snu a každý den doufám, že se probudím a uvidím lidi jak chodí do práce, děti míří do školních lavic a staří lidé sedí na lavičce a vzpomínají na mládí. Tohle všechno nám vzali a nehodlají nám to nikdy vrátit.

Stát je uzamčen, ale Německé supermarkety mají peněžní žně, ale naši malí obchodníci suší hubu a jen počítají ztráty a doufají že třeba nějak přežijí. Přitom každý obchod může vytvořit stejné podmínky jako ty německá monstra. Až zámek spadne, pokud spadne, budeme ožebračení ještě víc, práce bude málo a lidé budou rádi, když dostanou pár korun za stání u pitomé linka pro západního majitele za minimální mzdu.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x