18.5.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Oni nám odtrhávají víčka od petek

Sdílejte článek:

EMA

Tipuji, že MS v hokeji vyhraje Ukrajina…
A to korespondenčními góly…
Kdo nesouhlasí je dezolát…

“Vy jste se rozešli? Jak to?”
– “A ty bys mohla chodit s někým kdo pije, kouří, fetuje, nadává a moc sexuálně žije?”
“Ne…”
– “On taky ne.”

Internet je vlastně stejný jako starověký Egypt.
Lidé píšou na různé zdi a zbožňují kočky.

Nejlepší věc, co životní prostředí potkala od zákazu plastových brček, neoddělitelná víčka plastových lahví, bude v brzké době pod větší kontrolou. „Měli jsme velikou radost, když jsme vymysleli neoddělitelná plastová víčka. Tento krok zachrání ročně až sedm procent deštných pralesů v Amazonii a podle výzkumu rovněž šestnáct až sedmnáct velryb měsíčně. To jsou neuvěřitelná čísla,“ pochvaloval si zavedení opatření Gerhard Klein, tajemník Evropské rady pro víčka, brčka a obnovitelná kuřecí stehýnka.

„Bohužel nám do těch velryb a deštného pralesa lidé stále házejí vidle. Zjistili jsme, že neoddělitelná víčka lidé prostě z lahví odtrhávají. Potom se nám jich všude po Evropské unii povalují v přírodě milióny a pak také znečišťují Gangu,“ dodal však jedním dechem Klein.

„Plastová víčka jsou jednou z největších výzev pro naši generaci. Koncentrace plastových víček ve volné přírodě je přímo tristní. Lidé je od­trhávají ve velkém a potom je zahazují do lesů, do řek a do moří,“ postěžoval si Klein, aniž by dodal, co lidé dělají s lahvemi bez víček. Vzhledem k tomu, že počet plastových víček pohozených v přírodě podle nezávislé studie Evropské unie převyšuje počet lahví pohozených ve volné přírodě o celý jeden řád, lidé si je patrně doma syslí. Nebo z nich vyrábějí různé předměty.

„Dělali jsme vše pro to, aby lidé víčka neodtrhávali. Vyráběli jsme to připojení k hrdlu z ostrého plastu, aby si lidé, kteří víčko odtrhnou, při napití o ten vzniklý pahýl vypíchli oko. Nic lepšího si nezaslouží. Bohužel ani to nepomohlo,“ přiznal Klein.

„Já to nechápu. Proč jsou lidé tak zlí a sobečtí? Víte, kolik tuleňů už muselo kvůli plastovým víčkům uhynout? Dokážete se podívat tulenímu mláděti do očí, když odtrhnete víčko?“ Klein pak vytáhl z batohu tulení mládě, začal s ním mávat nad hlavou a pak ho propíchl nožem.

„Další zbytečná smrt kvůli oddělení plastového víčka,“ zadíval se Klein vyčítavě do dáli. Případní ochránci zvířat však nemusí smutnit. Podle Kleina bylo tulení mládě obnovitelné a jeho tělo bude recyklováno.

„Už kvůli těmto malým roztomilým nezbedníkům zavádíme v Evropské unii přísný zákaz oddělování plastových víček od lahví. Budeme to nejen kontrolovat, ale budou za to i přísné tresty,“ na­značil Klein.

„Za sedmdesát miliard eur jsme vyškolili pracovníky, kteří budou na občany Evropské unie dohlížet. Takzvaná víčková hlídka bude kontrolovat, zda lidé neoddělují víčka od lahví. Pokud se tak stane, dotyčnému hrozí nejen vysoká pokuta. Hlídka má pravomoc viníka potrestat i fyzicky, a to buď obuškem, anebo dřevěnou nohou od stolu. Na víčkové recidivisty čeká lámání v kole. My tu planetu zachráníme,“ řekl Klein výhrůžně a odhodil mrtvé tělo tuleně do davu novinářů.

„Já nevím, proč s tím my Evropané máme pořád nějaké problémy a musíme mermomocí ta víčka oddělovat. Podívejte se například na Indii nebo na Čínu. Ty jsou mnohem disciplinovanější. Do moře a do řek vyhazují milióny tun víček poctivě přišroubovaných na lahvích. To jenom my Evropané musíme ta víčka odtrhávat a ničit přírodu,“ povzdechl si na konec tiskové konference Klein.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Ten, kdo tu O2 arénu projektoval, by v tom vedru a na těch debilně nepohodlných sedačkách měl za trest sedět aspoň tři dny! Kdo půjdete na nějaký zápas, klidně běžte v plavkách.
  • On a ona jsou s přáteli v kempu. Ona ho prosí, jestli by jí neopekl špekáček. Tak on ji tedy začne opékat špekáček a když už je skoro hotový, tak ona říká, že by si dala dva. On si jen pomyslí “to jsi nemohla říct hned, žejo” ale řekne “samozřejmě, miláčku” a začne opékat druhý. Když je s tím asi v polovině, tak ona řekne, že jí vlastně bude stačit jeden. Prý se to opravdu stalo a prý jsou pořád spolu.
  • Se začátkem MS v hokeji si zopakujeme správnou fanouškovská terminologii; Při vítězství jsme vyhráli zásadně MY (hráli jsme skvěle, šlo nám to, letos máme fakt formu) V případě porážky prohráli ONI (hráli úplný hovno, jsou to žebráci, koho chtějí s touhle hrou porazit?)
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)