18.5.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Kam až zajde nenávist liberálních demokratů?

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Ve středu jsem zaslechl v autobusu v rádiu, že byl spáchán atentát na Roberta Fica, slovenského premiéra. Dost mne to šokovalo.

Fico si z pohledu liberálních demokratů dovolil dost. Zrušil prokuraturu, které vládl odsouzený zločinec Lipšic, který zabil člověka. Zrušil prokuraturu, která kryla svinstva policajtů s falešnými bonzáky, tzv. kajícníky, kryla policajty, co se radovali ze sebevražedných myšlenek nedůvodně vazebně stíhaných lidí.

Fico si chtěl dovolit ještě víc, chtěl transformovat státní televizi na médium, kde dostanou prostor všechny politické subjekty, nejen liberálové.

Co určitě Fico nedělal, tak rozhodně nevypínal pro něj nepohodlná média, jako to činila předchozí liberální vláda. Dno slovenské politiky Jaroslav Naď, přítel české ministryně války Černochové si dokonce stěžoval, že mu obnovené vypnuté weby jako Hlavné správy a Infovojna, prohrály volby. To říká člověk, který sedí s Černochovou u stolu v restauraci se cedulkou „Dezolátům a Slovákům“ vstup zakázán.

Fico rovněž na protificovské demonstrace neposílal policisty a nenechával na lidi střílet policajty gumové projektily, jako se to stalo v době covidového teroru na jedné demonstraci v Bratislavě. Tehdy se o demonstrantech vyjadřoval přítel české ministryně války, tehdejší slovenský ministr obrany jako o opicích a dezolátech. Je vidět, že Jana Černochová svým přátelstvím s Jaroslavem Naděm, prosazuje tu pravou fialovou hodnotovou politiku. Prostě vrána k vráně sedá.

O neočkovaných se vyjadřoval slovenský liberální dezinformační deník SME prostřednictvím svého komentátora Schutze jako o“kvičících sviních, co by měly jít na jatka“. Dnes český dezinformační deník Seznam přejímá informace z dezinformačního média SME, jako etalon pravdy o Slovensku. Tak, to je trefa do černého.

Na protivládních demonstracích proti Ficovi se objevovala nenávistná hesla – např. Fico je prezervativ Putina. V Košicích se před pár týdny se objevilo na 1 plotu – Smrt Ficovi, smrt Pelému.

Fico nenechával zatýkat jemu nepohodlné politiky, jako se to stalo jemu samotnému, když jel na protestní jízdu v Bratislavě proti covidovému teroru a byl na několik hodin účelově zatčen.

Poslechněte si projevy skvělého rétora Fica a porovnejte se s mladým Šimečkou. Kde najdete a nenajdete nenávist. Šimečkovic rodina to také dost odpudivý příklad. Starý Šimečka označil na debatě kolem dezinformačního média SME, Slováky za národ zbabělců. To je ale opravdu příkladná hodnotově ukotvená rodina, ti Šimečkovci. Mladý Šimečka zase zpracovával v mládí referát, jak provést státní převrat.

Myslím, že není pochyb, kam patří atentátník na Fica, k liberálům, chodil na jejich akce, na chodbě na policii přiznal svůj motiv – státní slovenskou televizi a změny v soudní radě, které ovšem Fico ani neprovedl, protože slovenská vláda nemá v tamní soudní radě hlasovací většinu.

I u nás máme bohužel nenávistné liberály – Rakušana s jeho odpudivým plakátem Vladimíra Putina, Novotného z ODS, odsouzeného kriminálníka, ideální parťáka pro společné fotografie, Fialu, co rád uráží protivládní demonstranty a dává si na tom vždy záležet. Mediální lynče na 2 senátorky, mediální lynče na učitelku Bednářovou či Ševčíka z VŠE. Na toho kydali liberálové špínu i když se zastal zraněného člověka brutálně a bezdůvodně napadeného fízly před Národním muzeem.

I autorovi toho článku psali diskutující v diskusích na Seznamu, než mu Seznam navěky zakázal tam přispívat, ať jim sdělí, kde bydlí, že to s ním půjdou vyřídit domů.

Taková absolutní studna nenávisti to je Forum24, Seznam a jeho diskuse, Seznam Médium. Prostě liberálové se nezastaví před ničím, ani před nenávistí, lynčováním, ostrakizací, nálepkováním a ani před atentáty. Bohužel.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)