18.5.2024
Kategorie: Společnost

Kam až to necháme zajít?

Sdílejte článek:

PETR GAWLAS

Tzv. liberálně demokratičtí politici podporovaní médii se nezastaví před ničím. Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica je jen důsledek agresivní, lživé a štvavé politiky stran typu pětikoalice u nás resp. opozičních progresivistů na Slovensku.

Cožpak nikomu nevadí, že své politické oponenty donekonečna lživě dehonestují, nálepkují a doslova jimi před veřejností opovrhují? Cožpak nikomu nevadí, že veškerá jejich politika je založena na vylhaných předvolebních slibech a fabulacích o lidských právech, demokracii a občanské společnosti? Důsledky těchto lží a ekonomického analfabetismu zažívají Slováci dodnes po vládách Matoviče, Odora….. a zažíváme je my pod tzv. pětikoaliční vládou).

Cožpak nikomu nevadí, že partaje typu TOP09, KDU-ČSL, chobotničí STAN ad. se do parlamentu dostali jen díky, na poslední chvíli, změněným volebním pravidlům, kdy i několikačlenným koalicím stačí ke vstupu do parlamentu 5% hlasů?- cožpak nikomu nevadí, že politický privatizátor Barta nakrmil celou pětikoalici desítkami milionů korun, jejichž darování podmínil vznikem “protibabišovské” koalice demokratických stran? (kdo je a kdo není demokrat rozhodl právě politický investor Barta)

Cožpak nikomu nevadí, že ten samý člověk Barta si zprivatizoval i funkci prezidenta, kterého taky finančně v kampani popohnal?- cožpak nikomu nevadí, že novináři dnes houfně pracují pro soukromé investory vlastnící vydavatelství kde píší/natáčejí, či pro nevládky, které je štědře oměňují ale i dávají notičky?

Cožpak nikomu nevadí, že novinařina zcela vymizela a zůstal jen aktivismus typu “hoď minci a já napíšu článek dle libosti”?

Toto je jen pár postřehů a střípků, které ve finále mohou zapůsobit jako podnět pro to vzít zbraň a provést zbabělý, hnusný a nehorázný zločin, jaký provedl atentátník Robertu Ficovi.

Je načase naučit tyto liberálně demokratické “šmejdy”, jejich loutkovodiče a politické investory prohrávat a dostat do politiky osoby, jejichž posláním bude práce pro občany naší krásné země, nikoliv plnění plánů korporací a zbohatlíků. Takhle to přece většina z nás nechtěla.

Robert Fico má na Slovensku nakročeno velmi dobře a popřejme mu jen mnoho zdraví a energie, aby tento, doslova boj, mohl vést další roky. My nyní máme možnost ukázat svou vůli v nadcházejících volbách, využijme tuto šanci dokud to jde.

Zdravím všechny lidi dobré vůle a Robertu Ficovi přeji brzké uzdravení a celému Slovensku a České republice jen to dobré. 
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)