19.5.2024
Kategorie: Společnost

Eurosoudruzi Piráti chystají 12 bodový cenzurní plán, který má za cíl umlčet názorové oponenty

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Cenzuru zavádí každý totalitní režim – a nejinak koná i ten stávající. To, že Piráti, kteří by byli ještě relativně nedávno považováni za ultralevicové extremisty, jsou dnes přesně tím, co režim prosazuje, z nich udělalo jakési „arbitry jediné pravdy.“

Partička cucáků, kterým teče mléko po bradě, takže z minulého režimu nic nepamatují, neb většina byla na houbách či přinejlepším tahala kačera.

Vzpomínáte si na jejich „pusťte nás na ně?“ Tím zřejmě mysleli „k nim“ – tedy do koalice ke stejné sebrance, proti které se v předvolební kampani v roce 2017 vymezovali.

Postupně se z nich vyklubala ideologicky pevně kovaná parta progresivistů, která podporuje každou bruselskou zvrácenost. To je také znát na tom, jak vehementně se snaží vlichotit Bruselu i Washingtonu. V samotném europarlamentu hlasují zásadně proti zájmům této země.

A i přesto, že jsou největší škůdci, mají údajně poměrně slušné preference. To, že prosazují ničivý Green Deal se všemi jeho důsledky – zničeným průmyslem i zemědělstvím a razantním poklesem životní úrovně – ví snad každý, kdo se trochu zajímá o politiku.

Piráti jsou přesně ta strana, která chtěla v celé EU zakázat jaderné elektrárny a hlasovala i pro povinné nákladné rekonstrukce starých budov – samozřejmě ve jménu klimatické agendy.

Jejich prosazování povinného sdílení neobsazených (či málo obsazených) bytů naštěstí na poslední chvíli způsobilo, že ve Sněmovně skončili jen čtyři. Nikdo s více než půlkou mozku nemůže tuto bandu škůdců volit.

A nyní se ukazuje, že tito ideologicky pevně kovaní eurosoudruzi mají i tvrdě totalitní manýry, neboť si dali za cíl zavést u nás cenzuru jakýchkoli názorů a informací, které oni sami považují za dezinformaci.

Jak známo, jsou to takové názory, které nejsou v souladu s politikou Bruselu – a tedy i s touto partičkou eurosvazáků, kteří by se skvěle uplatnili v 50. letech.

Vše, co jejich „strana a vláda“ (případně jimi určená neziskovka) uzná jako dezinformaci, má být do budoucna cenzurováno.

Svoboda slova? To je pro Piráty něco zcela nepřijatelného (paradoxně kdysi dávno vystupovali na obranu svobody internetu).

Pirátští eurosvazáci zřejmě neví, že jsme na těch náměstích v roce 1989 cinkali především za názorovou a politickou pluralitu. Tedy přesně za to, co oni tu nechtějí.

Také by mohli zavést třeba Správu tiskového dozoru, neboť nějak podobně se nazýval cenzurní úřad za minulého režimu. Nyní tomu říkají „boj proti dezinformacím.“

Jak nyní oznámil Lipavský, který si byl v lednu na srazu WEF u Schwaba pro instrukce, takže v jeho případě velmi dobře víme „odkud vítr vane,“ Piráti připravili akční plán o 12 bodech, s nímž chtějí potírat „dezinformační scénu.“

Piráti jsou prý odhodláni naše občany uchránit od dezinformací a nabídnout jim jen předem schválené (tedy vládou a neziskovkami předžvýkané) informace a názory, které jsou jediné správné. Vše, co není v intencích strany a vlády, má být cenzurováno.

O tom, co bude cenzurováno, rozhodnou především Piráti a s nimi spřízněné neziskovky, což je zřejmě důvod, proč má tuto gesci na starosti právě Bartošovo ministerstvo.

Možná ještě stihnou zřídit i nějaké nové „ministerstvo jediné pravdy,“ vždyť mezi těmi novými, která zřídili po sestavení vlády, aby bylo dostatek koryt pro kamarádíčky, by další zapadlo.

Piráti se však chystají také ještě intenzivněji vymývat mozky studentům na školách (tato „vymývárna“ probíhala i za minulé vlády, ale nyní bude zřejmě ještě brutálnější), k čemuž využijí již osvědčených politických neziskovek.

Cituji:

„Stát by měl transparentně vyhodnocovat osvětové a informační kampaně, do kterých investuje, zaměřit by se měl i na vymáhání platného práva v on-line prostředí,“ tvrdí Piráti.

„Strana chce pracovat na modernizaci a inovaci výuky ve školách, ale také na podpoře občanské společnosti. Podpora organizací, které se zaměřují na zranitelné skupiny obyvatel, by pak měla být systematičtější a vytvářet smysluplný celek.“

Piráti také chtějí pro cenzuru využít AI a hovoří o „právu nebýt manipulován.“

Zajímalo by mne však, kde je právo získávat různé informace a názory, pak si je vyhodnotit, porovnat a udělat si vlastní závěry co je a co není pravda.

Toto právo již ovšem Piráti nikomu přiznat nechtějí, neboť jde o právo v každé demokratické zemi. Ovšem Piráti rádi totalitu.

Názory musí být uniformní – a jaké jsou ty správné vám řeknou Piráti a jimi určené neziskovky, případně ta „správná“ média jediné pravdy.

Běda, když si například přečtete článek od zkušeného vědce, který říká, že CO2 nemá vliv na klima. Nic podobného do budoucna číst nesmíte, neboť to není pravda, kterou razí Piráti.

Stejně tak se opovažte tvrdit, že existují jen dvě pohlaví (a velmi vzácně hermafroditi), vše ostatní jsou případy pro psychiatra. Nepřípustné!

Vždyť podle stávající vládnoucí ideologie je pohlaví jen konstrukt, což je také důvod proč máme bezpočet genderových identit, které by měly být oslavovány, ideálně v průvodech pod duhovými vlajkami.

Nebo si představte, že by nějaký web v situaci, kdy mainstream píše, že Ukrajina vyhrává, napsal, že je tomu naopak. I to musí být v zájmu udržení jednoho názoru zcenzurováno.

Také by mohla nastat bizarní situace jako za Covidu, kdy většina údajných dezinformací je nyní potvrzena jako pravda a „jediné pravdivé“ informace šířené mainstreamem jako lež (namátkou: dvě dávky a tečka, 90% účinnost, po injekci se už nenakazíte, vakcíny jsou bezpečné a účinné, ivermektin není pro lidi, Covid je z netopýra….).

Tedy právě Piráti vás chtějí od – podle nich nesprávných – informací uchránit, abyste třeba neutrpěli újmu (přeloženo: neprobudili se).

Na závěr připomínám, že hlavním tématem davoského srazu, kterého se zúčastnil i Aspeňák Lipavský, byl právě „boj proti dezinformacím.“ Tedy cenzura.

Takže nyní je již jasné, pro jaké instrukce si ministr s „mlíkem na bradě“ vyrazil za svým guru Klausem Schwabem. Ani bych se nedivila, kdyby se brzy objevil mezi „mladými globálními lídry WEF.“

Každopádně Piráti tvrdí, že cenzurou ochrání vaše právo nebýt manipulován. Tedy jimi manipulováni být můžete, neboť Piráti jsou těmi strážci jediné pravdy.

Neboť právě snaha o umlčení jiných názorů či informací je manipulací.

Teprve když si mohu porovnat různé názory (či informace) a rozhodnout se, který je mi bližší (nebo co považuji za pravdu) mohu říci, že je společnost pluralitní a nijak mnou nemanipuluje.

Nyní se však snaží manipulovat Piráti.

necenzurovanapravda.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)