
Zdíša cítí krev. Jde po matce dětí a jde přes mrtvoly
THOMAS PAUKNER
Bude to znít naprosto šíleně, ale to, co nyní popíšu, také doložím a jde o realitu.
Účet Thomas Paukner na platformě Médium je psán na firmu, která kdysi vydávala firemní časopisy – odtud ten přívěsek „PR agentura“. Seznam nově zavedl podmínku, že jsou označeny PR a komunikační (!) agentury. Seznam o firmě vydávající časopisy samozřejmě ví a také ví, že nejde o žádnou PR agenturu. To je ale vedlejší.
Majitelkou firmy je velmi statečná žena, samoživitelka a matka dětí. Ta účet vlastní a propůjčila mi jej k mé činnosti, protože je úplně stejně naštvaná z bezbřehé korupce, jako já.
Na scénu vstupuje Zdislava Pokorná z Deníku N. Odněkud, neznámo odkud, získává veškerá (!!!) data o účtu Thomas Paukner a několika dalších nesouvisejících účtech, včetně smluvní dokumentace (!!!!!) a bankovních účtů (!!!!!!) – jde o proprietární a chráněná data společnosti Seznam. Získává i další zákonem chráněná data, která s účtem vůbec nesouvisí.
Zdíša ví, že je dotčená firma vydavatelstvím firemních časopisů, které nemělo poslední dva roky bůhvíjaký obrat a postupně umírá. Zdíša ví, že za mou prací nestojí koordinované úsilí jakéhokoli politika. Zdíša ví, že jsem sám a ví, že mne nikdo neřídí.
O to je to pro zainteresované aktéry nebezpečnější a není nic jednoduššího, než vyhrožovat matce dětí zveřejněním její identity na základě kradených dat. Zdislava Pokorná tak páchá několik trestných činů a nabourává bezpečnost české internetové jedničky (!!!). Podotýkám, že jsem v kontaktu s některými vedoucími zaměstnanci Seznamu a ti svorně tvrdí, že nejde o firmou posvěcený únik.
V tomto případě zaměstnancům Seznamu věřím, protože i pro ně jde o průšvih intergalaktických rozměrů. Toto bezprecedentní prolomení bezpečnosti řeší velmi intenzivně, alespoň to tedy tvrdí.
Psal jsem, že mi jde o „demaskování“ tuzemského prostředí. Zdislava Pokorná se demaskovala přímo děsivě. Neřeší, CO na základě otevřených zdrojů (!) píšu, ale KDO to píše a neváhá vykrást data ze Seznamu skrze která tlačí na matku dětí a zjišťuje, kdo to tady nabourává zahnilý korupční rybníček.
Posvětilo zneužití zákonem chráněných dat vedení Deníku N? Seznam jej rozhodně neposvětil. Na čí zadání páchá Zdíša kriminální činnost? V jakém zájmu? Zveřejňuji jen otevřené zdroje, na tom je má celá práce založená.
Důvody jejího útoku samozřejmě znám. Přátelství často končí u šesti nul. U devíti nul přestává záležet i na životech.
Ono se zdánlivě může zdát, že se na základě mých textů nic neděje, ale v zákulisí probíhá hra o devět nul, které nezačínají jedničkou.
I proto beru jakoukoli hrozbu extrémně vážně.
Očekávám zničující právní kroky Seznamu proti Deníku N a samotné Zdislavě Pokorné v doplnění odsouzení novinářky, která jim ukradla zákonem chráněná data. Jestli se Seznam nepochlapí, bude to hodně hnusný.
Myslím ale, že jsme tentokrát se Seznamem na stejné straně. Jak řekla Golda – nelze vyjednat mír s někým, kdo tě přišel zabít. V případě Seznamu by šlo o totální destrukci důvěry a reputace.
Majitelka účtu, matka a samoživitelka se tak budu muset na nějaký čas i s dětmi přesunout na jiné místo, protože Zdíša, bezdětná zločinecká svině, ukradla zákonem chráněná data.
Super hodnotová práce, Zdíšo! Zničíš jí život?
Šalom.
FB
- Volba menšího zla - 26.6.2026
- Když narostou křídla - 26.6.2026
- Kulidakis: Pavel tam nemá co dělat - 26.6.2026


O co jde? Ale i tak štu matka matka matka pose…te se matka ….. lividace otců je nejspíše normál který je potřeba naopak podporovat že ….. tam si pisálci i přikopnou do hlavy když už otec leží v louži vlastní krve na ulici skopán co ….. to se můžeou deviatni banda ukájet donekonečna tam vytahování osobních údajů obětí zločinů zadokunetovaných dokonce pod tč na fízlárně v jiném městě z jihlavy žns nmnm brna atd to se ani nemá snahhu smazat že . naprosto běnžá věc obět tretného činu novniářský deviant osobní udaje zveřejní na pokyn devitních spolupachatelů a spolupachatelek a nejednou …. že má děti otec malé kterým to ubližuje ničí životy .. jedno . pohoda … jakmile jde o matku .. může se kde kdo po…t … je fakt rozdíl zastívat se rytířsky slabších a nebo bejt sexisitcká k…a ….. halvně se pedfilní deviatní sadistické zldoějky Judr Ilony Mouškové ani prstíčkem nedotknout žejo …jedno co provedla rodičům jedno co provedla asmotným dětem … a provádaí a ještě provede že jedno co za ku..y milovníky malých chlapců spáchají … pohoda pohodička beeeee …. vytáhnout osobní data z polivejního spisu oběti zločinu utajované a zveřej nit je s pomluvou bo se moučková pokakala vztekem za podané tretná oznámení ještě dlouho nepromlčitelného zločinu pisálka nezajímá že …….tak jíazse vovcce pošlete 200 klacků na dovči za ty 2 měsíce teda 400 plus odměny … jistě si ktromu ukradne skrzeva další ulhané erární ku.-y pedodevitní dalších 100 k tomu na léto a dovču kterou rodiny poškozené jaksi nemají z čeho mít okradené o vše …. beeeeeee nechte tyhle ulhané zlodějské ku..y na pokoji pisálci a vovce … a%T si užíají destiletí zločinosti otevřené nenávisti vůčči svědkům a poškozeným závažných tretných čunů a honosí talárkama a uniformičkama tučným měíčním příjmem …. .
Je mi jasné, že v článku popisované chování je plivnutí do moře. Z té mafiózní, gangsterské JEWStice, co v „naší“ zemi nějakým tragickým omylem nebo krutým žertem historie slyší na jméno Spravedlonost, jsem se poblil už dávno.
no ta malá šilhavá kurv*čka se snaží
Zdíša je πča
Tak ten únik nebude prolomení dat (hacking) ale klasická přátelská pomoc zevnitř. Takže bych hledal toho, kdo má přístup. Aspoň tak to vnímám. (Nemusí to být nutně pravda.)
autor se mýlí, cena života není x000000000 , cena života je nula, což denně předvádí afričtí chirurgové v té tupými čecháčky vysněné západní jewropě od rána do večera,
viz. eurostat, a souběžně to předvádí v té některými pomatenci obdivované východní jewropě doktor Kyiiv a profesor Kreml – tu nulovou cenu života , závěrem poznámka o ceně života užitečného idiota : je záporná