16.10.2022
Kategorie: Politika

Vláda jako kafemlejnek: Za všechno může Putin nebo Babiš, normální lidi už to fakt nebaví

Sdílejte článek:

JIŘINA DÍTĚTOVÁ

Dlouho jsem váhala nad komentářem k první části Partie TT. Obecně je to pořád stejné. Naše vláda to má nejtěžší od druhé světové války se u nás neválčilo, válčí se od nás 1500 km….. Hmmm já teda nejsem expert na zeměpis, ale řekla bych, že Donbas a Luhansko je od nás kapánek dál. Ale nehádám se.


Před parlamentními volbami jste slibovali narovnání státního rozpočtu na rozdíl od Babišovy nezodpovědné a rozhazovačné vlády. Vy prý znovu pozdvihnete ČR k lepším zítřkům a vrátíte nám budoucnost vaší lila disentdemo Cestou změny…

Hmmmm…

Budu upřímná. Svou budoucnost, kterou vy mi mermomocí demokraticky nutíte jak je vaším zvykem, vidím teď dost černě. Nejen že mě už dost dlouhou dobu ženete do války, kterou já odmítám s kýmkoliv vést, ale tento národ den po dni připravujete o normální bezpečný život až do vaší vlády “prosperující, vyspělé, svobodné, kapitalistické” společnosti. S vámi ztrácí běžný občan pocit bezpečí a míru, ztrácí finanční jistotu že uživí svou rodinu a zaopatří dle svých nejlepších možností a schopností své děti.

Běžný občan má strach, že nejen že nezaplatí složenky na plyn, protože vám se chce ve vládě válčit, aby si vás vůbec konečně někdo v té slavné EU všiml, když už máte to předsednictví, zatímco Češi, Moravané ani Slezané válčit s nikým, věřte nebo ne, nechtějí, ale bojí se že nezaplatí plyn, který díky vaší válce v ČR téměř není. A běžte mi k šípku s tím, že je někde v dáli tam na moři tanker z USA, který někdy dorazí do nějakého zásobníku kdesi, kde bude teprve přeměněny na použitelný plyn pro naše domácí teplo, když mráz může začít už za pár dní? A kde máte tu jistotu, že vůbec k nám někdy ještě nějaký plyn doputuje, když Francie i Německo se staví s údajnou vámi proklamovanou solidaritou vůči jiným státům na zadní, protože sami mají málo a jejich lidé se bojí zimy stejně jako naši? A o hospodaření s elektřinou jak to večeře, snad ani mluvit nebudu. To už z vás udělala úplný…..

No však víte.

Ale abych byla spravedlivá, tak jste nám i něco dali: cenzuru, informační embargo na cokoliv, co se neslučuje s vaší vládní piklí a pletichou, raketový nárůst cen základních potravin a pohonných hmot, stažené rolety v mnohých firmách hospodářství, průmyslu a výroby a úžasnou nejvyšší inflaci v Evropě 18%. Jste grandi, to se musí uznat. Jen v jaksi opačném gardu.

V Partii jsem zaznamenala, že schodek rozpočtu vašeho šetřícího už se vyrovnal tomu nezodpovědnému minulé vlády a navíc jste si do něj protizákonně připsali nějakých 150 miliard, které se v tuto chvíli někde vznášejí na Aladinově koberci nad Bruselem, Bruselští o nich možná vlastně ještě ani neví a nikdo o nich nemluvil, ale vy už je máte započteny ve schodku státním rozpočtu a tím pádem se od pravdy liší. Takže…

Kdy už konečně přestanete tenhle národ pořád tahat za nos? No, dnes se vám to pane Jurečko u paní Schillerové teda fakt moc nepovedlo. Tečka.

Víc nemám, co bych k tomu dodala. Protože je to pořád o stejném, že za všechno může Putin a nebo Babiš. A to už fakt normální lidi nebaví. Sorry jako.

A jak to vidíte vy, přátelé?

Já na DEMISI dřív, než bude pozdě!

Jiřina Dítětová, fb

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)