18.5.2023
Kategorie: Společnost

Vidět konspirace všude je stejně nebezpečný jako nevidět je nikde

Sdílejte článek:

ANTIVIRUS

Je mezi náma spousta ignorantů, kteří nevěří, že cokoliv z toho, co se ve světě děje, je důsledkem nějaký konspirace. Věří, že všichni politici se svědomitě drží svejch deklarovanejch cílů, a o čem nám neřeknou presstitutky v televizi, to se nemůže dít. Někteří extrémně pomatení jedinci by dokonce řekli, že “žádný konspirace nejsou”. Že takovej postoj je vrcholem debility, je bez debat.

Kdyby nebyly žádný konspirace, nebyl by důvod pro existenci toho slova. Konspirace jsou odjakživa obzvlášť v politice na denním pořádku. Víme to my, co dáváme pozor, ale může to vědět kdokoliv, kdo neni úplně mimo, protože ke spoustě konspirací byly vlády nucený se přiznat. Kromě toho, jak jsem taky před časem vysvětlil, pokud bysme se chtěli držet teorie, že mezi politiky nevládnou žádný konspirace, museli bysme přijmout teorii, že tam vládne permanentně totální debilita.

Debility tam je sice spousta, ale k vysvětlení všeho toho, co se děje, bez pomoci konspirací, by ta debilita musela bejt stonásobná. Konspirace prostě jsou. Kdo si myslí, že ne, tak s největší pravděpodobností buď neví, co to slovo znamená, nebo prošel loboČTomií.

Na druhou stranu tu ale máme opačnej extrém – lidi, kteří vidí konspiraci úplně všude a jsou přesvědčeni, že snad úplně všechno je jinak, než to navenek vypadá. To je stejně nebezpečný jako konspirace ignorovat, protože to stejně tak vede ke zkreslenýmu pohledu na svět, což pak vede ke špatnýmu chápání událostí a jejich příčin, a to vede ke špatnejm rozhodnutím ve vlastním životě.

Je tu sorta lidí, která vzala tu myšlenku, že “se nám o všem lže”, a rozšířila ji do nerealistickejch proporcí a do oblastí, kde o ničem takovym neni žádnej důkaz. Pak se hledá konspirační vysvětlení i na místech, kde je skutečný vysvětlení naprosto jednoduchý a triviální. Máme tu pak například lidi, kteří považujou tvrzení mainstreamu, že Země je kulatá, za důkaz, že je ve skutečnosti plochá, což je velmi hloupá a zmatená představa.

Takže jak už jsem párkrát někde poznamenal, jen čekám, kdy si někdo všimne, že se ve škole učí, že jedna a jedna jsou dvě, a přebere si to jako důkaz, že to tak neni, protože školy jsou přece pod kontrolou globalistů a ti by nám nikdy o ničem neřekli pravdu. Jakmile se člověk chytne nějakýho extrému, ať už vybočuje jakymkoliv směrem, půjde to s nim z kopce.

Lidi, kteří si osvojili myšlenku, že za všim je nějaká konspirace a záludnost, rádi dělaji ukvapený závěry. Příkladem bylo nedávný zemětřesení v Turecku. Po Internetu se okamžitě začalo šířit, “To je jasný! Byli to Američani!” Jak je to kurva jasný?!

Já vim, že maji tu technologii, která by to dokázala. A chápu, že Turecko předtim udělalo něco, co se Americe nelíbilo. Ale to fakt jako důkaz nestačí. Kdyby Amíci házeli zemětřesení po každym, kdo je nasere, tak by pravděpodobně civilizace zanikla už před lety. To, že existuje nějaká možnost, nemůžu brát automaticky jako důkaz, že zrovna to se stalo.

Zemětřesení se celkem běžně dějou bez přičinění konspirátorů, takže pokud nemám nějakej opravdovej důkaz, že zrovna v tomhle případě to bylo jinak, tak je kravina to tvrdit, stejně jako je kravina tvrdit, že zemětřesení nemůže nikdo vyvolat záměrně, protože jsem ignorant, kterej nečte.

Podobně je blbost vinit ze všeho, co se vám nelíbí, chemtrails nebo fuckcíny, když nemáte konkrétní důkaz, že je tam aspoň nějaká hodně jasná korelace, a zároveň se nenabízí žádný jiný vysvětlení.

Něco se na různejch místech po obloze sprejuje a určitě to neni nic dobrýho. Často se uvádí, že vzorky půdy obsahujou nějaký toxický látky, který tam dřív nebyly. To pak někdo používá jako “důkaz”, že se to tam dostalo z těch chemtrails. Neříkám, že ne. Říkám, že o tom, že konkrétně tohle je způsobený chemtrails, nemám žádnej důkaz, a naše imbecilní společnost rozhodně netrpí nedostatkem jinejch způsobů, jak dostat do půdy (nebo kamkoliv jinam) nějaký toxický látky.

Možná ty sračky v půdě jsou z chemtrails, ale je třeba rozlišovat mezi podezřením a jistotou. Tvrdit, že se děje něco nekalýho, protože si to prostě myslim a připadá mi to pravděpodobný, je stejná hovadina, jako tvrdit, že se nic nekalýho neděje, protože to řikali v televizi. Je naprosto v pořádku tvrdit, že by spousta problémů mohla bejt způsobená chemtrails a je třeba to prošetřit. Na to, aby se s jistotou tvrdilo, že něco je způsobený chemtrails, už to chce nějaký jasný důkazy a ne jen nějakou vágní korelaci a silný podezření.

Všechny úlety do extrémů vedou ke kognitivním zkreslením a špatnýmu posouzení situace.

Podobně je to s fuckcínama. Jsem už hodně dlouho (dávno před covidem) mezi prvníma, kteří řeknou, že všechny fuckcíny jsou svinstvo, ničemu nepomáhaji, a můžou jen uškodit. V poslední době ale i já se musim občas zarazit, když vidim, jak někteří překonspirovaní utrženci ze řetězu ukazujou kdeco jako následek fuckcín, aniž by o tom konkrétním případu, na kterej ukazujou, měli jakejkoliv důkaz, že má něco společnýho s fuckcínou.

Za roky 2021-2022 se samozřejmě objevila na netu spousta videí lidí s všelijakejma náhlejma zdravotníma problémama nejasnýho původu. Jsem si celkem jistej, že hodně z těch problémů bylo opravdu způsobeno covid injekcema. Stejně tak jsem si ale jistej, že se mezi nima najde i hezkejch pár, o kterejch někdo přesvědčivě tvrdí, že je to z fuckcíny, ačkoliv neni.

Obzvlášť hloupý je, když někdo najde na netu nějaký video, o jehož původu vůbec nic neví, ale jemu připadá, že by to mohlo ukazovat zdravotní problémy způsobený fuckcínou, a místo aby to prezentoval s otázkou nebo podezřením (nebo si to prověřil), tak to prezentuje jako jistej případ poškození z fuckcíny. (Zřejmě takhle dostane víc lajků nebo co.)

Nejen že je hloupý dělat takhle ukvapený závěry, ale je to zároveň kontraproduktivní, chceme-li zvýšit povědomí o poškození z fuckcín, protože pokud někdo zjistí a dokáže, že tenhle případ neměl z fuckcínou nic společnýho, média to všude rozmažou jako ukázku toho, že konspirační debilové šíří dezinformace o škodlivosti fuckcín (což v tomhle případě bude pravda), a místo aby nás to posunulo o krok dopředu, posune nás to o deset dozadu. Jen kvůli nezodpovědnosti blbečků, kteří “vidí konspiraci za každym rohem” a nemyslí u toho o nic víc než zombíci.

“Globalisti ovládaji VŠECHNO!!!”

Tenhle výkřik zřejmě některejm lidem rezonuje v mozku. Tohle fatalistický přehánění a přesvědčení, že “VŠECHNO je pod kontrolou globalistů” a že kdokoliv, kdo s nima měl kdy něco společnýho, je navždy špatnej a nikdo by ho neměl poslouchat, je taky úchylka, která vychyluje věci z rovnováhy – jen opačnym směrem než to vychyluje mainstream.

Tihle lidi šíří přesvědčení, že globalisti jsou hrozně chytří, maji všechno perfektně promyšlený, všechno ovládaji, všechno jde podle jejich plánu, a když to vypadá, že to podle jejich plánu nejde, tak je to jen nějakej jejich trik a jen chtěji, abysme si přesně tohle mysleli, nebo tak něco.

K tomu se vážou příbuzný extrémní názory, jako že “se globalistům nikdo nemůže postavit, protože jsou vždycky několik kroků před náma”, nebo že “do politiky se nikdy nemůže dostat nikdo slušnej, protože by ho tam globalisti nikdy nepustili”, a podobně.

To je už z principu blbost, protože takhle nic nefunguje. Tvrzení typu “to se nikdy nemůže stát” nebo “všechno máme pod kontrolou” jsou jen odrazem toužebnejch přání někoho, kdo trpí akutním nedostatkem objektivního pohledu na věc. A jak často říká Petr Hájek, “žádnej plán nikdy nevyjde”. “Totální kontrola” je vždycky jen iluze.

Dá se věřit tomu, že každej politik je špatnej, a že kdo jednou udělal něco špatnýho, neměl by nikdy dostat druhou šanci, protože je to na věky Satanův poskok? Vezměme si třeba Václava Klause. Většina toho, co ho slyšim v posledních letech říkat, mi dává smysl a souhlasim s nim. Spousta lidí ho ale zatracuje, ačkoliv sami se spoustou jeho výroků souhlasí. V čem je problém?

Mnozí poukazujou na to, že “tenkrát udělal to a to, takže mu nevěřim”. V první řadě teda musim takovejm lidem pogratulovat, že sami nikdy nic špatnýho neudělali a vždycky byli dokonalí. Něčim takovym se sám rozhodně pochlubit nemůžu.

OK, Klaus má určitě nějaký ty skeletony ve skříni, to nikdo nepopírá, ale pokud už roky celkem konzistentně mluví a chová se rozumně, tak neni třeba možný, že se změnil? Že něco pochopil? Uvědomil si, že něco dřív dělal špatně, a že by to třeba na starý kolena moh změnit? Vážně si lidi myslí, že se tohle nemůže stát? Proč jako?

A jaká je pak alternativa? Že se přetvařuje, protože… nebo aby… co přesně? Aby se zalíbil 10% lidí názory, který jsou u 90% nepopulární? No to je sakra perspektivní kariéra do důchodu. Má to ten prohnanej ďábel dobře vymyšlený.

Jednim z problémů těch negativistickejch extrémistů, kteří vidí na každym kroku chapadla globalistický chobotnice a v každym okně Satanovy rohy, je, že odmítaji vidět v lidech jakýkoliv dobro, pokud v nich aspoň jednou uviděli cokoliv “špatnýho”. (Přičemž definice špatnýho tu může bejt dost vágní.) To je ale stejný, jako když zombíci odmítaji vidět v politice jakoukoliv konspiraci, ať to mlátí do očí sebevíc.

Když pomineme to, že každej člověk dělá chyby (a v politice je k nim snad víc příležitostí než kde jinde), tak se daji najít politici, kteří se převážně chovaji slušně a ve prospěch svejch voličů. Když se podíváme do centra impéria lží a nenávisti, napadá mě třeba Ron Paul.

Byl to dost prominentní politik, kterej několikrát kandidoval na prezidenta (například proti otřesnýmu Obaminátorovi), takže nikdo okrajovej a nepodstatnej. Nepamatuju si, že bych ho někdy slyšel říct nějakou kravinu (čimž neřikám, že se to nikdy nemohlo stát, ale nic takovýho jsem nezaznamenal), a nevim o tom, že by na něj někdy vyhrabali nějakou závažnou špínu. Pokud byl americkejma mediálníma sračkometama z něčeho obviňovanej, tak obecně z věcí, který dělal dobře.

Nejsem tak naivní, abych si myslel, že se na něm nenajdou žádný vady, ale vady se najdou i na mně a dost pravděpodobně i na vás. Jako politik se mi Ron Paul jevil jako někdo, kdo se dlouhodobě a konzistentně snažil dělat, co bylo podle něj správný. A slyšel jsem ho říct spoustu věcí, který byly v danej době až hrdinskýho charakteru, a který by se neodvážila říct ani většina politiků, kteří s nima ve skutečnosti souhlasili.

Takže jednak neberu tu myšlenku, že “politik nemůže bejt nikdy dobrej”, a jednak neberu, že se globalistům nemůže nikdo postavit, obzvlášť nikdo důležitej, známej, slavnej, atd. Zaměřim se teda na příklady, kdy se nějakym způsobem systému postavil někdo, u koho by to podle zmíněnejch názorů nemělo bejt možný, protože by měl bejt totálně v chapadlech systému.

Ron Paul neni jedinej politik v prohnilym impériu, kterej je “na správnej straně” (budeme to brát trochu s rezervou, protože každej má chyby, a zároveň každej, i menší, výpad proti Loutkářům by se měl cenit). Je tu například Robert F. Kennedy Jr. Obecně působí jako celkem slušnej člověk (na politika). Kromě toho, že nebaští oficiální pohádku, že jeho strejdu zastřelil Lee Harvey Oswald, tak se dlouhodobě naváží do fuckcín, což v impériu lží rozhodně neni populární postoj.

Samozřejmě to byl právě jeho strejda JFK, kterej všem ukázal, že parazitům je možný se vzepřít. Jak všichni víme, paraziti jasně ukázali, že to nebudou tolerovat. Byl to neúspěch? Záleží, jak se na to koukáte. Jasně, zabili ho a nedokázal, co chtěl. Ale dokázal spoustu jinejch věcí. Ukázal, že i někdo, kdo je součástí prohnilýho systému (a rodina Kennedyů vždycky jeho součástí byla), může mít charakter a může se rozhodnout dělat to, co je dobrý pro jiný, místo toho, co je dobrý pro něj a mnohem jednodušší.

To je samo o sobě na duševní úrovni prakticky bezchybnej čin, ačkoliv na hmotnej úrovni toho zdánlivě moc nedosáh. Je tu ale ještě jeden aspekt jeho oběti – a on mimochodem věděl, že po něm půjdou a může to skončit jeho smrtí, a přesto neobrátil. Dosáh totiž toho, že se vzepřel, oni ho zabili, a všichni to viděli.

Jasně, většina lidí jako vždy spolkla vládní pohádku o Oswaldovi, ale spousta lidí se probudila. Dnes jen málo lidí, a to včetně těch v zombifikovanej Americe, věří, že vrahem JFK byl opravdu LHO. Zavraždění Kennedyho byla jedna z událostí, která nás upozornila na to, že tu něco nehraje, a měli bysme dávat větší pozor. Kennedy svojí obětí prokázal celýmu lidstvu ohromnou službu.

Dál je tady kuriózní případ kontroverzního Trumpa. Nejsem v žádnym případě jeho fanoušek. Když jsem poprvý slyšel, že kandiduje na prezidenta, kroutil jsem hlavou nad tim, jak hluboko už Amerika klesla, že tam může kandidovat na prezidenta kdejakej hňup. (Dneska už je to bohužel normál i u nás.)

Jenže proti němu stálo jedno z nejhorších monster v historii Ameriky, Hitlery Clinton, takže jsem nakonec byl rád, že to vyhrál tenhle blb, a postupně jsem došel k závěru, že přes spoustu chyb je na něm přece jen něco, v čem se od tý zbylý sebranky liší.

Je jasný, že jako prezident nemoh nic moc dokázat, protože prezident má malou moc něco změnit. Ale aspoň trochu se snažil a bylo vidět, že to neni totální zaprodanec, ale “svůj člověk”, kterej si dělá tak trochu, co chce. Pravda je, že “svůj člověk” v jeho případě znamená “celkem blb”, takže to nebyla žádná sláva, ale ačkoliv ho paraziti dokázali hodně utlumit, tak ho nevlastnili. Což je významný, protože to ukazuje, že to je možný. I přes všechny podvody ve prospěch Hitlery se jim tam dostal člověk, kterýho tam fakt nechtěli, a do dneška je irituje. Takže neovládaji všechno.

Co je ještě významnější, je fakt, že Trump šel po pedofilech, což se u jelit často nevidí. Ostatní prezidenti nejen že po pedofilech nikdy nejdou, ale obvykle jsou sami pedofilové. Pedofilie je mezi jelitama velká věc a potírat ji se mezi nima fakt moc netoleruje. Kdo se odváží v tomhle směru opravdu něco podniknout, ten jelita vážně nasere, takže komukoliv, kdo se o to pokusí, patří aspoň nějaký uznání.

UnholyWood

Jednou oblastí, která je nejen proslulá tim, že je pod silnou kontrolou Loutkářů, ale zároveň je jedním z hlavních nástrojů programování široký veřejnosti, je Hollywood (neboli cesmínový dřevo, kdyby to někdo nevěděl). Herci (stejně jako mainstreamoví hudebníci) jsou lidi, kteří musí (možná doslova) prodat svoji duši, aby dosáhli něčeho, o čem si v mládí myslí, že je to “úspěch”.

Když se teda někdo z nich rozhodne, že se jakýmkoliv způsobem aspoň symbolicky, na chvíli, postaví proti systému, je třeba zbystřit. Hollywood je jedním z center tý nejhorší hniloby, takže všechny ty “hvězdy” až moc dobře ví, jaký svinstvo se děje ve “vyšších” kruzích společnosti. Rozhodně teda maji co říct. Hodně tim ale riskujou, takže se to pochopitelně moc často nestává. O to víc to stojí za pozornost.

Opět tu ale máme lidi, kteří tyhle “hvězdy” s úšklebkem odsoudí s komentářem jako, “Kde by bez Hollywoodu byla? Ať drží hubu, protože je součástí problému a ne řešení.” To je podle mě dost hloupej pohled na věc.

Lidi maji představu, že herci jsou super bohatí a maji všechno, na co si vzpomenou, a jsou to prostě takoví rozmazlení hajzlíci. Do velký míry pravda, ale co už většina lidí netuší nebo nechápe, je jak velkou cenu za to musí zaplatit. V mnoha směrech jsou herci mnohem větší otroci než kdokoliv z nás. Musí si dávat sakra pozor na to, co řeknou na veřejnosti. Součástí jejich kontraktů je i to, co musí nebo nesmí říkat a dělat mimo natáčení, čeho se musí účastnit, co musí podporovat a odsuzovat, a tak dál. Za takovejch podmínek bych ty jejich prachy nechtěl ani bez práce.

A pak je tam samozřejmě všechno to zneužívání a hrůzy, kterejch musí bejt svědky, a o kterejch se normálním lidem ani nezdá. Takže ona to zas taková prdel neni. A když poruší kód, neriskujou jen zastavení kariéry. Riskujou totální destrukci celýho svýho života, reputace, a někdy i ten holej život. Nemálo podezřelejch úmrtí v Hollywoodu mělo hodně společnýho s nějakou protisystémovou akcí, někdy jen plánovanou.

Vybočení Hollywoodskejch hvězd z řady a jejich výstupy proti systému maji různý formy a hloubku. Někdy (obzvlášť ty mladší a nezkušení) něco řeknou, vzápětí dostanou v zákulisí “přes prsty”, a rychle se musí omluvit, vzít zpátky, co řekli, vysvětlovat, “že to tak nemysleli”, a tak dál. Média to pak podaji, že měli nějakou slabou chvíli (nejlépe byli ožralí nebo zfetovaní nebo je opustila přítelkyně), ale vzpamatovali se, omluvili se, a všechno je v pořádku. “Move along. NTSH.”

Skutečnost je opačná. Měli naopak světlou chvíli (nebo se zapomněli kontrolovat), řekli o něčem pravdu, a když zjistili, že nasrali někoho, z koho maji hrůzu, byli nuceni couvnout. Co všechno by se jim mohlo stát, kdyby necouvli, nikdo z nás neví.

Nejvíc se obvykle dovíme od těch, co už za sebou maji slušnou kariéru, maji vyděláno, maji kontakty a známý na vysokejch místech, kteří je dokážou trochu krejt, chápou dobře, co riskujou, a rozhodli se, že už těch sraček maji dost a je na čase aspoň něco z toho říct nahlas. Pak se strhne mediální bouře kritiky a očerňování, překrucování celýho příběhu, rozjedou se “fact checky”, aby zlikvidovaly všechny fakta (což je jejich skutečnej účel), a když to jde, rychle se odstraňuje z Internetu všechno, co tam prosáklo.

Někdy je pak těžký zjistit, jestli to ten člověk opravdu řek nebo ne, protože ty stopy fakt mizí, obzvlášť u specifickejch témat. Je třeba dávat pozor, všímat si i malejch náznaků, někdy číst mezi řádky, a dávat si věci dohromady. Faktem ale je, že těch pokusů odhalit něco z toho svinstva pod povrchem Hollywoodu a jelit obecně je docela dost, což je dalším důkazem, že ta kontrola opravdu totální neni.

Jedním veteránem, kterej se dokázal navážet do kontroverzních témat dlouhodobě, je režisér Oliver Stone. Proslulej svym filmem JFK, natočil třeba i dokumentární film South of the Border, o jihoamerickejch vládách, který samozřejmě ukázal trochu jinak než americký média, výbornej 12-dílnej dokumentární seriál The Untold History of the United States, nebo čtyřdílnej seriál The Putin Interviews, což dneska zní jako něco z jiný dimenze.

Stone se objektivně zabejval historií jak Spojenejch Států, tak zemí Jižní Ameriky nebo Kuby, a v pozdějších letech třeba i Ukrajiny. Jeho díla nezacházej do žádnejch větších extrémů, ale rozhodně podkopávaji narativ mainstreamu a Stone je hodně známej a jeho filmy vidělo hodně lidí po celym světě, takže to má dopad.

Stanley Kubrick odhalil něco o fungování jelit ve svym posledním filmu Eyes Wide Shut, po jehož natočení téměř okamžitě umřel. O tom, co přesně měl film společnýho s realitou, jak s nim souvisela jeho smrt, koho tim filmem nasral, a kolik toho z filmu bylo vystřiháno mezi jeho smrtí a premiérou filmu, se vedou debaty. Nejlepší je se na film podívat a vytvořit si vlastní názor.

Máme spoustu herců a hereček, kteří se pokusili veřejně prolomit aspoň nějaký tabu. V roce 2007 řek v rozhovoru Bruce Willis, že Kennedyho vrah nebyl nikdy dopadenej. Pohádka o Lee Harveym ho evidentně neuspokojila. Dodal, že podle jeho mínění jsou lidi, kteří to měli na svědomí, stále u moci. To bylo docela slušný odhalení. Willis byl v 90. letech jedním z nejznámějších herců vůbec, takže to neni někdo, koho můžou média lehko ignorovat.

Martin Sheen, Charlie Sheen, Woody Harrelson, Marion Cotillard, Mark Ruffalo a další herci vyjádřili velmi jednoznačně, že oficiální verze 911 – útoku na WTC – je děravá jak řešeto a že se toho zjevně hodně tají. Woody Harrelson zároveň nedávno nenápadně a vtipně poukázal na absurditu covidovýho podvodu.

Robert De Niro, Jenny McCarthy, Jim Carrey a další se už delší dobu opíraji do fuckcinačního byznysu a chtěji, aby jim vláda přestala mrzačit děti.

V roce 1998 odhalil Mel Gibson hodně o tom, jak funguje Hollywood. Popsal, že je tam tolik zla a hnusu, že musí bejt člověk hodně otrlej a hodně toho ignorovat, aby tam přežil. Kdokoliv tam může jednoho dne kohokoliv brutálně podrazit, ale všichni se musí tvářit, že jsou kamarádi. Hollywood diktuje určitou kulturu, určitý postoje a názory, kterejm se téměř nikdo, kdo tam stráví delší dobu, neubrání. A ta kultura neni ani trochu zdravá.

V roce 2017 se objevil článek, podle něhož Gibson tvrdil, že Hollywood je doupě parazitů, kteří hodujou na krvi nevinnejch dětí. Konzumování krve a masa dětí je podle něj v Hollywoodu běžný a Hollywood je poháněnej pedofilií. O tyhle poznatky se podělil v zákulisí jednoho televizního vysílání.

Jelikož to nebylo na kameru, cenzoři se mohli přetrhnout, aby tohle odhalení odstranili z Internetu. Dnes neexistuje nejen ten původní článek, ale celej web, na kterym se objevil spolu s dalšíma, podobnejma. Fact checkeři pak všude napsali, že “neexistuje žádnej důkaz, že Mel Gibson tohle řek”. Už nezmínili, že ten důkaz neexistuje proto, že byl záměrně odstraněnej. A rozhodně se nešli zeptat Gibsona, jestli to řek nebo ne. (Což by samozřejmě měl bejt jejich první krok, kdyby nebyli podvodníci a lháři.)

Když jsem po tom pátral, moc se toho najít nedalo. Původní článek neexistuje a jeho přepisy se nedaji nijak ověřit. Zajímavostí je, že když jsem název článku hledal na duckduckgo, vypadlo z něj na první stránce deset fact checků, který ten článek popíraji. Když jsem ale hledal na Yandexu, našel jsem video a přepisy toho článku, a snad jen jeden fact check na první straně. Tak to jen pro zajímavost.

Originální článek můžete vidět a poslechnout si v tomhle videu. Nějaká textová verze na bázi původního článku existuje třeba tady a tady. Jako bonus, tady najdete nejen různý citáty Mela Gibsona na tohle téma, ale taky Brada Pitta a dalších herců. Jednu českou verzi najdete tady.

Pokud by někdo nevěřil, že co Gibson říká, může bejt pravda, může se podívat na video záznam jeho kamaráda Jima Caviezela, kterej říká prakticky to samý – že Hollywoodský elity unáší děti, obchodujou s nima a jsou závislý na konzumování jejich krve. V krvi je žádoucí adrenalin, takže děti před smrtí pořádně vyděsí. Caviezel má evidentně silnej morální kompas, kterej nedokázal zničit ani Hollywood.

Tohle je na videu a žádný fact checky už nepomůžou. Ve videu jsou i informace o Gibsonovejch výrocích a jak byly odstraňovaný z Internetu. Jsou tam i zmínky o dalších článcích podobnýho typu. Nicole Kidman se v jednom podělila o slova Stanleyho Kubricka, že světu vládnou pedofilové. V jinym Lindsay Lohan odhaluje, že Heath Ledger byl zavražděnej, protože se stal “problémem” pro pedofily na vrcholu Hollywoodu. Obě hvězdy pak svoje výroky odvolaly. (Zřejmě máme věřit, že výrok “Stanley Kubrick mi řek, že světu vládnou pedofilové” řekla Nicole jen tak z prdele nebo se spletla. Nevim, jestli vám to připadá jako něco, co člověk řekne nechtěně. Mně teda ne.)

Všichni máte určitě ještě v živej paměti Anne Heche, jak se sápe ven z pytle, do kterýho ji zabalili po podezřelej autonehodě, a jak v následujících dnech umřela, ačkoliv na videu jí evidentně nic vážnýho nebylo. To všechno se stalo v době, kdy měla v plánu zveřejnit odhalení o pedofilii v Hollywoodu. Vyšetřování nehody bylo zastavený. (Asi aby se na něco nepřišlo nebo co…)

Video Anne Heche, pokoušející se uniknout z pytle na mrtvoly, je dalším důkazem, že dokonalá kontrola situace a informací neexistuje. Tohle video neměl nikdo vidět. Ale viděl. Máme tu ale taky jasnej důvod, proč o tom nemluví víc lidí z Hollywoodu. Většina lidí tak nějak… nechce umřít.

Jak už bylo řečeno, i Brad Pitt se podělil o pár věcí, který ví o pedofilii v Hollywoodu. Zmínil Ilumináty a řekl, že tajný společnosti, politici, bankéři a média provozujou pedofilii, řídí svět, a vše se to dá vystopovat do Hollywoodu. Podle něj jsou matky dětí v Hollywoodu na hlavu a udělaji cokoliv, aby svoje dítě dostaly do filmu. Děti jsou pak zneužívaný pro propagandu a jiný účely.

S podobným odhalením přišel údajně i Keanu Reeves. Je to další z těch příběhů, u nichž originální článek zmizel a byl vyfactcheckován. Kopie se ale pořád najít dá. I podle Reevese konzumujou Hollywoodský elity krev dětí, a čím je dítě nevinnější a čím víc před smrtí trpí, tim je ta krev “lepší”.

Vidíme teda dostatek důkazů, že paraziti nemaji všechno pod kontrolou a neovládaji plně ani ty, kteří by měli bejt pod jejich vlivem nejvíc. A připadá mi hloupý obracet se proti někomu z Hollywoodu, kdo něco takovýho vynese na světlo, jen proto, že v tom Hollywoodu strávil většinu života a zbohatnul tam. Já bych svůj život za ten jejich ani náhodou nevyměnil, a v každym jejich vyjevení nějaký nežádoucí pravdy je víc odvahy než v čemkoliv, co tady napíšu já.

To neznamená, že jsou to obecně lepší lidi než já nebo vy, ale ocenění si zaslouží každej pozitivní čin, a to obzvlášť u lidí, kteří strávili celej život v negativním prostředí pod přísnou kontrolou psychopatů. Odsuzovat někoho na bázi jeho minulosti a nebejt schopnej ocenit cokoliv pozitivního, co udělá, je stejná známka zmatenosti jako slepá víra v cokoliv, co řeknou v televizi.

Zajímavý je, že i spousta samotnejch Hollywoodskejch filmů nám jasně odhalila nějakej aspekt toho, jak funguje systém, nebo odhalila nějakou část agendy Loutkářů. Můžeme zmínit Fight ClubThe MatrixThey LiveV for Vendetta, nebo Wag the Dog.

Uniklo v nich hodně užitečnejch informací a nezdá se mi, že by to nějak bylo součástí agendy. I tady se ale zase najdou blbouni, kteří řeknou, že protože ten film natočil ten a ten, tak je ten film čistý zlo a nikdo by si z něj neměl nic brát. Jestli vám unikne pointa filmu proto, že ho natočil někdo, koho máte za “špatnýho”, je to špatný s váma.

Rezistence na všech frontách

Najde se spousta dalších příkladů, kde to Loutkářům prokluzuje mezi prstama. Můžeme se podívat na náš českej “Hollywood”. Většina herců jsou samozřejmě zaprodanci, stejně jako americký prostitutky jako David Hasselhoff nebo Tom Hanks, kteří za pár dolarů řeknou na kameru jakoukoliv prolhanou úchylnost. Můžeme ukázat třeba na madam Holubovou, za kterou se člověk stydí už jen proto, že žije ve stejnej zemi.

Na druhou stranu je tu ale třeba takovej Jarda Dušek, ze kterýho těžko dostanete nějakou hloupou nebo nepravdivou odpověď na cokoliv. Pozadu nezůstává ani Petr Vachler nebo “pohodová” Sandra. V každej skupině lidí jsou většina idioti, stejně jako v obecnej populaci, ale zároveň se v každej skupině najde nějaký procento těch, co idioti nejsou a parazitům se dokážou v rámci svejch možností postavit.

V podobnej situaci jako herci jsou hudebníci a i tam najdeme světlý výjimky, jako třeba Roger Waters z Pink Floyd, kterej odmítá žrát médii diktovanou propagandu o Ukrajině, nebo Michael Jackson, kterej se pokoušel ukázat lidem, co se děje pod povrchem hudebního a filmovýho průmyslu už v době před Internetem, když o tom ještě skoro nikdo nic nevěděl. Mnoho lidí má za to, že jeho smrt s tim úzce souvisela.

Zajímavej případ je Elon Musk. Poslední dobou dělá vlny a pravidelně nasírá globalisty. Ale je to superbohatej zazobanec, kterej se pohybuje mezi dalšíma zazobancema, což většinou nejsou zrovna nejlepší lidi, podílí se na některejch pochybnejch počinech, a v jeho minulosti se určitě pár kostlivců ve skříni taky najde.

Takže co je zač? Je na straně svobody, jak se tváří? Nebo je to jen další podvratnej nástroj globalistů? A co ten Twitter? Je tu skutečná snaha tu platformu vylepšit, nebo je to jen součástí divadla a je za tim něco podvratnýho? Musk je rozhodně člověk, od kterýho se nějakej odpor proti systému nečeká. Ale podle všeho tam ten odpor je, a zatim mi nic jasně nenasvědčuje tomu, že by byl nějak falešnej.

Podle mě je Musk normální nedokonalej člověk, kterej se ze svýho omezenýho pohledu a možná pod vlivem ne zrovna nejlepšího prostředí, ve kterym se pohybuje, snaží dělat to, co považuje za správný. Nakolik dokáže správně vyhodnotit, co je správný, je jiná věc, ale připadá mi, že se opravdu upřímně snaží a nehraje žádnou “roli” Loutkářů. A jelikož je zasraně bohatej a tudíž ho poslouchá mnohem víc lidí, než mě nebo vás, tak jeho akce maji větší dopad.

Takže si myslim, že si zaslouží taky nějaký ocenění – aspoň do tý doby, než se ukáže, že to všechno byl nějakej podvod. Opět by byla, dle mýho názoru, chyba odsoudit Muska jen proto, že je bohatej, nebo že na nějaký téma má blbej názor. Neni nutný mu nějak moc důvěřovat, ale například to, jak totálně ztrapnil toho blbečka z BBC, kterej tam jel svojí naučenou trapnou agendu, bylo za všechny prachy.

S konspiracema je to jako se všim ostatním. Nemělo by se to přehánět. Myslet si, že je všechno v prdeli, je stejně hloupý jako myslet si, že je všechno v pohodě. A obojí vede k tomu, že lidi nedělaji nic a jen čekaji na nějakej nevyhnutelnej výsledek. Což je samo o sobě koledování si o průšvih.

A lidi, kteří automaticky přijmou za pravdivou každou konspirační teorii, kterou kde slyší, pomáhaji manipulátorům šířit lži stejně jako lidi, kteří věří všemu, co vidí v televizi.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)