10.4.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ukrajina je ve vírů skandálů, tajemství a lží

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Nejenže na Ukrajině stoupl počet dolarových milionářů, stoupl počet prodaných luxusních domů a aut, ale také vzrostly “úspěchy” ukrajinské armády. Sestřelili šest SU-34, aby se ukázalo, že nesestřelili ani jeden. Jsou ublížení, Rusové střílejí zajatce, aby se ukázalo, že se jednalo o záznam z dronu, který zveřejnili Rusové a kde se, ano, vzdávají ukrajinští vojáci, aby poté, co jim šli naproti vojáci ruské armády, tak z ukrajinské strany začala palba. Je to starý záznam, jen upravený pro potřeby ukrajinské propagandy.


Německý reportér navštívil několik ukrajinských vesnic, kde dle slov žen, už není nikdo, kdo by kopal hroby. Tedy, už zde nejsou žádní muži. Všichni bylo odvedeni a všichni padli. Všichni padli. Takových vesnic jsou na Ukrajině stovky, zatímco naše média krmí čtenáře, diváky, jak hrdinně Ukrajinci bojují a způsobují Rusům ztrátu. Opravdu? Podle Deep State, což je ukrajinské vojenské médium, ne příznivé k Rusům, Rusové každý den postupují. To, co píše Deep State je v rozporu s oficiálními zprávami z Ukrajiny, jak je naše média přebírají, ale za poslední rok se ukázaly tyto zprávy jako velice přesné. Naše média o tom neinformují, ale od začátku roku dosáhly ztráty Ukrajiny 80 tisíc, jak se dnes říká, živé síly. Což čtyřikrát, jen za tento rok přesahuje ztráty, které Zelenský uvedl, že Ukrajina utrpěla od začátku konfliktu.

Že se v Evropě obchoduje se zbraněmi, které Ukrajina dostává od Západu se ví už dlouho. Nechtěně to potvrdila i naše média, kdy informovala, že byly zatčeny osoby, které se snažily tyto zbraně prodávat. Údajně žádné neprodaly. Špička ledovce. Už před rokem byly na Ukrajině zaznamenány případy, kdy vojáci za kus žvance prodávaly Javeliny, protože Ukrajina nebyla schopna zajistit jídlo pro vojáky v předních liniích. Za to se vojenské dávky objevovaly na trzích v ukrajinských městech, za cenu o polovinu nižší, než tyto dávky kupovala ukrajinská armáda.

Zatímco Ukrajinci se snaží před Západem ukazovat jako chytrý národ, co zaútočil v Kaliningradě na ruské lodě, tak Američané moc nadšení nejsou. Ukazuje to, že tam byli ukrajinské oddíly vyslány se souhlasem některé země NATO, vzhledem k poloze Kaliningradu. Jasně, diskutéři pod články v našich médiích budou jásat, ale ti budou jásat i kdyby ukrajinská raketa zasáhla ruskou školku. Oni totiž ti Ukrajinci zas tak moc chytří nejsou, dodnes nedokážou pochopit, jak Rusové loni věděli, kde chtějí zaútočit, a přitom to půl roku vytrubovali do světa. Když zaútočili a nedařilo se, tak šlo, dle „vynikajícího“ analytika Vysingra, o průzkum bojem. Tyhle průzkumy bojem stály Ukrajinu minimálně 300 tisíc jednotek „živé“ síly. Pamatujete? To bylo radosti v našem tisku. Ukrajinci prolomili první linii, někde se dostali až za třetí! A kde jsou ti Ukrajinci, co se dostali až za třetí linii obrany? Víte kde? Na hřbitově. Nepřežil ani jeden, protože se na jihu dostali do ruské pasti, kde bylo zlikvidováni, anebo se vzdali. A o tom náš tisk mlčel.

Mlčí i o dalších věcech. Že dnes už stovky mužů zahynuli při útěku z Ukrajiny moldavskou, rumunskou a maďarskou cestou a dalším tisícím se to podařilo. Že ukrajinské jednotky nabírající muže zmlátili a odvedli čtrnáctiletého, který nakonec byl propuštěn po protestech Ukrajinců na Telegramu. Že ukrajinští vojáci zabili nezletilé muže, jen proto, že tito nechtěli do armády. Nemluví ani tom, že na Ukrajině existují speciální vojenské oddíly, kde vojáci hledají nevybuchlou munici z ruské strany, aby jí přinesli a mohli použít proti Rusům a mnozí z nich zahynou.

Naše média přináší průzkumy, že většina Ukrajinců chce bojovat až do konce. Průzkumy převzaté z Ukrajiny. Ano, ty jsou pravdivé! Jako všechno, co ukrajinská agentura dává k dispozici, že? Klam a lež. Koho však vláda v Kyjevě klame? Ukrajince? Ty nemusí, ti už nevěří! Západ? Maximálně nátlakem na politiky, ale ti snad mají zprávy od svých rozvědek. Možná tlak na obyvatele Západu? Ale ty už většinou ten konflikt nezajímá. O to více jsou nervóznější reakce z Kyjeva. Včetně výhružek a nátlaku na západní politiky. I na Ukrajině se mluví o tom, že už nejde o Ukrajinu, ale Zelenského vládu. O její přežití. O přežití Zelenského a zelené eminence Jermaka.

Vlastně, docela by mě zajímalo, jak si naší politici představují ukončení konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, když říkají, že ano, ale pouze podle ukrajinských podmínek, protože mě ty počty našich politiků nějak nesedí. Jo jasně, a proto chtějí lidovci vyloučit svého člena ze strany pana Svobodu, bývalého ministra zahraničí, člověka s noblesou. Jemu ty počty také nesedí, a proto je proruský, dokonce se setkal i s Putinem.

Vítejte ve světě, kde Hladík, člověk bez páteře, podezřelý z korupce obviňuje člověka, který pochází ze slovutné rodiny. Člověka, jehož strýček byl posledním zpovědníkem kardinála Berana, Josef Maria Svoboda a kterému Josef kardinál Beran pomohl k útěku na západ ( a měl jsem čest tohoto kněze poznat a několik let mu v Kanadě pomáhat) poté co Hladíkové převzali moc. Vítejte ve světě, kde ústředí lidovců doporučí odchod ze strany panu Svobodovi.

Horší jak padesátá léta. Jsi proti SSSR, nemáš šanci. Máš jiný názor na SSSR, nemáš šanci. Máš jiný názor na Ukrajinu, nemáš šanci. Vlastně jedna výhoda je, dnes vás neoběsí, ale udělají vše proto, abyste pro společnost oběšený byl.

Demokracie, že?

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (49 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)