18.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Skvělé Spojené státy Evropské aneb pochrochtávání si Šimona Pánka od korýtka s dotacemi

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Kdo je “Ředitel v tísni” Šimon Pánek? Ten, podle nějž se integrace muslimů v křesťanském světě podařila a potřebujeme další uprchlíky! Ten, který i v době krize a se spoustou nových zaměstnanců nejvíce bojuje za zelené Mongolsko!!

On dávno chrochtá…

Tak mi napadlo, zdali v zeleném Mongolsku již náhodou nežiji i tedy já. Zelený Raul již sice existuje a vidí, ale já teď vidím zeleného magora a je to asi bohužel realita.

Žiji, ale v době zelené a zvrácené ideologie za každou cenu prosazované Evropskou unií. Tito lidé z této unie jdou i přes mrtvoly, když se otočili ke svým národům a spoluobčanům zády a podporují nelegální migraci a tu nenávistnou a zvrácenou islámskou víru a islámské obohacení v Evropě. Určitě žiji v době, kdy má být uznávána pouze jedna pravda a jen ten jeden “pokrokový” a elitářský pohled na svět. A je to den po dni jen a stále horší.

Zatím si však stále ještě nemusím psát do tajného deníku, jako Orwellův hrdina a úředník Ministerstva pravdy z románu 1984, který se naplňuje. Zatím nemusím……

Ty skvělé spojené státy evropské pana Pánka jsou pro mě děs, běs a hrůza, a když vidím ty americké, tak si myslím, že si ten nadcházející levicový, BLM a zelený děs, běs a hrůzu nových odporných hodnot, nehodnot, ještě neumím ani zdaleka představit. Už teď tam dcery udávají ty “špatné” matky, které poté ztratí i zaměstnání a stanou i před soudem, protože projevili svobodně svůj názor a ty “dobré a uvědomělé matky” učí svoje děti klečet před černými lidmi a modlit se k nim. Hm, tak to teda posílám jedno Aleluja do Ameriky.

Tak tam dostaly konzervativní hodnoty knockout možná navždy, ale pan Pánek může jít slavit do ulic. Našich a eurounijních peněz má na to určitě dost. U paní Tachecí mluvil, krom obvyklých dobro pohádek, pan aktivista i o dvoumiliardovém ročním rozpočtu “Člověka v tísni”, ale kolik bere on sám neuvedl nikdy a nikde. Takto humanitárně aktivní je již 30 let…

“Přes neziskovky platíme solidaritu s pastevci v Mongolsku.” “Kapři si rybník nevypustí, musíme je donutit.” “Mít se dobře díky vlastní smysluplné práci začíná být směšné, nedemokratické, nepokrokové a překonané.” “Jsem zděšen.”….

Jde jim údajně o dobro mongolských ovcí, ale podle mě dělají ovce z nás a ještě si z nás všech dělají kozy.

“Lidé, kteří sami sebe označují za nositele pokroku a blaha lidstva – ač sami žádné spotřebovatelné hodnoty nevytvářejí, si za mohutné podpory mainstreamových médií (opět placených z poctivé práce těch, kteří denně svou prací vytvářejí hodnoty) postupně bez ptaní berou právo určovat, co je pravda a co je správné.”

“Dochází tak k naprosto zvrácenému vývoji, kdy například nejmenovaná (Člověk v tísni) nezisková organizace, nárokující si stovky milionů Kč ročně od daňových poplatníků a jejíž vrcholný představitel sdělil na jaře 2020 v ČT 24 (při kritické situaci naší ekonomiky a zdravotnictví), že momentálně nejvíce pomáhají v Mongolsku, kde aktivizují vlnu solidarity s pastevci…”, ovlivňuje politickou reprezentaci naší země více než například Svaz průmyslu a dopravy ČR!!!”

“Ti, kteří každodenní prací ty hodnoty vytvářejí a živí stále se rozrůstající byrokratické aparáty států, jsou stále častěji označováni za jakýsi nesvéprávný “odpad” moderní společnosti.” “Je nejvyšší čas zahájit přípravy k následování Velké Británie.”… Expert Hnutí Trikolóra pro oblast průmyslu a velmi úspěšný a známý manažer velkých a tradičních českých podniků, jako je Tatra, pan Petr Rusek.

A zatím pan dotovaný manažer humanity a politický aktivista, kterého ocenil Václav Havel medailí Za zásluhy a přál si jej i za budoucího prezidenta, se ještě nedávno mediálně pochlubil, jak mají spoustu nových zaměstnanců a jejich motivace je prý v podstatě celou dobu stejná. Jde prý stále o podobný typ lidí, kteří mají odněkud vypěstované silnější sociální cítění a podobné hodnoty, než ostatní lidé.

To, že jde stále o podobný typ lidí nasátý na veřejné peníze, tak tomu skutečně věřím, ale ta humanistická motivace je pro mě zvrácená, když bojují za zaplavení Evropy islámskými migranty a že je to prý pro Evropu dobré. Možná, tak pro tyto zaměstnance Člověka v tísni, ale spíše určitě.

Mezitím naše Ministerstvo pro “místní” rozvoj dalo milion korun z našich daní jen za reklamu na fb, aby se prý u občanů, pro které není obraz Evropské unie příliš lichotivý, tento obraz vylepšil! Tak to se mi zhoršil už tedy do maxima, když naše ministerstvo platí za reklamu soukromé společnosti, která si rozhoduje, jaký názor je správný a jaký není a ty, co nejsou, tak ty i mažou a můžete být i americký prezident. Toto ministerstvo tedy nebojuje za místní rozvoj, ale za cizácké zájmy, a protože se doba asi změnila, tak je to i za naše peníze. To už, ale pana vizionáře a spisovatele George Orwella asi i překonává.

Rychle ven a pryč z této unie, která jinak náš národ opravdu zabije. Sám sobě si naordinuji spíše, nežli jakoukoli vakcínu odpočinek od ČT, když tam stále a opakovaně zvou lidi, jako je paní Magda Vašáryová, která mluví o voličích Trumpa jako o lidské lůze, nebo za mě asi psychopata, ale prý evolučního biologa Flégra, který děsí lidi a dělá to záměrně. Ale poznat svého nepřítele je určitě velmi důležité, neboli si to nenaordinuji, protože letošní volby jsou důležité, a když vidím, co se děje v USA, tak možná i ty vůbec nejdůležitější. Když tu novou ideologii tohoto “dobrosvěta” nezastavíme teď, tak už nikdy.

Pan Pánek sice podepisuje různé Migrační manifesty a podporuje totální islámskou migraci “vděčných” uprchlíků všech zemí do Evropy a do poslední chvíle podporoval i tu “kulturní”, anarchistickou, zlatou mládež nových elit a pro mě doslova “kulturní” žumpu z nelegální pražské “Kliniky”, která byla pro změnu oceněná nadací po panu Václavu Havlovi. Tou samou nadací, kterou byl oceněn romský aktivista a hlavní administrátor blogů na Idnes Patrik Banga, díky kterému tam nenapíši již ani recept na dort, kdybych nějaký znal a zdaleka nikoliv jen já. Vládne tam již pouze jedna a to ta humanitární a bombardující pravda.

Rád bych zakončil svůj text optimisticky, ale prostě cítím, že musím napsat, že největší nebezpečí a největší zlo jsou pro mě u nás a pro naši budoucnost a naši zemi, ač to může znít pateticky a vystrašeně, ti Piráti…..

Pirátská náměstkyně Hana Ančincová spálila! dokumentaci k nemocnici, kterou prosazoval pan bývalý hejtman ve Zlínském kraji, Jiří Čunek.a hrdě to i sdílí na sociálních sítích! Nejde mi o dokumentaci k nemocnici, ani lidovce pana Čunka, ale pálit veřejně práci jiných lidí, smát se u toho a sdílet to, jako, že je to prý dobré pro všechny? Nejsou tito údajní antifašisté skutečnými fašisty a rasisty? Jsou, a tím, kdo pálil nepohodlné knihy byl Adolf Hitler.

Trikolóra hnutí občanů věří, že bohatství vzniká z práce a má to ve svém programu. My přeci jsme smějící se národ se smyslem pro humor, ale nejsme smějící se bestie.

My Češi jsme hrdí a svéprávní lidé, kteří si již na podzim zvolí svobodně a bez podvodů svou budoucnost, jak říká paní Natálie Vachatová, ze strany mé naděje budoucnosti a mého srdce zcela.

Amen, protože ta lidská lůza umí i psát, a to i zadarmo a jen ze srdce a mozku svého a pro vlast svou.

“Ti, kteří vědí, že ve volbách uspějí regulérním způsobem, nemají důvod prosazovat korespondenční volbu!”……..Natálie Vachatová z Trikolóry.

Měli by jsme milovat svou zemi a národ, protože jinak žádná země a národ není.

Bůh nám žehnej a ať již u těch korýtek tolik nechrochtají.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (43 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...