20.6.2023
Kategorie: Společnost

Satanská osvěta

Sdílejte článek:

STANIK DR.M.

Nedávno jsem se zde navezl do ODS a jejich pravicového premiéra. Je totiž zajímavé sledovat Fialovo převtělení z pultíkového pravičáka do marxistického realisty. U mnohých to vyvolává otázky, proč se tomu stalo. Jaká že je toho příčina?

Do fialové duše premiéra nevidíme a on sám o této změně zarytě mlčí. Takže těžko říct, ale já svoji konspirační teorii mám.

V naší kotlince se s tímto jevem, kdy se kabáty převracejí naruby a korouhvičky otáčejí po novém větru, setkáváme často. Důvod k tomu je jediný, udržet se u koryta v období politických změn.

Pokud se podíváme na našeho předsedu, zdá se mu určitě lepší hřát se na politickém výsluní, přerozdělovat veřejné prachy sobě a nohsledům, než sedět někde v kabinetu vysoké školy za mizerný plat.

A tak se pravicovému rétorovi Fialovi nemůžeme divit. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Navíc toto převtělení nemusí být až tak dobrovolné, jak se může zdát.

Názorové veletoče nejsou jen naší doménou. I mnozí politici ve světě prošli touto proměnou. Zde se můžete mrknout jak si J. P. Seers dělá prdel na účet Bidena, Clintnové a Obamy a jejich převtělení do teploušských ochránců.

Co se týká názorových veletočů, i soudružka Merkelová se uměla předvést, když před lety pravila, že se integrace Turků příliš nepovedla. To ji ale nebránilo, aby v roce 2015 roztáhla ruce jak Kristus nad Riem a nastavila svou hruď všem těm chlapcům, kteří hledali teplou náruč u své nové, německé matky.

Takže náš pravicový rétor má dosti příkladů zrady a kolaborace po celém západě a úspěšně se tomu přizpůsobuje. V závěru svou konspirační teorii rozvedu, ale vezmu to oklikou.

Dnešním západem, především pak za oceánem, cloumá mnoho skandálů, které čas od času zastíní nějaká korunovace, sportovní událost, válka či něco podobného. Jakmile ale dění utichne, rozvíří opět hladinu všedních dnů a né dát pokoj.

Čtyři vraždy (ne)stačí, drahoušku

Jako příklad průběžného skandálního prototypu americké levičácké smetánky poslouží rodinka Clintonových, která z té sebranky skutečně vyčnívá.

Moc chutná ze všeho nejlépe a když se k ní jednou někdo dostane, tak se mu z její náruče příliš nechce. Pokud pak někdo takovou pozici ohrožuje jsou i vládci, kteří se svých oponentů a kritiků bez výčitek zbaví.

Že jsou to běžné praktiky Kima nebo soudruha Si zřejmě nikoho nepřekvapí. Navíc se mrtvoly nepohodlných dají zužitkovat. Dříve se z nich dělalo mýdlo, dnes je využití sofistikovanější.

Zabíjení pro orgány v Číně. Číňan našel v žumpě rozpáraná děcka a českého jutubera to vyděsilo.

Mnohem překvapivější to je u našich západních vzorů. Je to zajímavé, ale okolo Clintonových se to mrtvolami jen hemží.

Je to především nadace Clintonových, kterou není radno moc zkoumat a zajímat se o to, jaké charitativní aktivity vyvíjí. Její angažmá na Haiti po zemětřesení v roce 2010 bylo doprovázeno skandálem s pašování dětí.

Šéfka této nadace Laura Gayler Silsby, byla na Haiti s dalšími spolupracovníky zatčena a obviněna z pokusu o únos a pašování dětí. Nejprve nadace tvrdila, že se jednalo o sirotky a převoz dětí do USA měl být legální. Ukázalo se však, že o legální převoz nešlo, dokonce že se nejednalo o sirotky, ale o děti pochytané někde na ulici.

Clintonovými byl okamžitě vyslán právník Jorge Puello s úkolem skandál urovnat a dostat spolupracovníky z Haiti. Poslali toho nejlepšího, který se v problematice vyznal. Tento právník byl sám usvědčen z obchodování se ženami a dívkami jako obchodník se sexem. Byl zatčen v hlavním městě Dominikánské republiky na základě zatykače vydaného Interpolem. V době jeho zatčení byla jeho manželka již uvězněna v Salvadoru a čelila obvinění z předpokládaného sexuálního vykořisťování nezletilých a žen. Puello byl nakonec odsouzen ke třem letům vězení.

Mnoho zaměstnanců nadace pak rychle rozvázalo pracovní poměr, když zjistili čím se také tato dobročinná organizace zabývá a pro jaké účely děti dodává. Někteří se pustili do veřejné kritiky této famílie a jejich praktik točících se okolo dětí, což jak se ukázalo je velmi nebezpečné a mnoho lidí kteří si pustili pusu na špacír přestal bavit život, nebo se jim přihodila nějaká nehoda.

Klaus Eberwein, úředník z Haiti měl vypovídat o korupčních praktikách Clintonových. Byl nalezen s prostřelenou hlavou několik dní před procesem.

Monica Petersen, po osobním prozkoumání situace na Haiti otevřeně kritizovala Clintonových nadaci za obchodování s dětmi. Nalezena oběšena.

Dr. Deal Lorich, který se osobně účastnil záchranných a humanitárních prací na Haiti, po veřejné kritice nadace Clintnových nalezen mrtev ve své koupelně s nožem v hrudníku. Závěr vyšetřování, sebevražda.

Seth Rich, měl údajně zaslat maily na Wikilleaks o zkorumpovanosti nadace Clintonových. Dvě díry v zádech ukončili jeho život

A pár dalších s kontakty na Clintonovy.

Mark Middleton, poradce Clintona oběšen a zároveň střelen brokovnicí. Naše policie by to také uzavřela jako sebevraždu.

Jenny Moore, policistka vyšetřující Billa Clintna pro pokus o znásilnění chlapce. Nalezena mrtvá na hotelovém pokoji.

Sabrina Bittencourt, zemřela „na sebevraždu“ po té co ji sekta brazilského léčitele João Teixeira de Farii, známého pod profesním jménem John of God, který byl jejím vlastním otcem, pronásledovala po celém světě. Sekta se zabývá sexuálním otroctvím, prodejem dětí, farmovým chovem žen-rodiček. Sekta má rozsáhlou celosvětovou síť na prodej nemluvňat jak k adopci, tak i k satanským rituálům a kontakty na důležité lidi včetně Clintona. Ceny dětí se pohybují v desítkách tisíc dolarů. Sabrina byla pronásledována za podání svědectví a zveřejnění všech těchto praktik.

Je to jen taková drobná ukázka v čem Clintonovi jedou a to je jen jedna odnož jejich aktivit.

Kdesi jsem vyšťoural, že v mailech Clintnové se objevuje zmínka o obětování Molochovi. Nedalo mi to a zabrousil jsem na WikiLeaks a jeden mail jsem tam skutečně našel. Cheryl Mills, v té době pravá ruka Clintonové na zamini, považuje za nutné ve svém mailu informovat mimo jiné i o tom, že odpoledne za zahradě obětovala Molochovi kuře. V oficiální státní komunikaci dosti unikátní informace.

Pokud by někdo netušil co v onom primitivním šifrování znamená řečí satanistů „kuře“, tak chlapeček. A kdyby se vám to nezdálo, tak pro příklad zabrodím do našich kalných vod a připomenu jakým způsobem u nás používali tohle dětské šifrování třeba fotbaloví bafuňáři. Jistě si vybavíte význam připlouvajících kapříků.

Tento přeposlaný mail pak od Clintonové obdržela její dlouholetá spolupracovnice Huma Abedin. O té se tvrdí, že by měla být na nějakém videu, kde s Clintnovou mučí holčičku. To video se mi sice nepodařilo najít. Ale rodinka Abedin bude povedená, protože její bývalý manžel a kongresman Anthony Weiner si odseděl 18 měsíců za zasílání fotek pinďoura nezletilé dívce.

Okolo Clintonů se pořád něco děje a kromě zvědavých investigativců se o ně začala zajímat i část FBI. Proto začala Clintonová zametat stopy a to zcela otevřeně. A protože je přeci jen alespoň z části žena, řeší problémy ženským způsobem. Aby se nedostal její telefon a noutbuk do rukou někoho, kdo by se snad chtěl v těch věcech šťourat, tak je rozmlátila na padrť kladivem. A teď si investigujte, blbečci.

O této rodině by se toho dalo napsat opravdu hodně. Shrnutí je vcelku jednoduché.

Kontakty této rodiny směřují k nejpodivnějším lidem s nejpodivnějšími choutkami.

Jejich nadace je obviňována z krádeží a pašování dětí, zpronevěry finančních darů a její zaměstnanci za tuto činnost zatýkáni.

Jejich prezidentské kampaně řídili bratři Podestovi, kteří mají podivné záliby v dětech a morbidním umění.

Umělecké kruhy, ve kterých se Clintonovi pohybují, jsou mírně řečeno kontroverzní.

Sexuální skandály, které vyšly na veřejnost, jsou dosti výmluvné a případ Lewinská je jen nevinná, veřejná epizoda.

Whitney WebbPodkcast, kde hovoří o dalších vraždách okolo Clintonů.

Satanáš, táta náš

Když už jsem zde nakousl ty úchyly, nemohu se vyhnout satanismu. Mnozí lidé si myslí, že je to taková lascivní legrace, kdy pár nadrženejch chlápků ukecá pár mladejch holek na černou mši, kde je na závěr brutálně vopíglujou. To se samozřejmě děje, ale je to verze pro amatéry, kdy se to oběma stranám zamlouvá.

Existují ale i profesionální verze a tam se to už jedné ze stran moc nezamlouvá.

Tato témata se v našich prostředcích moc nezmiňují, neboť jsou občanovi příliš vzdálená. Máme témata bližší, například že hasiči sundávali ze střechy kočičku. Popřípadě informace zásadní, že premiér přináší nějaký balíček. To, že ve vedení západního světa je jeden úchyl vedle druhého, je téma poněkud nezáživné.

O kratochvílích mocných se toho v médiích příliš neprobírá, aby dělný lid nebyl znepokojen, přesto se čas od času cosi objeví. V dřívějších dobách prosakovaly zprávy, že když už smetánku přestal bavit lov jelenů nebo štvanice na lišku, vyrazili do Amazonie a v anonymitě pralesa lovili indiány z vrtulníků podobně, jako se dnes loví přemnožená prasata v Texasu nebo v Austrálii.

Dnes zase znudění dobrodruzi jezdí na Ukrajinu a za pár tisíc dolarů si tam mohou odbouchnout z odstřelovačky někoho na druhé straně fronty.

Existují však i zajímavější leče. To se do soukromého revíru vypustí pár děcek a pak se na ně pořádá hon jako na zajíce. Ale mám to z druhé ruky, sám jsem na žádné takové polovačce nebyl.

Zde o holandské královské rodině a vraždění dětí. Svědectví Anne Marie wan Blijenburg.

Satanismus je rozhodně věc naprosto reálná a je přítomna jak v běžné populaci, tak mezi mocnými. Mohou to být jak rodinné skupiny, tak rozsáhlé organizace. Je využíván jako nástroj vydírání, moci i k pocitu sounáležitosti.

Satanista je vlastně okultní sadista, povětšinou pedofilní, kterého sexuálně vzrušuje utrpení a bolest. Ne jeho bolest samozřejmě, těch druhých. No a také pocit moci a absolutní nadvlády.

Správná satanská mše musí mít dva hlavní prvky, oběť a sex. Při amatérských verzích je oběť jen symbolická, profesionálové se s tím nemažou. Zapichujou, podřezávaj, kuchaj, upalujou, všechno povoleno. Oběti musí být lidské, žádné obětní beránky satanisté neberou a čím mladší, tím lepší. Žena v nejvyšším stupni těhotenství je satanským obětním ideálem. Krev plodu napumpovaná adrenochromem je pro satanistu neodolatelná. Další oblíbenou obětí jsou děti všech věkových skupin. Dospělí jsou používáni jen z nouze a spíš pro sadistickou zábavu z vraždění, než jako oběti Molochovy. Sexuální zábava probíhá jak mezi účastníky, tak s oběťmi a při orgiích se na pohlaví nehledí. Každá satanská mše, která má vyvolat v účastníkovi dojemnou vzpomínku musí být zakončena kanibalismem s konzumací dětské oběti, nebo alespoň přípitkem její krve. Pak se teprve mohou účastníci spokojeně rozejít.

Satanisté jsou rozeseti po celém světě, ale vždy je najdete společně s pedofily v místech, kde je možnost se dostat do blízkosti dětí. Pokud možno takových, které nemají dostatečnou ochranu svých rodičů, nebo dostatečnou ochranu institucionální. Jsou to děti přistěhovalců, děti nechtěné, děti ze sirotčinců nebo ústavů, , děti z konfliktů jaký je dnes třeba na Ukrajině, děti z menšin určené k převýchově, jako třeba v poslední době propírané hromadné hroby dětí Kanadských indiánů na pozemcích církevních institucí.

Že jsou církevní hodnostáři napojeni na pedofilní spolky a jsou sami pedofilové, na chlapečky, ale i zapojeni do satanismu se už dnes celkem profláklo.

Dále jsou děti získávány z takzvaných Broodmares což jsou matky, kterým je zaplaceno za otěhotnění a předání narozeného dítěte, nebo z farmových chovů zotročených žen. Nebo jsou jednoduše ukradeny. Dětské oběti jsou alfou a omegou satanského kultu a Moloch (Baal, Satan, Lucifer, Belzebub…) vyžaduje pouze dětské oběti.

Tyto děti jsou často používány i pro mengelovské výzkumy demokratických vlád. I CIA musela přiznat, že pokusy na dětech prováděla.

Na takovou práci jsou samozřejmě najímáni odborníci. Satanistická příprava je zde naprosto ideální, nebo to musí být alespoň odborníci přivezení v operaci Paperclip.

Jeden z odborníků, kteří se podílely na pokusech na dětech v projektu MK Ultra pod CIA byl Michael Aquino.

Kromě plnění zájmů státních měl i své vlastní a tak si založil satanskou sektu Sethův chrám, ve kterém byla velekněžkou nejprve jeho matka a po její smrti jeho žena Lilith (Lilith byla první ženou biblického Adama. Opustila ho se slovy „proč bych měla léhat pod tebou, když jsem ze stejného prachu jako ty“ a prchla někam na Sinai, kde podle legendy obcovala s démony).

Stačí jediný pohled na Aquina s jeho velekněžkou a je jasné, že do rukou téhle dvojce byste nechtěli padnout jako dospělý, natož jako dítě.

Michael Aquino byl mnohokrát obviněn z pedofilie, násilí na dětech, krádeží dětí i vražd, ovšem jeho krytí bylo mimořádné a tak si užíval svobody až do smrti. Tihle lidé s pochybnými koníčky jsou s oblibou využíváni tajnými službami, protože jsou díky své amorálnosti dobře ovladatelní a ohební. Takže jednou slouží nacistům, pak zase demokratům, jednou komunistům pak zase liberálům. Zkrátka jak se loutkovodičům hodí. Navíc, práce z které by se jiným zvedal kufr, oni dělají s opravdovým zájmem.

Mnozí lidé z veřejnosti nikdy neuvěří, že se to děje a už vůbec ne, že satanismus a úchyláctví s tím spojené je praxe světové smetánky. Ale stačí vzpomenout na hraběnku Báthory, nebo na markýze de Sade, podle kterého se jmenuje celé úchylácké odvětví. O jejich choutkách jistě nikdo nepochybuje.

Zde o satanismu a pedofilii dokonce v našem médiu. Anneke Lucas.

Ronald Bernard, holandský finančník. Hovoří nejen o satanismu a jeho vyděračském potenciálu, ale i o světě vysokých financí. Doporučuji zde.

Otřesné svědectví dívky, oběti satanismu.

Děti zabíjejí děti. Devítiletá dívka popisuje své zkušenosti ze satanské sekty.

Gideon van Meijeren, holandský politik kritizuje zametání satanismu a pedofilie pod koberec.

Země satanistům a pedofilům zaslíbená, Austrálie.

Pizza gate

Amerika je podnikání otevřená a každý si tam může splnit svůj americký sen. Tak si jeden chlapík jménem Alefantis otevřel pizzu. Konkrétně „Comet ping pong pizza“.

Jak říká tamní statistika, během několika let se vypracoval mezi padesát nejvlivnějších osob ve Washingtonu. Už to je dost divné, že prodavač pizzy je jedním z nejdůležitějších lidí v hlavním městě. Ještě divnější je, že když si prohlédnete fotky z té pizzerie. Získáte pocit že by mohla soutěžit s rockovým kumbálem Hells angels někde na periferii. Na tom podniku je jedině tak zajímavé, že v zadní části je několik pingpongových stolů, kde si můžete zkrátit dlouhou chvíli po té, co jste si objednali.

I když ještě něco je tam zajímavé, výzdoba. Svého času tam byla vystavena díla umělců, dalo by se říci poněkud kontroverzní. Třeba namalované postavy držící odříznutou hlavu a podobné skvosty. Tohle umění je velmi ceněné a třeba bratři Podestové jsou jeho nadšení sběratelé. Lidé podobně umělecky naladění se také rádi schází. Jedna z nejoblíbenějších umělkyň, která umí připravit pěknou krvavou performanci je Marina Abramovič.

Nahá M. Abramovič s vyřezanou satanskou hvězdou okolo pupku.

Marina Abramovič pořádá okultní dýchánek s moučníčkem ve tvaru lidské oběti pro uměleckou smetánku. MOCA Gala 2011.

James Alefantis však na těchto dílech nepozoroval nic mimořádného a navíc se svého času pochlubil na netu fotografií své neteře, tak nějak podivně přilepené, údajně v oné restauraci.

Fotka přilepené neteře třeba tady. Nebo tady. Mimo to je dole video, v kterém řiditel místní divize FBI v LA kritizuje vedení silových a tajných složek USA a otevřeně hovoří o satanistech a úchylech ve vedení a o vystřílení Clintonovy ochranky.

Alefantis sice následně tvrdil, že je to úplně normální dětská hra na přilepovanou, že u toho byli i jiné děti a příbuzenstvo, ale našli se škarohlídi, kteří se na něho začali dívat drobátko jako na pedofilního úchyla, kromě toho že je regulérní buzík.

Dokonce někteří tvrzení o přítomnosti příbuzných považovali za náznak toho, že by v tom mohla jet celá famílie. To, že se pedofilové velmi často zaměřují na děti, které mají ve svém dosahu a velmi často jsou to děti z blízké rodiny je realita.

Alefantis se ale rozhodl celou věc vysvětlit a poskytl médiím rozhovor. Vysvětlení se však nekonalo, naopak podezření se ještě prohloubilo a celý rozhovor působil jako nepovedené divadlo.

Alefantis vysvětluje přilepenou neteř.

Já osobně se z mládí na žádnou hru na přilepovanou tedy nepamatuji. My jsme si hráli na vojáky, na krvavé koleno, holky na maminku a třeba na doktorku, ale na přilepovanou?

Navíc, neteř byla ke stolu přilepena dost sofistikovaným způsobem a pokud bych já chtěl přilepovat děti, musel bych u Alefantise projít školením.

K tomu začali na restauratéra vylézat na povrch divné věci, jako třeba mailová komunikace. Jeho kontakty na podivné lidi s podivnými choutkami. Další přišli s tím, že je levobočkem Rothschildů a jiní zase na jeho kontakt s Clintonovými (ti aby někde chyběli). A ti nejhorší si vzali na paškál jeho nomen omen ve francouštině „Miluji děti“ (j’aime les enfants).

A ještě trochu šifrování. Pizza je pro pedofily krycí slovo pro dítě.

Výživná stránka o umělcích a uměleckých dílech vlastněných Podestou.

Upoutávka na film Mariny Abramovič z návštěvy sekty zmiňovaného João Teixeira de Farii z Brazilie.

Buckinghamský incident

To takhle někdy v polovině minulé dekády jakýsi švédský turista zajel na britské ostrovy a natáčel si Buckinghamský palác a z čista jasna se v horním patře otevřelo okno, z něho vypadla svázaná prostěradla a po nich začal slézat nahý chlapec. Tak bych tipoval věkem okolo osmi let plus mínus.

Video na netu nelze najít, ale zde jsou z něho alespoň fotografie.

Chlapec padající z prostěradla při útěku z Buckinghemského paláce. Pád Cabaly, čas 2:09:00

Chlapec slezl asi do poloviny, pak už se ale neudržel a spadl. Kam spadl nebylo vidět, protože v záběru překážela jiná budova. Když bylo toto video zveřejněno a policie byla dotazována co to mělo znamenat, veřejnosti bylo sděleno, že jim nikdo nic nehlásil a proto nic nešetří. To, že královská policie nevyšetřuje královskou rodinu, by nemělo nikoho překvapovat. Navíc mají dost svých problémů.

Londýnští policisté sexuálními predátory.

Přesto, že o tomto konkrétním případě nevyplulo na povrch skoro nic, je zřejmé že v královském paláci bylo drženo proti své vůli nějaké dítě, které se snažilo z královského sídla uprchnout, z neznámých příčin bylo nahé a co se s ním následně stalo je záhadou.

To, že v britské královské rodině nebude všechno v cajku jsme mohli vidět v kauze Lolita expres, kdy Epstein půjčoval princi Andrewovi své mladistvé milenky, které v těchto kauzách vypovídají, nebo poskytují rozhovory tisku. Andrew je v tom všem až po uši a královna než zemřela, zbavila ho všech titulů a vyznamenání. K čemuž už musel být sakra důvod.

Celou kauzu začala provětrávat Virginia Giuffre fotografií, na níž jí princ drží okolo pasu a v pozadí stojí Ghislaine Maxwell. To královskou rodinu vyděsilo natolik, že ji dali držhubné přibližně 6 milionů liber. Bylo to však zcela zbytečné, protože tahle ženská neumí mlčet. Královská rodina tak najela na tvrzení, že je fotografie falešná. To už ale moc nezabralo, protože k aférce se začaly přidávat další svědkyně.

Fotograf, který reprodukoval fotku na které je princ Andrew a Virginia Giuffre.

Zde je reprodukovaná fotografie ve velmi dobré kvalitě.

Princ se z toho pokusil v BBC vykecat, ale moc se mu to nepovedlo.

Lolita expres

K Virginia Giuffre se postupně začaly přidávat další ženy, které byly v dívčím věku najímány na sexuální služby a nabralo to takové obrátky, že Epstein a jeho bordelmamá Ghislaine Maxwell skončili ve vězení. Do toho se na veřejnost dostal Epsteinův telefonní diář s čísly presidentů, kapitánů průmyslu, soudců, prokurátorů, celebrit, což přímo panicky vyděsilo tu nejvyšší západní smetánku. Když se totiž novináři začali zajímat o to, kdo v Lolita expres figuroval a kdo létal Epsteinovým soukromým letadlem na jeho ostrov Little Saint James za úchyláckými radovánkami, začali jim vypadávat oči z důlků. Namátkou, Bill Gates, Zuckerberg, Clinton (už zase), Podesta, princ Andrew.

Little Saint James je součástí Panenských ostrovů a je to území USA. Epstein si zde vybudoval skrytou základnu, schovanou před zraky zvědavců. Přesto pozornost upoutal, protože u vrtulníku, kterým na ostrov létal z nejbližšího letiště se shromáždil houf nezletilých a dospívajících dívek, které s ním pak společně odlétaly na ostrov.

Já nevím, že se musí vždy najít nějací škarohlídi a závistivci co chtějí bohatým zkazit každou kratochvíli. Kdyby Epstein tvrdil, že má školu potápění pro panny a mírně pokročilé, muselo mu to projít.

Epstein už byl pro pedofilii a obchod s bílým masem jednou ve vězení, ale byl to takový fešácký kriminál, jako měl u nás Dalík. Postupem času ale celá věc nabrala obrátky a pedofilně liberální spolek už nad ním nedokázal držet ochranou ruku. Epstein byl uvězněn a všichni co s ním měli kdy co společného se děsili, kam až vyšetřování povede a kde a u koho skončí. Při domovních prohlídkách se nacházely zajímavé věci a vyšetřovatelům začalo být jasné, jak to smrdí.

Vyšetřující policisty v Palm Beach na Floridě, kde měl Epstein jednu z rezidencí, začali sledovat podivní chlápci, vyslýchat je agenti FBI a také u nich provedli domovní razie. Důstojník Joe Ricardi si u svého kolegy Johna Marka Dougana uložil asi 700 CD nahrávek z kauzy, které během vyšetřování nashromáždil a o kterých zřejmě věděla CIA i MI6. Ten byl jednoho dne nalezen mrtvý. Jakmile to Dougan zjistil, na nic nečekal, odletěl přes třetí stát do Ruska požádat o azyl. To tak rychle a tajně, že to nevěděla ani jeho žena.

700 disků s nahrávkami. Důstojník John Mark Dugan utekl do Ruska

Rozhovor s Duganem.

Kompro, pokud ho Dugan má, u něho zůstalo a nejistota mezi mocnými přetrvala. Pozornost se tedy přesměrovala na samotného Epsteina.

Možná byste řekli, že svědka takové důležitosti budou držet pod stálým dohledem kamer a u dveří cely budou stát dvě gorily, co kdyby. Ale to ne. Přes všechny kontrolní mechanismy se podařilo Epsteinovi spáchat sebevraždu.

Je tedy pravda, že v danou dobu zrovna nešly kamery na chodě a bachaři, kteří měli dělat pravidelné obchůzky se zrovna někam zaběhli. Ale to se stává naprosto pravidelně i našim odpovědným a statečným orgánům.

A tak se Epstein s radostí a nekontrolován mohl v klidu oběsit. Má na krku sice dvě strangulační rýhy, rozlámaný ohryzek, cela vypadala jak kdyby se tam chvíli vztekal Vémola, oběšence prý odřízli, ale oprátka nebyla odříznutá, ale to jsou všechno maličkosti, které se při vyšetřování vyjasní.

Tahle věc stále hýbe západním mediálním prostorem, k nelibosti všech zůčastněných.

Grilování soudružky, která má na starosti bezpečnost vězňů.

Epstein, foto mrtvoly, foto cely, rozbor.

Jak byl nalezen Epsteinův telefonní zápisník.

Vlivní lidé okolo Epsteina s jistou nadsázkou.

A ještě šikovná slečna popisuje seznam Epsteinových zákazníků.

Investigativka Whitney Webb. Tahle holka je fakt dobrá. První část a druhá část.

Whitney W. o Epstainových aktivitách na Panenských ostrovech a Etiopii, ohledně transhumanismu.

Elixír mládí. Adrenochrom

Nejdražší droga na světě, kterou si mohou dopřát jen ti opravdu bohatí. Ke smůle mnohých dětí se tato droga nezískává z nějaké rostliny jako kokain nebo opium, ale z dětské krve. Navíc se ono dítě musí asi hodinu mučit, aby se do jeho krve vyplavilo dostatečné množství adrenalinu a teprve po té je z dítěte krev odčerpána. Děti jsou k těžbě používány proto, že je u nich nejvyšší koncentrace adrenochromu v poměru k množství krve, nemohou se bránit a jsou takové hezky čerstvé.

Tento hormon produkuje šišinka mozková a to tím více, čím více je dítě ve stresu a především pokud má pocit ztráty života. Děti si tak prochází enormním utrpením a mnohé danou proceduru nepřežijí.

Kolik dětí skončí v tajných bordelech, v otrocké práci, na náhradní díly, kolik v obětních rituálech satanistů (číslo se stále zvyšuje a jsou to desítky tisíc) nebo na farmách jako užitková zvířata k těžbě adrenochromu se jen odhaduje, ale čísla jsou to obrovská. Celosvětově se uvádí, že se za rok ztratí asi osm milionů dětí a v USA to má být několik set tisíc.

Investigativci nalezli nabídku adrenochromu zakamuflovanou i u společností jako Amazon a to ne v gramech nebo kilech, ale v tunách. Kolik dětí musíte zabít, abyste získali tunu adrenochromu si neumím představit. Každopádně hérečky po něm vypadají skvěle a když se to zkombinuje s šikovným chirurgem, mohou vypadat v osmdesáti jako Cher.

Všichni, kdo tuto drogu užívají ať už v jakékoli podobě vědí jak se získává a vědomě se na tomto odporném obchodu podílejí. Hollywood je jedním z hlavních odběratelů, pro její omlazující účinky.

A jak pravil Mel Gibson, Hollywood je satanské a pedofilní hnízdo ve správě Iluminátů, prosáklé dětskou krví. Po bok Iluminátů se musí zařadit každý, kdo tam chce něco znamenat. Proč myslíte, že Katy Perry byla hlavní hvězdou korunovace.

Kate Perry Bon Appetit. Na kanibalismus musíte gojimy připravovat opatrně.

Joseph Okechukwu v křesťanském vysílání Relevation TV o symbolismu a The Commonwealth Games Bull, kabale, dvaceti letech v Hollywoodu.

Když už jsme u toho Hollywoodu. Woody Allen, jeho pedofilie a odposlechy FBI. S Whitney Webb.

Bohemia grove

Neboli „Háj Bohemia“ je malá oblast v Kalifornii. Kromě názvu zaujme i tím že na hranici tohoto pozemku teče Ruská řeka a uvnitř areálu je kromě jiných socha Jana Nepomuckého. Je zřejmé, že je tu krajanská stopa i když podle oficielního výkladu by to měla být stopa českých Němců a českých Židů, kteří roku 1859 založili v Praze recesistický spolek Schlaraffie.

Ten se s imigranty přesunul na americký kontinent. Postupem času se ale změnil jeho význam i poslání. Význam „bohemian“ by v tomto americky pojatém smyslu měl znamenat nezávislého novinového reportéra.

Bohemia grove by měl být ve vlastnictví Bohemia club, uváděný jako spolek novinářů a umělců. Postupem času se z původní recese ale stalo něco zcela jiného. Já nevím proč to tak vždycky vyjde, ale do pražské Schlaraffie měli vstupovat (infiltrovat) i členové tajného spolku Sath-Bhai navázaného na cabalu a zednářské lóže, z kterých si mimo jiné hodlala Schlaraffie tropit posměch.

Několik desítek hektarů sekvojového lesa se stává na čtrnáct dní v roce kempem mocných a vlivných pedofilů, teploušů i satanistů z celého západního světa.

Co se tam těch čtrnáct dnů děje, je opředeno tajemstvím. Nikdo z lidí, kteří jsou najímáni v tyto dny na práci, nechce říct ani slovo. Však také každý brigádník podepisuje doložku mlčenlivosti. Ženám je zakázán vstup, nebo je přísně omezen jen na určitá místa. Celou oblast hlídá ochranka a nikomu se tam nechce moc čmuchat, protože by se nemusel vrátit.

Před velkou sochou výra, což je původní znak spolku Schlaraffie symbolizující moudrost, je pořádána okultní mše, při které je spálena atrapa člověka. Tím celý potlach začíná.

Existuje jen velmi málo svědků, kteří jsou ochotni promluvit a to jsou většinou ti, kteří mají nevyřízené účty.

Paul Bonacci, svědek který tvrdí, že byl transportován na pedofilní sraz do Bohemia Growe a byl přítomen zavraždění jiného chlapce.

Fiona Barnett tvrdí, že australský politik Kim Beazley senior zajišťoval její převoz do Bohemia Growe z Austrálie, jako dětské prostitutky. Autorka faktografické knihy o zneužívání dětí, Eyes Wide Open.

Stehýnko nebo křidýlko?

V USA za posledních pár let vyrostlo několik set podnikatelských provozoven, kam mohou americké ženy odložit svůj plod. Každý stát unie si sám legislativně upravuje do jakého stáří plodu je možno potrat podstoupit, někde to ani omezeno nemají.

V USA, tak jako i v jiných vyspělých, civilizovaných státech mají legislativně ošetřeno co s těmito biologickými zbytky dělat a jak je likvidovat.

Přesto, že tomu zřejmě nebudete věřit, najdou se v civilizovaných, demokratických společnostech lidé, kteří by na těchto zbytcích malých člověků chtěli něco zkoumat, nebo s nimi dělat jiné zajímavé činnosti.

Shodou okolností je i část lékařů z oněch klinik, kteří takovýmto výzkumníkům vycházejí vstříc a chtěli by na své vstřícnosti drobátko vydělat. I když v rozporu s tamními zákony. Oni lékaři už mají propracovanou metodiku jak vyjmout z matky plod, aby se nepoškodili orgány a pokud dítě ještě žije nevadí, naporcuje se podle potřeby. Vždyť matce na něm stejně nezaleží, tak co. Že lékaři skládají nějakou přísahu? Asi jo.

A tak se od investigativců se skrytou kamerou můžete dozvědět, že za třicet babek je k mání něco malého, jako třeba nožička nebo ručička. Za sedmdesát můžete obdržet něco většího, třeba hlavičku. No a nejvíc na dračku jdou játra, ta jsou nejmíň za sto babek.

K čemu mohou být komu dobrá lidská játra, konkrétně játra lidských plodů nevím. Ještě bych tak věděl, proč by byla rvačka o játra husí. Ale dětská? No nechám to na vaší fantazii.

Tento trend plně zapadá do agendy depopulace světa a všichni superbohatí tuto agendu radostně podporují. Jejich plány na redukci obyvatel planety už vylézají na světlo. Bohužel je nenapadlo začít depopulaci u sebe, ale jako vždy u těch druhých.

Sestřih videa, řiditelka Planned Parenthood Deborah L. Nucatola nabízí časti potracených dětí.

Celé video

Dr. Mary Gatter by si za zbytky člověků ráda koupila lambo.

Duhová ČT

Jistě není třeba zdůrazňovat, že žádná z podobných kauz se v ČT neobjeví. Je škoda, že Dvořák byl odejit, protože satanistům sloužil opravdu dobře, ale i nový řiditel byl jistě dobře proškolen a instruován, a tak bude pokračovat v započatém díle.

Není potřeba razantních změn. Bůh ví co by to mohlo přinést. Není třeba se zbytečně šťourat v něčem co slouží. Socialismus s lidskou tváří se nám osvědčil, navíc je jeho pokračování naplánováno na mnoho desetiletí dopředu a voliči v této zemi jsou z něj nadšeni.

Jen bych se přimlouval aby Déčko bylo o něco více duhovější. Přidal bych pár deprivačních pořadů o přihřáté planetě. Přidal bych pořady o vaření, neboť ne každé dítě si umí usmažit švába. A také by se mi líbilo více sexuální výchovy pro ženy od šesti let. K tomu bych doporučil novému soudruhovi zapracovat na osvětě, aby děcka pochopila co se od nich do budoucna očekává, k jakým radovánkám budou připravována. Také bych pozval pár imigrantů z třetího světa, kteří by mohli pohovořit na téma šťastného manželství dětských nevěst.

Doporučil bych ještě přidat pár zpravodajských pořadů z terénu. Třeba z Pochodu hrdosti.

Je škoda, že televize nevysílá přímý přenos z tohoto paráde marše. Jestliže má ČT, především pak Déčko, také za úkol vzdělávat. Bylo by nanejvýš potřebné, aby se i v té nejzapadlejší samotě dítka dozvěděla, co všechno za úchyly se může volně pohybovat po městě a aby už od mládí věděli na koho si dát bacha. Myslím, že přímý přenos téhle úchylárny by mnohým vidlákům otevřel oči.

Přes ČT jsem se vrátil do našich luhů a hájů a tak pár slov k našemu premiérovi. Na příkladu Clintonovy nadace jsem uvedl, k jakému účelu mohou tyto organizace také sloužit. Takových spolků jsou po světě tisíce a já osobně se už na každý takový dobrotivý spolek napojený na veřejné peníze dívám s nedůvěrou. Že se úchylové snaží dostat do blízkosti dětí a využívají k tomu bohulibé krytí vychází z podstaty věci. Netřeba chodit daleko, stačí vzpomenout na kauzu Kuřim, ve které byly aktéři profesně propojeni v předškolním zařízení Paprsek. Podobně můžeme zavzpomínat na Kulínského a jeho dětský pěvecký sbor.

Kuřimská kauza. Tohle děvče to podalo hezky uceleně. První a druhý díl.

Závěrem

Jak známo, v rodině našeho premiéra je také jedna nezisková organizace placená z veřejných financí. Za dobu své existence nás stála asi sto mega. Kromě jiného upotřebila tato nadace přibližně dva miliony na barmské ženy. Možná by nám tedy mohl premiér povědět, co je nového se Su Tij.

Ne že by mě nějak moc zajímala dcera bolševického generála, který zakládal v Barmě komunistickou stranu. Mě by spíš zajímalo koho, že to premiér Fiala vlastně podporuje. Zda tato nadace stojí společně s komunisty proti barmské vojenské chuntě, nebo s chuntou úspěšně spolupracuje v boji proti barmským komunistům. Určitě však byla vybrána organizace nejlepší, jak nás informoval sám Cemper na svých Manipulátorech.

„Na financování projektu se podílelo Ministerstvo zahraničních věcí ČR a také americké vládní a nevládní organizace. CDK do něj bylo vybráno ve veřejném výběrovém řízení, mimo jiné proto, že již mělo dlouholeté zkušenosti s vedením podobného projektu na východní Ukrajině.“

Tak to mě uklidnilo, že v tom jedou amíci a zkušení bojovníci z východní fronty.

Jakmile se v tom začnete šťourat zjistíte, že celý západ vede úchylná banda. Na této adrese  bylo asi čtrnáct dnů video se slovenským europoslancem Uhríkem, který se nechal trochu unést a rozpovídal se o tom, že tamní parlament je prošpikovaný všemožnými úchyly.

Ono pokud byste pozorně sledovali návštěvu Zelenského v euparlamentu, jak na něm ti hošíci z Bruselu mohli oči nechat a jak se s ním vodili za ručičku, mohla by vás napadnout lecjaká konspirace. Však to moc dlouho nevysílali.

Východní blok samozřejmě není o moc pozadu. Vzpomínáte, jak se jeden odborový bos vyjádřil, že je o strach ohnout se na Ministerstvu dopravy pro tužku a jaké z toho bylo haló. A když trochu zavzpomínáme, Husák s Brežněvem si po dlouhém odloučení museli hned na letišti dát francouzáka.

Možný důvod proč je najednou tak tlačeno na vdávání a ženění úchylů, proč jsou úchylárny zaváděny do škol, proč je sexuální výchova už v jeslích, proč všude visí duhové vlajky a pochoduje se za hrdost, proč je společensky nepřijatelné vidět rozdíly mezi pohlavími, proč jsou vítáni migráčci ze zemí s kulturou dětských nevěst a proč je vládními kruhy po celém západě potlačována kritika toho všeho, může být nakonec velmi prostý.

Čí je to agenda, komu prospívá a kdo ji tak úporně prosazuje se můžeme dohadovat. Můj typ je, že kromě jiných cílů, mají všechny tyhle skupiny jeden cíl společný, a to snížení věkové hranice pro sex. Dětské nevěsty, sex s dětmi, sodomii a podobné, mají tyto náboženské a kulturně vyšinuté existence jako dlouhodobý cíl a liberálně úchylní vůdci současného západu v tomto hledají spojence na všech úrovních. Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit, ale já jsem konspiračně dál.

Co je to žena?

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)