17.8.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Prague Pride i ve znamení gumy, kůže a latexu

Sdílejte článek:

GP

V sobotu 12. srpna prošel Prahou v rámci každoročně se opakující propagace genderové a LGBT ideologie průvod sympatizantů zájmových skupin zastoupených politickými neziskovými organizace průvod zhruba šedesáti tisíc lidí, z nichž převážnou část tvořili cizinci. a letos se bylo skutečně na co dívat. Široká veřejnost měla jedinečnou možnost se seznámit se sexuálními preferencemi LGBT lidí, kteří je již neskrývají ve svých podnicích.

 

Tématem letošního LGBT pochodu byly tradice

Tématem letošního pochodu části sexuálních menšin a jejich příznivců byly tradice. S mottem “Tradičnější, než si myslíte” vyrazilo do pražských ulic podle oficiálních údajů kolem 60 000 lidí. I když u hojného počtu účastníků se vlastně dnes neví, zdali o nich hovořit jako o lidech, aby je to vzhledem k genderové diverzitě neurazilo.

Pochod zvýrazňovali lidští “psi”, “koně” nebo “medvědi”

Na letošním Prague Pride mohl návštěvník potkat i různé imitace zvířat, jako například koně a psy. Zejména u některých “pejsků” zaujali jejich gumové ocásky. Některé modely se na tělo připevňují takzvaně “zvenčí”, ovšem oblíbenější jsou modely, které se aplikují částečně vně lidského těla v jeho zadních partiích. Někomu pro smích, pro majitele těchto “kostýmů” nedílná součást při sexuálních aktech. O přehlídku fetiše a sexuálních preferencí nouze rozhodně na letošním Prague Pride nebyla. Bičíky, svazování, kůže, guma a latex: i takový byl letošní Prague Pride.

Jak je to s tou tolerancí a respektem?

Čas běží a jak se říká, pokrok nezastavíš. A v LGBT komunitě berou pokrok skutečně velice vážně. Co ještě před několika málo lety zůstávalo zavřené za dveřmi sexuálních gay podniků, to je dnes většinové společnosti předkládáno zcela veřejně. Zajímavé je, že do podniků, kam chodí právě tací “pejsci, koníčci, medvídci…” heterosexuálové a ženy zpravidla nemají přístup. Jednoduše tam nesmějí. Naopak ti, pro něž jsou takové podniky s temnými komorami a různými sexuálními “hračkami” určeny, rádi vyjdou masově do ulic ukázat se na odiv široké veřejnosti. Jenže na té ulici jsou i malé děti. A ty vidí a vnímají dění kolem sebe. Progresivní rodiče berou na tyto průvody své děti sebou. Je to stejné, jako kdyby je vzali do nočního gay podniku se zmíněným zaměřením.

Ze Stanu do stanu, snad se tam dostanu

… a skutečně se dostal. Ministr vnitra Vít Rakušan ze STANu skutečně cestu do duhového stanu nejen našel, ale razil si dokonce hrdě cestu v čele průvodu. A to i s celým vládním “Fraucimor”, ministrem zahraničí Janem Lipavským od Pirátů, nechyběl samozřejmě ani předseda Pirátů Ivan Bartoš a další. Prague Pride je veřejná masová akce, která stojí miliony korun, podporují ji různé korporace, organizace a úřady, a proto není divu, že je vždy tak hojně navštěvovaná, a to převážně turisty ze zahraničí.

Zastoupení nechybělo ani z řad koncernů a institucí

Coca Cola, Vodafone, Škoda, Moneta Bank a další koncerny a instituce měly v Praze na Prague Pride své stany. Jeden z nejzajímavějších stanů měl ale velmi prostý účel: návštěvníci si zde kupovali “sexy wafle”. Na první pohled nic zvláštního. Možná si některý ze zákazníků všiml růžového nápisu na tričku “genderově vyladěného” chlapce(?) “MR.DICK” (v překladu PAN ČU**K). Rozhodně si růžovo-černého stanu nešlo nevšimnout.

Sponzoři liberálního neziskového sektoru nesměli chybět

Norské fondy a Americká ambasáda patří dlouhodobě mezi stálé a štědré sponzory politických neziskových organizací působících v oblasti LGBT, gender a feministických ideologií. Jsme fér! lze jmenovat jako jeden z příkladů. Stánky Člověka v tísni, Amnesty International, Sociální demokracie, Mladých Zelených nebo Greenpeace též nešlo přehlédnout. Není divu, že Greenpeace spojilo “Queer a klimatickou spravedlnost” dohromady. Na plakátu byla fixou napsána věta, nad kterou by se měl (zřejmě) každý zamyslet: “Patriarchát ničí klima i lidskou diversitu a vztahy.” Ještě že má Česká republika štěstí v tom, že v ní žádný patriarchát nevládne.

Nechyběla ani radikální levice

LGBT neziskový sektor se netají svými sympatiemi k radikálním, levicově orientovaným uskupením. Proto není vůbec divu, že se i letos na Prague Pride objevily vlajky Antifa, radikálního uskupení, které si je velice blízké i s parlamentní stranou Piráti. Na průvodu se nad hlavami účastníků kymácely rozličné transparenty někdy až se znepokojujícími hesly. Petiční stánek s peticí na uzákonění Euthanasie – asistované sebevraždy – zrovna důkazem úcty k životu taktéž není.

Hesla jak do “prvomájového průvodu”

“Chci emigrovat kvůli debilním zákonům a každodenní queer fobii”, neslo zjevně nebinární individuum nad svojí rozčepýřenou hlavou. Štěstí pro “to”, že máme otevřené hranice a Česká republika žádné menšiny nediskriminuje. Nápis “Satan miluje všechny své děti” zase vítal návštěvníky na duhovém transparentu u stanu Satanistů. Co chtěl autor transparentu nápisem “Petr Fyala nemasturbuje” vyjádřit lze skutečně jen hádat. Pro někoho možná tato hláška jistou hodnotu mít bude. Za zajímavý stojí transparent s nápisem “Revoluce začíná pusou”, jenž nesla jedna z účastnic pražského duhového hemžení. Vzhledem k tomu, že se na pochodu pohybovalo hodně vládních politiků, lze se jen domnívat, co tím autorka chtěla, komu co vzkázat.

Děti středem zájmů LGBT aktivistů

Letos se v globálním měřítku soustředila pozornost LGBT aktivistů zejména na děti. To vyvolalo zejména ve Velké Británii, Kanadě a konzervativní části USA silný odpor občanů, kteří na protest proti genderové a zejména trans-indoktrinaci dětí podnikaly mnoho protestních akcí. Nevýraznější byl bojkot prodejních řetězců a korporací, které duhovou propagandu cílenou i na děti masivně mířili. Prague Pride nezůstal moc pozadu: TRANSparent s nápisem “Inclusive sex education for all schools” (Inkluzivní sexuální výchova pro všechny školy) hovoří snad za vše.

Vše pro “práva” LGBT – i konec svobody víry a náboženského vyznání

Na jedné straně se LGBT agenda tváří jako mírumilovná, lidskoprávní, otevřená a tolerantní. Napětí mezi věřícími lidmi a LGBT aktivisty ve společnosti vždy bylo – a to všude na světě bez rozdílu. Zjevně v České republice ale zástupci LGBT komunity (do které se hlásí i velký počet příznivců z řad heterosexuálů) zrovna dvakrát velkým smyslem pro toleranci a vzájemný respekt neoplývají. Na letošním Prague Pride dominoval útok na lidi a církve, a to v takové míře, v jaké ještě nikdy při předchozích “duhových hemžení” neproběhl.

Mezi takové nejjemnější lze zařadit transparenty s nápisy “Co by udělal Ježíš? Jasně, že by byl se všemi na PRIDU”. I ideologický nesmyl, jenž byl napsán duhovým písmem na jiném transparentu “Bůh je trans(cendentní)” lze považovat snad více za úsměvný. Tolik úsměvný už nebyl na Prague Pride ani růžový nafukovací kostel. Ten již v minulosti, například v Brně, posloužil k protestní akci radikálních feministek proti kardinálu Dominiku Dukovi. Enormní zájem na liberalizaci církví v jejich postojích vůči LGBT má i OSN. Náboženství by podle OSN měla přijmout “práva LGBT”. Vlády by měly trestat představitele náboženských společenství a náboženských organizací, pokud nerespektují nebo neuplatňují “práva LGBT”. Zpráva dále doporučuje, aby vlády ovlivňovaly náboženské komunity zevnitř podporou pro-LGBT skupin v rámci náboženství.

Západ rychle tahá za brzdu, Česká republika se ještě ani nerozjela
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)