15.5.2016
Kategorie: Společnost

Objednal si Míla Hájek popravu Martina Konvičky?

Sdílejte článek:

3P 15|05|2016

Pochopí někdo stupiditu vysokoškolsky vzdělaného hovada? Vypadá to, že to tento zmetek opravdu napsal a vystavil na londýnskou mešitu (svým způsobem) ŽÁDOST O USMRCENÍ MARTINA KONVIČKY!!!

[ad#clanek-respo]

Vůbec mne nezajímá, že žije v bublině počítačových her! Vystudoval v Plzni medicínu, kde musel složit zkoušku z psychologie, takže by měl být schopen rozeznat rozdíl v nebezpečnosti svého činu oproti nezávaznému žvanění na FB!

Na jedné straně Martin Konvička, zřejmě v podroušeném stavu, plkal na FB diskuzi hospodské kecy smísené s žargonem fotbalových fanoušků, takže tím vůbec nikoho neohrozil! Kdyby si Martin Konvička nebyl jistý neškodností plkání, mohl to klidně zapřít, protože žádné přímé důkazy neexistují. Sejmutí obrazovky pomocí software nemá žádnou právní hodnotu!

Na druhé straně tento zmetek vystavil fotku konkrétní osoby s udáním jejího zaměstnání a místa působení na zeď místa, kde se mohou vyskytovat duševně vyšinutí teroristé a připsal tam i informace, kvůli kterým zabíjejí i nevyšinutí muslimové! Vzhledem ke své kvalifikaci je toto jednání na úrovni žádosti o popravu Martina Konvičky!!!

13221521_562648437241488_3059158206118592406_n

Toto jednání považuji za stejně nepřijatelné a asi na stejné úrovni, jako když za Stalinského teroru někdo napsal udání KGB, že někdo nenávidí Stalina! Byla to vlastně žádost o co nejpřísnější potrestání, často s následky smrti označeného. 

Tento zmrd má ještě drzost vyhrožovat dalším lidem, že na ně pošle teroristy. Pokud se někdo pokusí na Martina Konvičku zaútočit, musí si Míla Hájek uvědomit, že bude obviněn z objednání vraždy Martina Konvičky.

Měl by si také uvědomit, že neohrožuje pouze Martina Konvičku, ale i jeho blízké a příbuzné, popřípadě studenty. Magory s pomstou v očích nezajímá, že ostatní mohli mít k Martinově činnosti výhrady a mohli být i trochu na jejich straně. Minimálně pomocí si uvědomit, že nežijeme izolovaně.

Zveřejňuji volně dostupné fotky, protože mezi odpůrci islámu nemáme násilníky, kteří by se mstili samotnému pitomcovi, natož jeho blízkým. V nejhorším případě jim někdo z okruhu jejich známých může říct, že mají ve svém kruhu lidské hovado, přestože je vystudovaný záchranář. 

Už to raději z FB smazal nebo zneviditelnil.

[ad#clanek-respo]

ZDROJ: 3P

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...