11.5.2016
Kategorie: Společnost

Multikulturní obohacování Evropy

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 11|05|2016

V centrále hejtfrí musí jásat. V Londýně se stal starostou první muslim Saliq Khan, potomek přistěhovalců z Pákistánu, jenž se dokázal stát profesorem a úspěšným politikem. Po svém zvolení prohlásil, že je symbolem sjednocení a že bude bojovat proti extremismu. Dokonce se několikrát sešel i se zástupci židovské komunity a instalován byl v křesťanské katedrále.

[ad#clanek-respo]
 .
Sluníčko multikulturalismu opět vyšlo a můžeme očekávat světlé zítřky. Zuřiví salafisé schovají nože a všichni si tak nějak padnou kolem krku. A kdo si to nemyslí, je fašoun nácek a xenofob. Jako třeba rabi Ašer Šapiro z Londýnské židovské komunity, který vidí vývoj v těch nejhorších barvách. Dle něj Británie, Francie i Belgie vyžene všechny Židy a proto výzývá všechny k okamžité emigraci do Izraele. Asi nezapomněl, že novopečený starosta několikrát vyjádřil podporu teroristickému hnutí Hamas a nešlo pouze o slova, několikrát se dokonce zúčastnil demonstrací proti Izraeli.
 .
Avšak mnohem varovnější jsou jeho styky. Jeden z lidí se kterými byl v kontaktu a vyjadřoval mu podporu byl Suliman Gani, tento muž se nejen vyjádřil o podřadnosti žen, ale udržoval styky s teroristickou skupinou Chizb ur Tahir, dále podporoval teroristy z El Kajdy uvězněné na Guantanámu. A k tvrzení, že jeho zvolení je výsledkem multikulturalního Londýna jen maličkost. Khan dostal 1, 3 milionů hlasů což se dle některých odhadů blíží počtu muslimských obyvatel Londýna. A ti ostatní holt zůstali doma.
  • Během soudního sporu za urážku úřednictva uvedl žalovaný, že takto oslovuje manželku při pohlavním aktu a jí to pomáhá k lepším výkonům.
  • Prý v případě Brexitu vypukne v Evropě válka pravil Cameron. To neva Jakub Janda už má připravenej tank.
  • Za urážku úředníka bude pokuta 10 000 kaček. Tak rychle naposledy: úředníci jsou kun*y pojebaný.
  • Skoro bych na toho Haška úplně zapomněl. Ale fantastickej PR výkon České televize mi ho zase připomněl. Nechápu, jak to dokázali, postavit mu propagandu na takový banalitě. Ale jsou fakt dobrý. Předevšim teda v disciplíně s názvem skok na špek s doskokem do zdi. A to tam byl jen takovej malej, opocenej špíček…
  • 120 levičáků ve Vídni napadlo baseballovými pálkami tři lidi držící čestnou stráž na místě kde imigrant ubil železnou tyčí nevinnou ženu. Zřejmě rakouský hate free.
  • Budeme řešit problémy zdravým selským rozumem, usnesli se na sjezdu. A šli polít sousedovi pole Roundupem.
  • Soudruh Štětina včera vzlykal na svém FB, že klesá podpora EU mezi obyvateli. Vnímá to jako výsledek ruské propagandy. Pokud se tedy KGB infiltrovala do EK, nelze s ním než souhlasit.
  • Kapitánské zkoušky pro převozníky, porybný k akváriu a u vlastního bazénu plavčík. Vítejte v EU
  • Z Pelikánovy vlajkové lodi české islamofilie, procesu s Martinem Konvičkou, se stává fraška. Soudce se žalobou v současné podobě odmítl zabývat a vrátil ji k dopracování. Prokurátor místo dopracování podal stížnost. Úkony se kupí, hodiny úředníků spotřebovávají, výstup nulový… ať žije česká byrokracie! Hlavně, že má Pelikán na budově ministerstva nálepku Hate Free.

[ad#clanek-respo]

bloger_605

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...