Krásné a požehnané vánoce

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Vážení čtenáři, jako šéfredaktor deníku Pravý prostor bych vám všem chtěl popřát krásné a požehnané vánoce.

Zastavme se v tuto chvíli a zahoďme za hlavu všechny starosti a nešvary, které nás pronásledují. Ano, není to jednoduché a pro někoho i téměř nemožné, ale zkusme se alespoň dnes si tento luxus dopřáti. Je to nad všechny dary. Prožít den radosti a bezstarostnosti jen při rozjímání nad krásami života. Jednou za rok. Právě v tento významný den.

Chtěl bych vám, vážení čtenáři, také poděkovat. Poděkovat za vaši přízeň, kterou PP prokazujete. Jak jistě víte, oslavili jsme letos již deset let na českém mediálním rynku a stále se nám daří růst. V poslední době je navíc poznat, že lidí vyhledávajících na internetu nemainstreamové alternativní názory je stále více. Masmédiím lidé přestávají věřit a vidí, že pravda se píše někde jinde. Že se nás vládnoucí panáci a jejich novinoví mopslíci jen prostě a jednoduše bojí. Že se oni bojí pravdy.

Chtěl bych dnes poděkovat také všem, kteří nás podporují finančně. Protože peníze vládnou světem a nic není zadarmo. Ani vydávání internetového deníku, natož takového, který je v nemilosti vrchnosti a v žádném případě nedosáhne na nějaké granty či dotace. Proto každý, kdo nám pošle byť maličkatý dar má zásluhu na tom, že můžete číst tyto řádky. Moc si toho vážíme.

Chtěl bych také poděkovat všem našim autorům, kteří na PP přispívají jak přímo, tak sdílením svých článků. Mám za to, že zde publikují opravdu ti nejlepší z české alternativní scény, a že nikde jinde nenajdete výběr tak kvalitních textů pravicového zaměření. To dělá pravý prostor jedinečným a výjimečným. A také nejčtenějším pravicovým alternativním internetovým deníkem v ČR.

Takže … krásné a požehnané vánoční svátky, přátelé!

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)