17.1.2023
Kategorie: Politika

Komunista na Hradě – netřeba se stydět – styděním se nic nezmění – je třeba změnit způsob myšlení a jednání

Sdílejte článek:

TOMÁŠ GUTTMANN

Komunista slíbil, že navrátí na Hrad prapor s nápisem „Pravda vítězí“ a občané ho s nadšením zvolili. Proto připomínám Zákon č. 198/1993 Sb., který říká: „Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou“. Dále zákon mimo jiné stanoví, že „Režim pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny…  používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení…   popravoval a vraždil…   spojil  se s cizí  mocností a od roku 1968  udržoval  uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk… Za spáchané zločiny jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti“.

Kapitán Petr Pavel, krycím jménem Petr Pávek, byl podle zákona č. 198/1993 za spáchané zločiny spoluodpovědný, jako funkcionář, organizátor a podněcovatel v politické a ideologické oblasti. Sám popsal, jak vojáky indoktrinoval, a mnohé dokumenty svědčí, jak se angažoval v prosazování politiky strany. Pavel navštěvoval SSSR a sám vzpomíná, jak doma hostili sovětské okupační vojáky. Zločinnou a zavrženíhodnou organizaci podporoval až do jejího pádu, kdy mu bylo 28 let.

Alternativou k Pavlovi je Babiš, krycím jménem Bureš. Díky svým stykům v StB, která přímo ovládala podniky zahraničního obchodu, včetně Chemapolu a Petrimexu, se stal nejbohatším Čechem (ech čo to vravím, Slovákom), ale díky své lidovosti je značně populární. Mnozí k němu pociťují shovívavou náklonnost, třeba když na svých velkostatcích vypozoroval, že kráva dělá mlíko v žaludku, a radují se, že všichni jsme omylní. Intelektuálněji založení voliči však dávají přednost vzdělanému Pávkovi, totiž Pavlovi, kterého v bezpečnostním kurzu vedle lásky k SSSR taky naučili, že kráva má vemeno a že Slunce není planeta.

Proruským režimem cvičený rozvědčík, generál Pavel, nyní asi dosedne na Pražský hrad, spolu se svou podplukovnickou manželkou. Spolu budou vztyčovat prapor s nápisem Pravda vítězí, možná u toho bude hrát předehra k Libuši anebo nějaká Wagnerova ouvertura. Pavel na rozdíl od Babiše Švejka dobře zná, vždyť sám býval lampasákem, ale na rozdíl od nadporučíka Lukáše by se bál za zády svých ruských pánů říkat vojákům „Buďme Češi, ale nemusí to nikdo vědět“, to by s ním rychle vyběhli.

Změnou režimu se bohužel lidé nemění, kdo lhal tenkrát, lže i dnes. Pavel například tvrdil, že členství generála v NATO automaticky zajišťuje jeho čistou minulost, ale přitom věděl, že v NATO byli jak bývalí Hitlerovi generálové, tak bývalí fanatičtí komunisté, a i islamističtí aktivisté. Pozadu nezůstala ani Pavlova manželka, když 15. prosince minulého roku řekla, že s manželem byli naivní a věřili všemu, co komunisté říkali (zde), načež pár dní na to řekla, že když chtěla studovat, musela vstoupit do KSČ, protože to byla zrůdná doba (zde).

Ať již bude v příštích letech na pražském hradě vysedávat „zlý donašeč Bretschneider“ nebo „hodný nadporučík Lukáš“, bude to v každém případě švejkárna a vítězství komunistů. Ale není třeba se stydět. Styděním se nic nezmění. Je třeba změnit způsob myšlení a jednání a nedůvěřovat politikům co razí heslo „Ať hodí první kamenem, kdo je bez viny“ nebo „Nebudeme jako oni“. Tato hesla legitimují politiky, kterým hrozí kamenování a kteří jsou přesně jako „oni“ – jako ti předchozí zločinci.

Je třeba opatrnosti, když zaznívá názor: „Dnes již není dělící linie mezi pravicí a levicí, ale mezi… (zde si každý oportunista doplní co chce)“. Pozor na hesla typu: „Kapitalismus ano, ale …“ nebo „Liberalismus ano, ale…“. Za slovem „ale“ následuje vysvětlení, proč musí stát přerozdělovat peníze parazitům, nebo proč musí stát zavést cenzuru. Pravice spočívá na kombinaci konzervativismu, liberalismu a kapitalismu, a je spjata s křesťansko-židovskou morálkou, s racionalitou a moderní technologií. To vše jsou hodnoty, na nichž Západní civilizace vyrostla, levice je nepřítelem těchto hodnot.

Kdo sloužil marxismu a Rusku a byl nadšeným členem zločinné a zavrženíhodné organizace až do jejího pádu není vhodným kandidátem na nejvyšší funkci demokratického západního státu, protože v reálném čase neprokázal onu západní morálku a loajalitu západním hodnotám. Usvědčený provinilec se rád opře o klišé: „nic není černé a bílé“. Budiž, ať odčiní vinu svou prací a klidně ať si buduje kariéru ve svém oboru, ale dostat se do čela západního státu může jen za situace, kdy se všechny hodnoty hroutí. Západní svět bohužel ztrácí svou cestu a hrozí, že bude převálcován necivilizovaným Jihem a bestiálním Východem.

Funkce prezidenta má v Česku hlavně symbolickou hodnotu. Když nelze najít ani jednoho člověka, kterému by se děti ve škole nemohly vysmívat, pak by měla být funkce zrušena. Fakt, že v mnoha jiných státech je to podobné či horší s naší úvahou nesouvisí. Každý by měl v rámci svých možností jednat optimálně podle morálních a racionálních pravidel Západu, chce-li aby Západ přežil. V případě volby českého prezidenta 2023 tak mnozí z nás nejednali.

 

TOMÁŠ GUTTMANN

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 3,59 out of 5)
Loading...
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)