3.7.2022
Kategorie: Společnost

Jede ve zločinu STAN i Česká televize? Kauza se rozrůstá a Wollner šílí!

Sdílejte článek:

COM/SP

Kauza sílí a začíná být podezření, že za propagandu a vstup do České televize byla s mafií nějak propojena Markem Wolnerem a vymyšlenými „dezinformátory“, kteří měli pouze jiný názor, Česká televize odváděla pozornost!

A jedna z hvězdných novinářek odvážná Markéta Dobiášová, která to svinstvo veřejnoprávní či mainstreamové odmítla plnit, se tvrdě proti Wollnerovým lžím ohradila!

Markéta Dobiášová

„Nikdy by mě nenapadlo, že sama zažiju cenzuru. Sofistikovanou cenzuru ověřených, ověřitelných faktů. Že se mě bude někdo snažit umlčet a zastavovat tak, aby se fakta k veřejnosti nedostala. Stalo se to během těchto dvou let několikrát,“ uvedla žurnalistka Markéta Dobiášová 

Zmínila také událost, kdy ministr zdravotnictví Adam Vojtěch rozšiřoval dezinformace o tom, že jedna česká majitelka soukromé laboratoře údajně byla nakažena koronavirem během odebírání vzorků a dostala se v důsledku toho se zdravotními obtížemi na Bulovku. Sama se dala do vyšetřování a ověřování v terénu a zjistila, že k této ministrem zmiňované události vůbec nedošlo. Ministr tehdy takto dezinformoval o molekulární bioložce MUDr. Soně Pekové…

Naběhl si konspirátor Čt Wollner výpadem proti Dobiášové na vidle?

Tlaky organizované skupiny kolem Hlubučka, developerů, bohužel i bývalých novinářů ve službách STANu, byly na ČT obrovské. Právě proto, že šlo o rozsáhlou lobbistickou skupinu napojenou na vysokou politiku, proto, aby náhodou v budoucnu nemohlo dojít ke zpochybňování mé novinářské práce, odevzdala jsem před mým odchodem z ČT scénář. M. Wollnerovi odešel mailem, přesně 28.11. 2019 v 22:58.

Marketa Dobiasova 36401

Mimochodem, všimli jste si, že zločincům a covidovým podvodníkům se „zatím“ nic nestalo a Vojtěch dostal dokonce pašalíka od Babiše?

A tak nepřekvapí, že Česká televize, STAN, a TOP 09 tak běsní,  Fiala si dělá selfíčka do památníčku, zatímco národ jde do úpadku! Ruka ruku myje a mafie (zatím) vítězí!

Přímá souvislost:

VIDEO: Koho kryje Česká televize?

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)