25.1.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak vznikají no-go zóny a mohou být brzy i u nás?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Vládci EU se nyní snaží rozmístit je na celé území Unie. Původně vznikaly tyto zóny na předměstích velkých měst, jako je Paříž -Saint Denis, Brusel – Molenbeek, Malmö – Rosengard, Berlin – Neukölln, atd. Nejdříve se tam nastěhovala malá skupina migrantů a postupně začali dělat svou oblíbenou taktiku. Rušili noční klid, ráno přece nemuseli vstávat do práce, Alexandr Tomský popisuje, jak to probíhalo v anglickém Lutonu, kde bydlel: „Nejdřív zmizí psi. Vytváří takový tlak na ostatní obyvatele, až se lidé raději odstěhují. “ Pes je pro muslimy nečisté zvíře, takže psíčkařům nadávají, plivou a házejí kameny na jejich miláčky. Podobně se chovají k ženám a dívkám, které jdou po ulici bez mužského doprovodu. Pak poškozují zaparkovaná auta, ve Francii je občas také zapalují. To vše má cíl, aby se v té čtvrti uvolnily byty a domy, aby spadly ceny nemovitostí a mohli tam přijít další migranti. Potom následuje běžná kriminalita, jako krádeže, loupeže , prodej drog, znásilnění atd.

Proto se komisaři EU neustále snaží migranty rozmístit do všech členských zemí:

„ Podle předsedy SPD vláda zradila české občany a podpořila povinnou solidaritu a přerozdělování imigrantů v EU. “Ministr Vít Rakušan neměl sebemenší mandát tento zásadní a dlouhodobý závazek za Českou republiku v utajení odsouhlasit, tato záležitost nebyla předem projednána v Poslanecké sněmovně ani s parlamentní opozicí,” uvedl Okamura.

Námitka, že oni zde nezůstanou, chtějí přece do Německa, neobstojí, protože to lze zařídit třeba pomocí platebních karet, ze kterých bude možno vybírat jen v daném místě, zaplaceného ubytování a povinné účasti v různých kurzech, aby zde zůstali.

Proto je třeba se organizovat, třeba v Národní domobraně, protože když se taková věc bude připravovat nebo se stane v nějaké menší obci, tamní obyvatelé nemají šanci proti státem organizovaném zločinu se ubránit. Třeba nějaká neziskovka jim zařídí ubytování a bude je tam chtít přivézt. Potom bude nutné nejdříve zjistit, co to má být za lidi, odkud jsou, jaký mají status, kdo jim udělil povolení k pobytu, jak proběhlo azylové řízení a podle toho zvolit další postup.

Neboť jak praví klasik: „ Tato noc nebude krátká,…..bratříčku, zavírej vrátka!“

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)