30.4.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý chalifát: Soužití s islámem nefunguje

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Mírumilovní muslimští lékaři a inženýři podprahově stále ještě mírně většinovému německému obyvatelstvu naznačují, jak to vidí oni. Chalífát je prý jediné a konečné řešení. V Německu. Ne u nich.

Ono to stupňující se násilí ve školách, na koupalištích, ve vlacích a vůbec všude, je taková dost výmluvná indicie toho, jak opravdu to myslí. A co chtějí s těmi statisíci a miliony souvěrců v Deutschlandu provozovat. A mírumilovné soužití to teda evidentně nebude. Němci by dal rádi dělali jakože nic a pohoda sluníčko, láska, ale už jim to moc nejde. Už je těch incidentů čím dál víc.

A bude hůř milí zlatí naivové. To jsem zvědavá, co s tím teď uděláte. Protože jak jistě chápete, oni tu svou myšlenku neopustí. Naši civilizaci (dá-li se to zdegenerované, genderově zelené cosi ještě tak nazývat), pohrdají. Přišli nás “přejet” a daří se jim to. I za pomoci různých ulhaných Donů Austrianů.

Soužití s islámem a vůbec každou cizí a nekompatibilní kulturou nefunguje. Nikdy, nikde, nikomu. Jakmile je jich v daném místě více než malé množství, máte velký problém. Vždycky. Tak tomu prosím nechoďme naproti, protože to je mírumilovně NEVRATNÉ.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)