30.4.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Petr Fiala je nejméně oblíbeným a důvěryhodným premiérem na světě

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Petr Fiala je nejméně oblíbeným a důvěryhodným premiérem na světě. Nevěří mu 79 % Čechů. Hlavně, že si pan premiér dělá PR v zahraničí. Naprostý bizár.

Energie jsou v Česku nejdražší v Evropě. Platíme více než Němci, Francouzi, ale i Poláci a Slováci. Země bývalé Jugoslávie platí dokonce i poloviční ceny. Je to samozřejmě důvod, proč od nás odchází firmy a kolabuje nám průmysl. Vláda s tím nedělá nic.

Tři čtvrtiny seniorek nevyjde se svým důchodem. Ukázal to nejnovější průzkum. Drahota, vysoké ceny i životní náklady a zároveň nízké penze. V tu samou dobu pobírá ministr Bek příspěvek na bydlení 57 tisíc korun měsíčně.

Pokud Česko nebude plnit migrační kvóty Evropské unie, bude muset platit půl miliardy Kč ročně. Důsledek Rakušanem protlačeného migračního paktu, o kterém od začátku lhal.

Prezident Pavel kope příkopy mezi vládou a opozici. Slíbil sice, že bude nestranný a že bude národ spíše spojovat, ale dělá přesný opak.

Jestli byla miliardová soutěž na metro D férová, to už se nedozvíme. Výsledek šetření antimonopolního úřadu nebude kvůli krokům Dopravního podniku zveřejněn. Takto je to dnes bohužel v Praze se vším.

Rekonstrukce Nových Holešovic má být po 10 letech příprav zrušena. Zdeněk Hřib od projektu chce odstoupit. Pražanům hrozí škoda 1,3 miliardy Kč.

Řeší se sloučení Prahy a Středočeského kraje. Praha, jak ji známe dnes, má být vymazána. Neuvěřitelné se stává skutečným. Hřibovi se to líbí, primátor opět mlčí.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 81. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)