6.1.2021
Kategorie: Společnost

Falešná humanita je zkáza lidstva

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaFalešná humanita je zkáza lidstva. Společně s likvidací vzdělávání nám tady rostou hloupí lidé připraveni dělat dobro za každou cenu. Chybějící schopnost analytického myšlení a páchání dobra na první signální vedou k nelidským režimům.


Na co je aktivita přiblblých celebrit, které shánějí peníze pro jednotlivce a jejich zdravotní problémy, když ty stejné celebrity podporují režim, který taková zdravotní omezení vytváří? Na co je dojímání se nad mrtvými seniory, když ale systém svými opatřeními ty seniory dohání k nehumánní smrti?

Schopnost dojmout se a vypnout myšlení je dnes klackem, kterým se mlátí po hlavě každý, kdo zapochybuje.

Všechno jedno – musíme zachránit jednoho seniora i za cenu, že dalších pět zemře. A kdo o tom zapochybuje, je vrah důchodců.

Já takové vidění světa odmítám. Je to stejné jako s tolerancí – taky se používá jako klacek na silné osobnosti, které odmítají tolerovat zlo. Odjakživa platilo a platí, že dobré věci někdy bolí. Chceš se mít dobře? Musíš makat. Chceš mít dobré vztahy? Musíš občas něco obětovat. Chceš být zdravý? Musíš si ledacos odepřít a něco pro sebe dělat. Nic není zadarmo.

A prázdná gesta jsou k ničemu. Peníze nerostou na stromech. A hlupák zůstane hlupákem.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...