6.7.2021
Kategorie: Politika

Exhejtman Hašek si počínal jak zemský škůdce

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieJeho vinou zaplatí daňoví poplatníci jistému taxikáři nejméně 27 milionů korun. Když k tomu připočteme půl milionu korun z krajských peněz pro milenku, hejtmanské auto s majáčky a neexistující mluvčí, tak je těch průšvihů dost.

ČSSD si sama chystá cestu do pekla, pokud hodlá stavět na lidech jako je bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek. Tomu někteří mí brněnští přátelé žertem říkají JUDr. Hašek Mihály vzhledem k získání titulu JUDr. ve slovenském Sládkovičovu. Jak uvedl web Aktualne.cz jeho rigorózní práce by v Česku neuspěla ani jako středoškolská seminárka.

A můžeme se ptát, kolik takových kostlivců se ještě skrývá ve skříni? Těch kauz má totiž Michal Hašek za sebou docela dost. V roce 2013 poslal své milence a zároveň vedoucí své kanceláře Šárce Rouzkové jako odměnu skoro půl milionu korun na odměnách. Ve funkci krajského hejtman si rovněž pořídil auto s majáčky, i když to pro tento post zákon zakazuje. Jednoduše jej však obešel s tím, že si ho zaregistroval jako sanitku.

V současné době si jej šéf sociální demokracie a ministr vnitra Jan Hamáček povolal k sobě na jako náměstka ministra. Jestli z mnoha nepravostí usvědčený Hašek má být jednou z nadějí ČSSD pro podzimní parlamentní volby, tak se oranžoví mohou z Poslaneckou sněmovnou na příštích let rozloučit. A mohu slíbit pokračování seriálu na téma Michal Hašek.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...