14.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co nového na Kovídové frontě?

Sdílejte článek:

J. FRANEK

Uběhl zase nějaký čas, tak by snad stálo zato podívat se co nového na „Kovídové frontě“.

V Praze proběhla demonstrace, původně anoncovaná jako protest hospodských, která původní úmysl poněkud přesáhla. Jistě, informovanost v hlavních médiích o této akci byla minimální, ale co by tak jeden čekal? Kdo chce, najde si. Ok, s názory pánů Landy, Klause a ostatních nemůže soudný jedinec nesouhlasit. Ale co tedy oni hospodští?


Zopákněme si: Tvrdá data ukazují, že procento nákazy v restauracích či kulturních zařízeních byla a jsou napříč světem zanedbatelná. Proč tedy čtu mektání vládní sebranky, že nastane změna a hospody zůstanou velmi omezeny i v „Prasopsu 1“?

Nechci být příznivcem jakýchkoli konspiraček, ale prostá logika velí, že lhářům a podvodníkům velmi, ale VELMI vyhovuje stav, kdy je maximálně omezeno aby se lidé stýkali a vyměňovali si názory, stejně jako aby poslouchali „nechutně rejpavé výmysly“ nějakých pokoutních umělců. Nikoli tak.

Přiblblá ovečko! Nasaď si hadr, seď doma a čum na bednu, odkud hovoříme MY!!! Na věčné časy a nikdy jinak…

No, ani Goebbels by to nevymyslel líp, kdoví zda vůbec…

Následkem jsou pak bláboly, uveřejňované jako „Hlas Lidu“. Typické jsou už po měsíce podobné: Víte, vy to zlehčujete, ale ONA TO ŽÁDNÁ SRANDA NENÍ!!! Já mám známého, a ten má známou, a její známá je zdravotní sestra (zvláštní, vždy je to sestra, nikdy lapiduch ani doktor..). A té hrůzy, když musí denně bezmocně sledovat ty stovky umírajících!

Tedy, stovky ťuhýků denně na oddělení, to musí být masakr. Jestli ona, chudák, nedělala v Buchenwaldu. Hmm, jojo, včele, motýle a mrazáke na mrrtwole, aneb píše tyhle „příspěvky z lidu“ nějaký podobně inteligentní Hamáčkuv poskok?

No, fakta hovoří jasně, stačí pohledět na samotné stránky MZČR, grafy statistického úřadu a podobně. Počty hospitalizovaných, zemřelých se započtením věku atd… Jistě, je to „o klik“ méně pohodlné než tupě civět na blbovizi. No, co už naděláme. Demokracie, hlas blba roven hlasu Einsteina…

Dále, neustále jsme bombardováni sentimentálními výkřiky typu „ti Hrdinové v první linii boje..“, leč zabijte mě, lynčujte v mrazivém zimním větru, neodpustím si: Zdravotníci, proč se nevyjádříte? Proč neřeknete jak to doopravdy je? Komu ve skutečnosti sloužíte?

Vy opravdu neznáte korelaci mezi hodnotami Ct PCR testů? Opravdu nevíte, kolik těch testů je ve skutečnosti zcela k ničemu? Píšete ve špitále na kartu člověka se zlomenou nohou heslo „COVID“ aby byla vyšší úhrada a tím vyšší prémie?

Probůh, vždyť už to ví každý. I prorok všech Svědků Kovídových, pan Neff, dnes v úvodníku NP konečně „objevil“ fakt, který zde byl zmíněn už kdysi na podzim, cituji: „I vrabci na střeše si cvrlikají, že na covidových lůžkách je nával mimo jiné i proto, že je na ně vysazená výrazně vyšší taxa než na lůžka takříkajíc civilní.“

Prosím, ve vlastním zájmu, ozvěte se. Cožpak chcete, aby se Vaše současná gloriola proměnila v cosi, za co se budou stydět i Vaše vnoučata?

Popište jak to ve Vašem špitále doopravdy chodí. Že to máte ředitelem zakázáno? Ksakru, hoši a děvčátka, nebuďte tak vyděšení, vyjádřete se třeba jako „Králík 11“, nedohledaj vás, a i když, vždyť je to jedno. Je snad doktorů a sester málo? Probůh…

A k ostatním? Dovolil bych si odcitovat pana ex-presidenta Klause. Ano, nezastírám že s tímto pánem měl v minulosti značné problémy, kecy o neexistenci špinavých peněz apod umožnily právě existenci Prymulů a jim podobných. Nicméně ok, někdo věkem senilní, někdo naopak moudří, zaplať Bůh. Takže: „Je na každém člověku, ať si z mého chování vezme, co uzná za vhodné. Já nejsem ten, kdo káže vodu a pije víno, jako někteří politikové, kteří svou návštěvou restaurace porušili svá vlastní pravidla. Já tato pravidla od počátku kritizuji.“ 

Takže? Jste svobodní lidé, vyberte si co chcete. A chovejte se podle sebe, nikoli podle toho, co Vám kdejaký idiot, šmejd a korupčník nařizuje.

Ale i přitom všem, prosím, zásadně nejezděte na hory, tam je zbytečně moc sluníčka a čerstvého vzduchu, to byste ty statistiky chcípáků nechutně pokazili, to prosím ne. Hlavně seďte doma a nehýbejte se, nežerte odporné ovoce a zeleninu se všemi těmi hnusnými vitamíny, cpěte se, prosím, pouze Kosteleckými párky, prášky a vakcínami od pana Prymuly. A s hadrem na hubě si nenechte utéct ani vteřinu vysílání jediné opravdu pravdivé ČT24. Pak teprve budete ti Praví, Naši, Vaši….

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...