30.10.2023
Kategorie: Společnost

Tvrzení za 1 milion dolarů: „Vakcíny zabily víc lidí než samotný Covid.“

Sdílejte článek:

VLADIMÍR ČÍŽEK

Americký podnikatel, absolvent MIT a filantrop Steve Kirsch si udělal vlastní průzkum a zjistil, že vakcíny pravděpodobně zabily třiapůlkrát víc lidí než samotný Covid-19. Výsledky průzkumu předložil ke kontrole statistikům a epidemiologům. Nenašli chybu. I slavný matematik Norman Fenton prohlásil, že jej výsledek nepřekvapuje. Mimochodem, Fenton před časem zpochybnil oficiální britská data o úmrtích. Upozornil je totiž na fakt, o němž víme již dlouho: očkovaní se do 14 dnů po injekci počítají mezi neočkované. Přitom je známo, že velké procento nežádoucích účinků vzniká právě v těchto prvních čtrnácti dnech. Počty nežádoucích účinků proto vycházejí falešně nižší. (Můj osobní názor je ten, že od začátku šlo o záměr a velmi chytrý fígl. Nemohu to ale samozřejmě dokázat.)

Kirsch je ochoten dát na stůl milion dolarů a diskutovat s někým, kdo přinese důkazy proti jeho tvrzení. Zatím se nikdo nepřihlásil. Vyzývám tímto naše známé fakt-čekisty. Přihlaste se do debaty se Stevem Kirschem! Dokažte, že jeho tvrzení není pravdivé! Vždyť je to jen ubohý antivaxer, jak píše i naše renomovaná a veskrze pravdomluvná Dickipedie.

Než se někdo z vás přihlásí, zmíním zde pár Kirschových postřehů. Nejprve dvě pozorování od jeho známých (tzv. anecdotal cases), pak oficiální výzkum veřejného mínění, a nakonec vědecké práce. Pojďme na to!

Prodejce technologií Jay Bonnar za deset let před Covidem ztratil jen jednoho přítele. Po zahájení očkování mu zemřelo patnáct přátel, několik z nich do týdne po očkování.

Moderátor Wayne Root sdělil, že 33 z jeho 200 svatebních hostů do osmi měsíců od svatby vážně onemocnělo či zemřelo. Všichni byli očkovaní. Z neočkovaných svatebčanů nezemřel nikdo.

Oficiální Rasmussenův výzkum veřejného mínění ukázal, že na Covid i na vakcínu zemřelo v rodinách účastníků stejné množství lidí.

Mark Skidmore ve své práci ukázal, že počet obětí vakcín může být až 289279, a to jen v USA a pouze za rok 2021. Jak to už v době kovidistické bývá, jeho práce byla stažena. Byl obviněn z neetického postupu. Nakonec byl očištěn a jeho práce vyšla v jiném časopise.

Denis Rancourt prozkoumal data ze 17 zemí jižní polokoule ze čtyř světadílů (cca 10% světové populace) a došel k následujícím závěrům:

Vakcíny nezachránily životy. Vakcíny naopak způsobily úmrtí až 17 milionů lidí ze zkoumaných zemí. Jedno úmrtí na 470 injekcí je číslo asi tisíckrát vyšší, než nám sdělovaly výsledky klinických studií, a odpovídá usmrcení 0,2% populace.

Ptám se: Neměla by být tato data podnětem k okamžitému zastavení očkování proti Covidu-19 a k důkladnému přezkoumání?

P.S. Pokud by někdo z faktčekistů chtěl argumentovat prací z Lancetu, v níž matematičtí modeláři vypočetli údajnou záchranu mnoha milionů lidí očkováním, pak si dovolím zchladit jejich nadšení. Rancourt zpochybnil i tuto práci pomocí svých výpočtů.

P.P.S. Prací o nadúmrtnosti v různých zemích jsou mraky, mám je uložené, ale pro blog by to bylo už příliš. Pokud se vám nechce číst celou stoosmdesátistránkovou Rancourtovu práci, nabízím souhrn na jeho substacku, nebo stručné video srozumitelné i laikům.

 

blogosvet.cz

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x