17.5.2024
Kategorie: Společnost

Stačilo!

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout…

Stejně tak atentát na Roberta Fica není začátkem nebo prvním projevem nenávisti. Je to vyvrcholení a nešťastné vyústění zla a fanatismu, který živila především média, celebrity a protěžovaní politici.

Odsoudila jsem a varovala jsem před fanatismem už milionkrát a bylo jen otázkou času, kdy se něco takového stane. Budu teď neustále všem zfanatizovaným liberálům připomínat, kam vede jejich nálepkování a fanatizování veřejnosti. Protože mají na rukou krev!

Posledních pár let jsem často měla strach – a zdá se vám normální, že mají lidé strach jen proto, že mají jiný názor než zfanatizovaná smečka idiotů u moci? To musí skončit. Dnešní čin krystalického příznivce progresivistů je poslední kapkou a doufám, že slovenská vláda si už nebude brát servítky a tvrdě – přesto zákonným způsobem – půjde po všech, kteří manipulují, fanatizují a štvou veřejnost proti demokraticky zvoleným politikům!

A na závěr jen taková drobnost, které jsem si všimla v politické diskusi. Europoslanec Pospíšil v řeči označil a vymezil strany pětikoalice jako demokratické strany. Okamžitě měla zasáhnout moderátorka a za takové rozdělení politických sil ho měla vyplísnit. VŠECHNY strany u nás jsou DEMOKRATICKÉ! Je nepřípustné neustále označovat tu ANO, tu SPD za strany populistické, extremistické, proruské nebo dokonce nedemokratické! Kde berou představitelé pětikoalice tu drzost, označovat sami sebe za jediné demokraty? Tím to začíná, vážení – a také to musí skončit.

Nesmíme k tomu nálepkování a fanatizování mlčet. Je toho už moc a jde z toho strach…

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)