24.10.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Fialova vláda přežila hlasování o nedůvěře

Sdílejte článek:
ONDŘEJ PROKOP

Fialova vláda přežila hlasování o nedůvěře. Zatímco pánové ministři si tak udrželi teplá místa a velkorysé platy, nepohodlní lidé nejspíš dostanou padáka. Ministerstvo vnitra se totiž chce zbavit kapitána Kotrče z Národní centrály proti organizovanému zločinu, protože si dovolil podat trestní oznámení na ministra Rakušana kvůli kauze Dozimetr.

Nejen, že se trestní oznámení nevyšetřilo, policie úkony trestního řízení vůbec nezačala, ale ještě k tomu se odvážného kapitána snaží teď vyhodit.

Jak vidíte, v Česku tak opět vyhrávají lži, arogance, elitářství, korupce a kromě toho i šílené rozhazování veřejných peněz. 

Státní dluh Česka vzrostl na 3,115 bilionu Kč. Na každého Čecha tak připadá 286 tisíc korun. Fialova vláda přitom vyhrála volby se slibem, že přestanou ČR zadlužovat. Realita je naprosto opačná. Dluhy jsou rekordní.

České školství stále zaostává za evropským průměrem. V roce 2019 premiér Fiala přitom říkal, že požaduje zvýšení platů pro učitele. Dnes? Jeho vláda na školství škrtá nejvíce ze všech. Školy budou muset nuceně vyhodit tisíce pracovníků.

Další velká mezinárodní společnost utíká z Česka kvůli byrokracii. Microsoft chtěl v Praze postavit datacentrum za miliardy. Teď už si to ale rozmyslel. Proč? Kvůli šílenému státnímu a veřejnému aparátu, který společnosti házel klacky pod nohy. Z investice přitom mohli profitovat všichni Češi.

Zájem o příspěvky na bydlení se ztrojnásobil. Jak je vidět, lidé (a to nejen v Praze) mají opravdu výrazné finanční problémy a bydlení si nemohou dovolit. Další důsledek nekompetentní neschopné vlády, která se neumí postarat o svoje lidi.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 54. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře! 

 

Pusťte si nový díl Čau Praho!

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x