26.9.2023
Kategorie: Politika

A ještě se drze přiznal …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Krátce shrnu situaci:

Ukázalo se, že Rakušan dělal to samé, co Gazdík. Měl šifrovaný telefon, který samozřejmě nikdy nepoužil, nikoho o něj nežádal, ale přinesl mu ho Polčák. Polčák to odmítá, prý ho Rakušan o tento telefon sám požádal. Rakušan se k tomu včera na svém profilu „drze přiznal“ a začal dokazovat, že vlastnictví takového telefonu z něj ještě nedělá mafiána. Zároveň řekl, že tento telefon má kvůli Babišovi a bezpečnostní divizi Agrofertu, která „ho určitě odposlouchávala.“

Sákryš… škoda, že na tuhle výmluvu nepřišli před rokem, co? Tehdy to samé prasklo na Gazdíka. Také měl šifrovaný telefon, aby se měl jak domlouvat o Dozimetru s Redlem. Tehdy Rakušan svého úhlavního kamaráda potopil… prý mu už dopředu říkal, že takový telefon má okamžitě rozšlapat… Gazdík musel opustit ministerstvo školství, ale strana se o něj postarala na jiném (méně viditelném) místě. Jo, kdyby tehdy byli pohotovější, mohli se vymluvit na Babiše a Agrofert, mohli udělat pěkné promo videjko s předváděčkou takového aparátu a vysvětlit veřejnosti, že vlastnictví šifrovaného telefonu z nikoho ještě nedělá mafiána.

Dneska už to jde poněkud hůř. Obzvlášť, když si připomeneme Gazdíka…

Ale začíná být mnohem jasnější, k čemu Rakušan potřebuje plakátovací kampaň… Tohle lidem vysvětlit, to bude stát hodně peněz. Pojďme si to shrnout… Redl, Hlubuček, Slepičák, Gazdík, šifrované telefony, Rakušan, Polčák, Pospíšil… Já se nedivím, že potřebovali, aby se mluvilo o Anně Netrebko… ono hrozilo, že se bude mluvit o nich. Dokonce náš šéfčučkař Koudelka musel zasáhnout a vytáhnout senzační zprávu o ruském agentovi, který tady rozdával tisíce eur na Putinovi hybridní propagandu, aby to Rakušanovo extempore alespoň trochu přikryl.

Hele, vážně nechápu, proč by tady měl Putin rozdávat peníze, když za něj Rakušan odvede všechnu práci sám. Čepiga s Myškinem by to líp neudělali.

Když něco chodí jako kachna, kváká to jako kachna, má to peří jako kachna, tak to nejspíš bude kachna. Když se STANaři scházejí s Redlem, mají šifrované telefony, aby mohli mluvit s Redlem, vyplavávají na ně kontakty s Redlem, existují odposlechy s Redlem (a s kokainem v konečníku), vykrucují se ze spolupráce s Redlem, tak to samozřejmě budou zcela bezúhonní hoši, kteří byli ke spolupráci s Redlem zneužiti bezpečnostní divizí Agrofertu…

Za sebe říkám, že Vítka z ničeho nepodezírám a hlavně ho nechte mluvit. On nedávno zničil třicet let budované argumentace o nepřípustnosti kolektivní viny vůči sudetským Němcům, když řekl, že když se zločinu dopustí stát, bude potrestán stát i se svými občany… myslel tím samozřejmě Rusko, ale tohle už nikdo nevymaže. Před pár dny stejně bohorovně řekl, že Řeporyjské prase se svým výrokem o zapálení českých domů a podřezání jejich žen, ničeho nedopustilo, protože nevyhrožoval jednotlivci, ale národu, což samozřejmě nic neznamená, ale v případě Tomáše Čermáka je to jinak…

Hele, dejte mu šanci a on řekne něco podobně chytrého i o tom, co je a co není mafián.

Pamatujete, jak se Gross vykrucoval z půjčky na byt?

Kdybych chtěl dělat hybridní válku, tak bych to lépe nesvedl. Třicet let správných narativů tahle skvadra smetla během chvíle. Rakušan zničil sudetské Němce. Petr Pavel zničil třicet let budování antikomunismu. Petr Fiala udělal svým tureckým hospodařením z Babiše ekonomického génia a vizionáře…

Dokonce jsme se nedávno dozvěděli, že Milada Horáková tady sbírala informace a předávala je západním špionům… a nedozvěděli jsme se to od žádného mongolidně hordového ruského historika, ale od dcery Milady Horákové, která celá léta kritizovala český národ, jak rychle ztrácí paměť a odpouští komunistům. Vzápětí pak ztratila paměť, odpustila komunistickému rozvědčíkovi a svezla se s ním letadlem.

Danuše Nerudová už je v europarlamentu a dokonce se z něj už i vrací, aby sestavila vládu i hokejový tým a dostavěla dálnici do Vídně. Jestli to se Starosty takhle půjde dál, tak Nerudová i Farský nepůjdou do Bruselu, ale do Brusele.

A na závěr ještě připomenu slavnou sochu, na kterou se pozapomnělo a je to trochu škoda. Prosím, zde je Ropušan na prameni:

PS. Do té natažené ruky patří šifrovaný telefon.

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x