7.11.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Další záhady kolem tak zvaného „očkování“

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Co se stalo s Tiffany Dover? To byla ta první sestřička, očkovaná přímo na kameře, která se nemohla dočkat, až dostane injekci, o které zřejmě věřila, že je schopna ji ochránit před všemi nemocemi, jak zde jsou. Hned poté, co injekci dostala, zkoušela říct pár slov vděčnosti, ale uprostřed věty se skácela na zem a není jisté, co se s ní stalo.

Celá záležitost je jakási podivná záhada. Později bylo vyprodukováno video, kde se údajně vzpamatovala a kde vykládala nesmysly, jako že dostává často záchvaty mdlob a že u ní to není nic neobvyklého. To není samozřejmě pravděpodobné, protože jak by mohla s takovým zdravotním stavem vykonávat úlohu hlavní sestry v nemocnici ve velkém městě Chattanooga (stát Tennessee) a jak by mohla být vybrána za první, ukázkovou oběť Pfizerovy vakcíny? To nedává smysl.

S miliardami dolarů za již vyrobené vakcíny v sázce, Pfizer musel vyprodukovat řádnou kampaň na přesvědčení světové populace, že sestřička Tiffany měla jen krátkodobou mdlobu a že je v pořádku. O čtyři dny později vydali video, kde stála Tiffany (s rouškou přes půlku obličeje), obklopena ostatními sestřičkami, které držely návěští s nápisy: „Sestřičky podporují Tiffany“ a „Taky jsme dostaly injekci.“

Zde je nutno poznamenat, že v originálních amerických článcích se zřídkakdy vyskytuje slovo „očkování.“ Říká se tomu „vpich,“ „injekce,“ „vaxx,“ nebo „zásah.“ To proto, že to žádné očkování není.

Zmíněné video ale brzy z internetu zmizelo a od té doby už nikdo o Tiffany neslyšel. Neobjevil se ani jeden důkaz, který by potvrzoval, že je v pořádku a že je živá. Media vyvinula obrovskou snahu na potlačení zpráv, že zemřela, ale žádné z nich nemělo pro svá tvrzení důkazy. Jediný důkaz, pokud se tak dá nazvat, je žádost o hypotéku na dům v hodnotě 400 000 dolarů, který údajně Tiffany podepsala spolu se svým manželem. Plat, který je nutno na tak vysokou hypotéku mít je skoro 30x víc, než co lidé v jejich pozicích vydělávají. Naznačuje to, že možná Doverovi dostali odněkud nějaké přídavné peníze? Bylo to snad odškodnění za ublížení na těle, nebo i smrt?

Takže nikdo neví, jestli sestřička Tiffany Pfizerův „vpich“ přežila, či ne.

Není divu, nikdo nemohl vědět, co přijde

Dnes už známe následky Pfizerových, Moderny, AstraZenecy a Johnson & Johnson injekcí. Pro toho, kdo sleduje, je ukázek následků tohoto zákroku víc než dost. Ale tehdy, na začátku, ještě mnozí nevěděli, co mohou očekávat. Málokdo čítal s takovou podlostí, že namísto očkování dostanou lidé nebezpečnou injekci, která zmrzačí a zabije miliony.

Jak přiznala zrovna nedávno vedoucí Pfizerova oddělení pro vývoj mezinárodních trhů, Janine Small, jejich očkování (a žádné jiné) nebylo nikdy testováno na účinnost proti rozšiřování chřipky, jak bylo původně propagováno.

A to nám pořád opakovali, že se nenecháváme očkovat kvůli sobě, ale kvůli druhým, abychom nemoc na ně nepřenášeli. Prý ti, kteří se nenechají očkovat jsou protispolečenští a podobné nesmysly. A nakonec to byla všecko propaganda, protože zabránění přenosnosti nemoci nebylo nikdy u těchto injekcí testováno, neboť to nebyl záměr něco takového docílit. Stejně tak nebyla při žádných testech vyhodnocena jejich účinnost proti chřipce. Opět, protože to nebyl záměr něco takového docílit.

Farmaceutické firmy zde postupovaly ruku v ruce s vládami a společně lhali nám všem, jak nás zkoušeli nahnat pod jehlu. Ještě dnes posílají někteří politikové dopisy a media vyzývají, aby si ten neopíchaný zbytek populace taky nechal dát injekci.

Zde je na místě otázka: jak to, že tito lidé nevědí o neuvěřitelném ublížení na zdraví všem očkovaným a o nikdy nevídaných úmrtích? Jestliže to nevědí, pak nedělají správně svoji práci a měli by být odstraněni, protože o něčem takovém si už i ptáci na střechách domů povídají. A jestliže tito lidé ví, co injekce, vydávané za očkování způsobují a přesto nám je stále dál vnucují, pak by měli být rovněž odstraněni a souzeni za zločinné klamání populace.

Nejvíc jsou ohroženy děti

Nejen že americké CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) právě odsouhlasilo, že injekce proti COVIDu budou přidány k dětským očkováním proti spalničkám, černému kašli a jiným dětským nemocem, které všechny děti na světě POVINNĚ po narození dostávají. Dnes chtějí přidat i tyto mRNA injekce, které nejsou žádné očkování, jak i sami výrobci přiznávají, takže o co se jim jedná?

Je to jednoduché uhádnout, ale člověk si nesmí naivně namlouvat, že tyto organizace a dnešní vlády jsou zde na naši ochranu. Ti všichni jsou ve svých pozicích jen a pouze kvůli penězům, kvůli vlastnímu zisku, kvůli vlastnímu obohacení. A naše zdraví je vůbec nezajímá.

Když toto pochopíme, pak můžeme zřetelně vidět, že to všecko je snaha o naše vyhubení. Je to genocida a blázniví globalisté, v zastoupení WEF Klause Schwaba se nás všech zkoušejí zbavit. Jak sami přiznali, 90% lidské populace jsou podle nich zbyteční jedlíci.

Není známo, jakou skupinu gaunerů CDC nahnalo na volby o přidání COVID mRNA injekcí k dětským očkováním, ale všichni volili 15:0 pro přidání. Ještě předtím, CDC svůj záměr zveřejnilo a lidé měli možnost se k tomu vyjádřit. Ten odpor populace byl obrovský. Desetitisíce nesouhlasů je doslova zaplavily a přesto to na nic nebylo. Tyto příspěvky můžete číst ZDE a pokud chcete přidat svůj vlastní názor, tak ZDE.

Takovou moc má dnes hlas lidu! Žádnou.

Je zajímavé, že CDC k tomuto rozhodnutí dospělo poté, co ředitel farmaceutické firmy Moderna otevřeně přiznal, že COVID je ve skutečnosti „jen taková chřipka.“ Bill Gates to řekl už půl roku před ním.

A co je ještě horší, že mRNA částice, které způsobují, aby těla očkovaných začala sama vyrábět zhoubnou hrotovou bílkovinu (spike protein), budou od těchto dob přidávány do všech očkování, jak do dětských, tak i do jiných.

Z toho důvodu – děti by neměly být očkovány vůbec, stejně to nefunguje. Dnes není možné věřit ničemu. Dokonce i očkování proti tetanu obsahuje látky, způsobující neplodnost.

Očkování nikdy nefungovalo, ale bylo to úspěšně tajeno

Děti nejsou ohroženy žádnou nemocí. Mají dostatek obranných látek od přírody a žádné očkování nepotřebují. To, že nám bylo více než 100 let nalháváno, že očkování ochraňuje proti tomu či onomu, to byly čisté lži. K poklesu tak zvaných „dětských nemocí“ došlo ještě předtím, než se začalo očkovat a každá očkovací kampaň znamenala infekční vlnu té nemoci, proti které se zrovna očkovalo.

Pokles nakažlivých nemocí byl docílen lepší hygienou, vyšší čistotou pitné vody, chlazením potravin, lepší distribucí a vyšším uvědoměním lidí. Ze stejného důvodu lidé také žijí déle než v minulých stoletích. Sama si vzpomínám, když už se mezi školními dětmi rozšířila jakákoliv nakažlivá nemoc, pokaždé přišla z rodin, kde se o čistotu a hygienu nedbalo, kde se rodiče o děti nestarali, protože měli příliš mnoho starostí sami se sebou a dětí mnoho.

Všecky děti musely být vždycky povinně očkovány pouze z jednoho důvodu, aby se nepřišlo na to, že to celé nefunguje. Kdyby mezi nimi byly některé, které by očkovány nebyly, pak by bylo možno porovnat jejich zdravotní stav se stavem dětí očkovaných a postupně (i když velmi pomalu), by přece jenom vyšlo najevo, že očkování nefunguje, ale škodí!

Když přišel britský lékař Edward Jenner někdy koncem 18. století na nápad s očkováním jako prevence nemocí, naočkoval svého prvního malého synka proti neštovicím a způsobil mu tím mentální zaostalost. Mladík se dožil pouhých 21 let a zemřel. Své druhé dítě Jenner odmítl očkovat. Jenže farmaceutický průmysl v tom viděl obrovské peníze a rádi se toho podvodu chytili. Propagovali očkování tak důkladně, že tomu lidé skutečně věřili. Co by člověk neudělal pro své děti!

Stejně tak později, v 19. století Louis Pasteur, další propagátor nefunkční virové a bakteriologické teorie, pouze pomáhal farmaceutickým firmám k větším výdělkům. V r. 1995 vydala americká universita v Princetonu jeho laboratorní zápisky, kde Pasteur otevřeně přiznává, že záměrně podváděl, aby dostal výsledky, které dostat chtěl. Když propagoval očkování, zabil ovci a tuto pak veřejně vystavoval a tvrdil, že zahynula, protože nebyla očkovaná. A naopak, živou a zdravou ovci vydával za očkovanou a tvrdil, že očkování jí zachránilo život.

Jen v Americe zemřelo každý rok (před COVIDem) 2500-3000 dětí ročně na následky očkování. S přidáním mRNA částic bude to číslo mnohem a mnohem vyšší.

Pfizerovy dokumenty potvrzují genocidu

Původně bylo domluveno, že všecky Pfizerovy záznamy a doklady o laboratorních výsledcích a testech budou utajeny 75 let. Jak se ukázalo později, byly pro to pádné důvody. Americký federální soudce Mark Pittman toto rozhodnutí ale převrátil a přikázal vydat 55000 stran této dokumentace. Tyto spisy se rovněž objevily na internetu, kde jsou ke shlédnutí pro všecky ZDE.

Obzvlášť pozoruhodné jsou výsledky testů, které zahrnovaly těhotné ženy, kdy 90% všech očkovaných potratilo, anebo se dítě narodilo mrtvé. Matky, které byly očkovány a kojily, způsobily svým dětem nebezpečné nemoci, jako jsou infarkty, krevní sraženiny a smrt. Co je ještě horší, očkované ženy už vesměs znovu otěhotnět nemohou, protože očkování je sterilizovalo.

Zkoušky na zvířatech potvrdily škodlivost těchto „očkování“ a proto nebyly zveřejněny. Nám bylo řečeno, že žádné zkoušky na zvířatech nebyly, což byla lež. Tyto zkoušky dokázaly, že injekce nesmírně ohrožují vyvíjející se zárodek a způsobují vznik vrozených, strukturálních závad. Takže ty organizace, které se mají zabývat ochranou našeho zdraví se rozhodly utajit skutečnost, že nás chtějí zničit. Dokument, který to potvrzoval, byl z uveřejněných spisů odstraněn, ale je možno ho shlédnout ZDE.

Nakonec bylo vydáno lživé prohlášení, že zkoušky na zvířatech nenasvědčují na přímé, či nepřímé ublížení v těhotenství. A ještě se zmínili, že není jisté, jestli mají tyto injekce vliv na plodnost. Přitom dobře věděli, že se jedná o hromadnou sterilizaci!

Členové vlády očkovaní nejsou!

Dřívější kandidát na úřad presidenta ve Francii, Jean Lassalle přiznává, že „očkování“ ho málem zabilo. Musel podstoupit čtyři operace srdce poté, co dostal pokusnou a neověřenou injekci firmy Johnson&Johnson. Proč to udělal? Prý nechtěl být protispolečenský a jako člen parlamentu cítil povinnost jít s tím, co President Macron tak horlivě propagoval.

Macron, sám odchovanec WEF organizace pod vedením Klause Schwaba, dělal velký nátlak na populaci a urgoval, aby se všichni nechali „očkovat.“ Hrozil, že neočkovaní nebudou smět do restaurací, do divadel, do kaváren a jinam. Obviňoval neočkované, že podlamují solidaritu Francie a veřejně je nařkl, že přestali být občany země, protože zvolili svoji vlastní svobodu na úkor druhých. „Tak nezodpovědný člověk není dále občanem (země),“ řekl.

Jean Lassalle to bral vážně a nechal se očkovat, což ho málem stálo život. Až pak se dověděl, že většina členů vlády a parlamentu nejsou očkovaní. Ani Macron sám není očkován. Takže ta sháňka po kandidátech na nebezpečný vpich je pouze pro nás, pro obyčejné lidi. Ti, kteří nás vedou, na ty se to nevztahuje. Článek naznačuje, že obdobná situace je i ve vládách jiných zemí.

V Austrálii dnes očkují i krávy

To není žádný výmysl. V části země, nazvané South Wales již začali s povinným očkováním krav. Vláda vydala příkaz, že který sedlák chce dále pokračovat v hospodaření, musí nechat krávy očkovat. První stádo čítalo 200 kusů dobytka a hned po vpichu z nich 35 uhynulo. Ten zbytek strádal a trpěl nemocemi, ale přesné informace nejsou známy.

Krávy mají plíce tak jako člověk, takže je předpokládáno, že mohou rovněž dostat zánět horních cest dýchacích a proti tomu je měla tato injekce ochránit. Farmaceutický průmysl se tím pádem stará, aby krávy nikdy neonemocněly a proto je radši zabíjí. Mají pravdu, krávy pak nikdy neonemocní, ale ta ztráta pro sedláky a pro spotřebitele je nevyčíslitelná.

Problém je, že mléko, máslo, sýry a i maso takových zvířat jsou nepoživatelné. Tyto produkty budou mít stejný škodlivý vliv, jako mělo na kojence mléko jejich očkovaných matek. Injekce změní DNA těchto zvířat a už to nebudou ty stejné krávy a ani mléko, máslo, sýry a maso nebudou ty stejné potraviny. S největší pravděpodobností nebudou vůbec poživatelné a budou škodlivé.

Nové přírůstky ke stádu budou tímto rovněž poznamenány a buď se očkované krávy úplně přestanou množit, nebo budou přivádět na svět tělesně postižená, geneticky narušená a nemocná telata.

Pohřební ústavy alarmovány

Ředitel pohřebního ústavu na Novém Zealandu, Brenton Faithfull, který má přes 40 let zkušeností s pohřbíváním lidí říká, že 95% všech zemřelých, které v současné době pohřbívá, byli očkováni v průběhu 2 týdnů před smrtí. Snad jsou ty „boosters“ silnější a silnější? Kdoví. Většinou prý zemřou ten stejný den, někdy o den později, ale nejpozději do dvou týdnů.

Nový Zealand se dále proviňuje tím, že se chtějí přejmenovat na „Aotearoa.“ Není známo, co je k tomu vedlo, ale doufejme, že z toho sejde, protože nový název je skoro nemožné vyslovit.

Z Británie hlásí ředitel pohřebního ústavu John O’Looney skoro to stejné a Richard Hirschman z amerického státu Alabama se k němu přidává. O’Looney je toho názoru, že od toho momentu, co začaly být injekce proti COVIDu lidem vpichovány, úmrtnost vystoupila do neuvěřitelných výšin. Co je neobvyklé, že mnoho úmrtí je mezi mladými lidmi, ať už jsou to agresivní rakoviny, nebo krevní sraženiny, které způsobují srdeční a mozkové mrtvice. Něco takového nikdy předtím nebylo.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x