7.5.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Pavel Novotný našel nové dno

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Pavel Novotný našel nové dno. Odporně se navezl do nemocné Aničky a Felix Slováček ho označil za prase. Můžeme se mu vůbec divit? Proč Novotného neustále a opakovaně kryje celá ODS a jeho šéf Petr Fiala nevyvodí žádné důsledky?

Tragikomedie kolem ministra za TOP09 překvapila i voliče SPOLU. Nový ministr Tuleja se nestačil ani ohřát a už je zase pryč. Proč zmizel stejně rychle jako se objevil? Povíme si ve videu.

Jurečka přiznal, že do osmi let zanikne v ČR až 300 tisíc pracovních míst. Dopad Fialovy vlády a kolabujícího průmyslu. Co dělají pro to, aby se to nestalo?

Blíží se demonstrace proti asociální důchodové reformě Pětikoalice. Řeknu to narovinu. Tato reforma znamená pouze zvýšení věku odchodu do důchodu a celkové snížení penzí. Nic víc.

ANO by podle průzkumu v dubnu vyhrálo volby. Děkujeme vám za podporu. Pokud ANO sestaví příští vládu, tyto asociální změny v důchodech zruší, jak komentoval Karel Havlíček.

Kampaň do EU začala. Koalice SPOLU a další vládní strany zase a znovu nemají nic jiného než Antibabiš. Ve skutečnosti chtějí ale přijmout euro, zrušit právo veta a podporovat Green Deal, který likviduje náš průmysl. Zahájení kampaně by se dalo shrnout heslem “Všichni proti ANO, pouze ANO za Česko a zájmy českých občanů.”

Praha 1 zase zakázala vjezd do centra. Primátor Svoboda k tomu opět mlčí, ačkoliv před nedávnem nechal tento zákaz zrušit.

V době, kdy západní metropole zatočily s koloběžkami, které způsobovaly nepořádek ve městě, je to u nás pořád Palermo. Pachatele přestupků nechá město bez trestu.

Zdeněk Hřib rozjel svůj svatý boj proti minulosti. Chce nechat odstranit historické ikony z metra. Místo, aby řešil důležité problémy města – kolabující dopravu, fatální problém se stavbou Metra D, hrozící žaloby u projektu Nových Holešovic, uzavřený Libeňský most a další palčivá témata, znovu se věnuje nesmyslům.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 82. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)