25.10.2022
Kategorie: Společnost

V současné době je jedinou nadějí občanský odpor …

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Celý víkend jsem se věnovala rodině a zahradě. Když si tak pracujete na záhonech a uskladňujete vypěstované potraviny, může ve vás vzniknout mylný dojem, že se můžete na celou politiku vykašlat. Vždyť o co jde? Brambory, jablka, mrkev a vajíčka máte, hlady nepomřete…


Jenže tak jednoduché to není. Nežijeme v režimu, který by jen tak nechal lidi být. Serou se nám do života na všech frontách a když se nepodvolíte, budou vás trestat. Můžou vás dostat na čemkoliv. Abyste se nedostali do jejich hledáčku, museli byste si zvolit cestu mlčení a také cestu podvolení. Protože mlčení už dnes nestačí. K mlčení se ještě musíte nechat zabodat a k experimentům poskytnout i své děti.

Stejné je to i v podnikání. Nemůžete si to dělat po svém. Stát na vás má miliony pák, kterými vás dotlačí, kam chce. Vlastně – nejde už o náš stát. Ty páky drží nadnárodní kapitál a globalistické struktury. Konkrétně třeba Evropská unie, kterou ovládají lobbisté ze svých bruselských kanceláří. Dlouhodobě na tom pracovali a vítězství mají na dosah.

Stačí se podívat na nadcházející prezidentské volby. Přes svá média, přes různé marketingové agentury a nastrčené dobře placené osoby, na pražský Hrad dotlačí svého kandidáta děj se co děj. Velkým spojencem jsou jim lidé, kteří si naivně myslí, že dovedou žít svobodně v zemi, která má být jen zásobárnou otroků…

V současné době je jedinou nadějí občanský odpor, asi nezvítězíme, ale aspoň zjistíme, s kým lze a s kým nelze počítat. To, že šancí k vítezství je málo neznamená, že se vzdáme! Proto jednoznačně podporuji občanskou neposlušnost a smekám před panem Vrábelem, který statečně odolává tlaku obskurních seskupení a neochvějně drží prapor nepodvolení se. Není jiné cesty ke svobodě než v pátek 28. 10. na Václavák do Prahy.

 

Eva Hrindová

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x